Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Mam wrazenie ze zaczynam czuc dzieciaki :)To mozliwe?

    Reni, ania.g, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, kapturnica, nick nieaktualny, mandragora lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Simba, ja też lubię swojego gina. Ale wkurwia mnie jego mega wyluzowanie i znikoma ilość usg. A wydaje mi się że skoro już stwierdzono u mnie tą "cukrzycę" ciążową i ze względu na zbyt małą ilość wód płodowych poprzednim razem w 34 tyg ciąży to powinien częściej zlecać usg. A on na wizycie w zeszłym tygodniu powiedział że następne usg to dopiero ok 35 tyg ciąży bo nie ma potrzeby... No to zapisałam się sama na usg bez jego wiedzy i idę w tą sobotę.
    Oj, to bardzo dlugo. Nawet w ciemnogrodzkiej No usg jest co 2 tygodnie przy cukrzycy. To nie jest tak, ze masz widzimisie pogapic sie na dziecko, tylko istnieja ku temu medyczne wskazania.

    ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wiecie co? Mam wrazenie ze zaczynam czuc dzieciaki :)To mozliwe?
    Pewnie tak! Jak sa 2 to mozesz czuc je szybciej, bo maja mniej miejsca. :) A szczuplym latwiej podobno wyczuc. ;)
    Ja tez czulam i corke, i teraz Adamka kolo 15 tygodnia, wiec spoko to Twixy!

    Simba, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, a jak one sa takie, ze beda wszystko robic na zmiane? Jeden spi, drugi wierzga, potem odwrotnie... ;)

    moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Simba, a jak one sa takie, ze beda wszystko robic na zmiane? Jeden spi, drugi wierzga, potem odwrotnie... ;)
    No trudno. Bede kochac jak swoje ;)

    moremi, nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No trudno. Bede kochac jak swoje ;)
    I to jest prawdziwa matka. Normalnie M jak Matka. Lza sie kreci w oku... ;)

    Simba, moremi, nick nieaktualny, mysza1975, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah i tak może być już zawsze
    bliźniaczki kumpeli tak właśnie mają
    jedna rozrabia jest ustawiana do pionu to zaczyna druga i tak w kółko haha
    Simba wrote:
    No trudno. Bede kochac jak swoje ;)

    Simba, moremi, mysza1975, kapturnica, paszczakin lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    hahah i tak może być już zawsze
    bliźniaczki kumpeli tak właśnie mają
    jedna rozrabia jest ustawiana do pionu to zaczyna druga i tak w kółko haha
    Doprawdy zabaaaaaawne :)

    moremi, Reni, Bozia3, paszczakin, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    No i mam nadzieje, ze mi to przejdzie, bo doszly do mnie informacje (tajnie przez brata), ze rodzina moze mnie odwiedzic w sierpniowy dlugi weekend. Oni nie wiedza o IV (i sie nie dowiedza, jesli sie uda). I tak juz bede musiala sciemniac pijac Simbowe bezalkoholowe piwka (z cukrem sa, wiec nie powinnam), bo nikt nie uwierzy, ze ja sobie tak z wyboru czegos nie wypije na ogrodowym party, jak do tego dojdzie brzuch wydety, to beda dochodzic co jest.

    Mam z rodzina bardzo rozbiezny swiatopoglad...

    Zrób mohito party i sama rób drinki. Sobie bez alkoholu. Powinni łyknąć ;)

    Simba, mysza1975, kapturnica, Bozia3 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Oj, to bardzo dlugo. Nawet w ciemnogrodzkiej No usg jest co 2 tygodnie przy cukrzycy. To nie jest tak, ze masz widzimisie pogapic sie na dziecko, tylko istnieja ku temu medyczne wskazania.
    A tu zero informacji na ten temat. Nawet szukałam w necie i nic nie znalazłam (chyba że źle szukałam)Liczę na to że gin od usg którego tak poprzednio wychwalałam wypowie się na ten temat konkretnie w sobotę.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, ja też czułam już w 15 tyg. a Ty masz twixy to tym bardziej.

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    A tu zero informacji na ten temat. Nawet szukałam w necie i nic nie znalazłam (chyba że źle szukałam)Liczę na to że gin od usg którego tak poprzednio wychwalałam wypowie się na ten temat konkretnie w sobotę.

    http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/ciaza-u-kobiety-chorej-na-cukrzyce-opieka-w-czasie-ciazy/323.html
    Pisza o monitorowaniu biofizycznym plodu co 1 - 2 tygodni, ale brakuje tego artykulu.
    Pewnie gdzies sa jakies wytyczne, kopac musisz w necie.

    ania.g lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pusurku, w takim razie kopię.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, smigam do szpitala. Jestem dziwnie spokojna, nie wiem co to moze znaczyc. Trzymajcie kciuki.

    Simba, mysza1975, nick nieaktualny, ania.g, kapturnica, moremi, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Laski, smigam do szpitala. Jestem dziwnie spokojna, nie wiem co to moze znaczyc. Trzymajcie kciuki.
    Pamietaj o swoim prawniku ;)

    mysza1975, nick nieaktualny, Bozia3, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilę - moja córka jest zdrowa :-D :-D :-D jupi! Przed chwila dzwonilam do lab :-) mocz ok.
    Chryste a ja tak się bałam. No to zabieram dziś dziecia do fryzjera i potem na lody :-) Boszsze tak się bałam :-P


    No i z nami pojadą 13-letnie bliźniaczki. Córki brata są u nas na wakacjach. I wiedz Simba że zazdroszczę Ci, że moja córka nie będzie mieć brata cży siostry bliźniaka. Widzę jak to jest i jest super :-)

    kapturnica, ania.g, mysza1975, moremi, paszczakin, malgos741, Mega, mandragora, nick nieaktualny, Żanet lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja tylko na chwilę - moja córka jest zdrowa :-D :-D :-D jupi! Przed chwila dzwonilam do lab :-) mocz ok.
    Chryste a ja tak się bałam. No to zabieram dziś dziecia do fryzjera i potem na lody :-) Boszsze tak się bałam :-P
    No to kamień z serca :)

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oszalało burza za burza sie przewala i sila rzeczy strach odcina mnie od kompa coby mi go nie spalilo-bylby ryjk 8)
    Sabcia super ze corka zdrowa..--jednak jakas nie istotna infekcja..uff ulga bier córe na lody w nagrode.,.
    Pusur nie rob rozruby dzis..Zostaw sily na dzien porodu ,a chlop bosski daje czadu ;)
    Simba zazdroszcze ,ze czujesz ruchy maluchow..Tez chce chociaz z jednego !! ;)

    Ania.g dobrze ,ze masz dodatkowe usg gin jednak powinien czesciej spr dzidziolka na usg jak sie rozwija..cukrzyca rowna sie zwiekszona kontrola :)
    Paszczakin powiedz ,zes podpisala deklaracje nie picia alk przez pol roku skoro inni podpisuja deklaracje wiary ty podpisalas deklaracje trzezwosci-a co!!-moze uwierza :D

    A ja zrobilam te prolaktyne po obciazeniu..Jak jutro upal nie bedzie tak rył mi beretki po antenke to moze doczolgam sie do przychodni i dowiem jaki wynik..A jak nie to dopiero 18tego na wizycie..W sumie tylko zaspokoje ciekawosc bo i tak w razie czego lekarstwa dopiero za 2tyg..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 13:52

    mysza1975, nick nieaktualny, ania.g, moremi, paszczakin, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na obiadek gotuję zupę krem z brokułów i racuszki z jabłkami.

    Po prostu mnie nosi!

    Simba, moremi, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    A ja na obiadek gotuję zupę krem z brokułów i racuszki z jabłkami.

    Po prostu mnie nosi!
    Zaraz wpadam :)

    a8vSp1.png
‹‹ 4079 4080 4081 4082 4083 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ