Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba - ale jazda.... o takie coś też chyba zrobiłabym rozróbę...dobrze, że miałaś robione USG i że widziałaś Twixy - bo inaczej można na zawał zejść po takich informacjach - co za jakiś debil....

    A ja już załatwiłam sobie uznanie ojcostwa - spędziliśmy 3 godziny w USC - i jaka formułka wygłoszona oficjalna przez kierownika USC - normalnie czułam się jak na ślubie cywilnym...jaja normalnie :)

    nick nieaktualny, moremi, mysza1975, kapturnica, Mega, mandragora, iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na obiad mam zupę z opieniek i placuszki z kukurydzy z żółtym serem...:)

    nick nieaktualny, moremi, mysza1975, kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Simba - ale jazda.... o takie coś też chyba zrobiłabym rozróbę...dobrze, że miałaś robione USG i że widziałaś Twixy - bo inaczej można na zawał zejść po takich informacjach - co za jakiś debil....

    A ja już załatwiłam sobie uznanie ojcostwa - spędziliśmy 3 godziny w USC - i jaka formułka wygłoszona oficjalna przez kierownika USC - normalnie czułam się jak na ślubie cywilnym...jaja normalnie :)

    Zebys wiedziala...

    I co jakiegos fajnego ojca wybralas? ;)

    moremi, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A ja na obiad mam zupę z opieniek i placuszki z kukurydzy z żółtym serem...:)
    Co to za placuszki? Bo zalega mi i ser zolty i kukurydza - moze sie skusze?

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Zebys wiedziala...

    I co jakiegos fajnego ojca wybralas? ;)
    no dosyć taki...ale dokładnie opowiem CI za jakieś 20 lat...;)

    Simba, moremi, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Co to za placuszki? Bo zalega mi i ser zolty i kukurydza - moze sie skusze?
    otwieram puszkę kukurydzy - dodaje do niej to, co do placków ziemniaczanych (oprócz cebuli) - czyli jajko, łyżka mąki, ze 2 ząbki czosnku, sól, pieprz....rozgrzewam patelnie z olejem i na to łyżką wykładam tą masę. Od razu na wierzch (bez obracania ich) kładę po plastrze sera żółtego na każdy placuszek i przykrywam pokrywką... po 2-3 minutach one się tak trochę nabzdyczą, ser stopi - i gotowe - na talerz...:) Są pyszne i zero roboty. Do nich niezły jest barszcz czerwony do popicia, ale nie zawsze mam...:)

    Simba, nick nieaktualny, moremi, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    no dosyć taki...ale dokładnie opowiem CI za jakieś 20 lat...;)
    Spoko - najwazniejsze, ze on sie zgodzil ;)

    Bozia3, kapturnica lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    otwieram puszkę kukurydzy - dodaje do niej to, co do placków ziemniaczanych (oprócz cebuli) - czyli jajko, łyżka mąki, ze 2 ząbki czosnku, sól, pieprz....rozgrzewam patelnie z olejem i na to łyżką wykładam tą masę. Od razu na wierzch (bez obracania ich) kładę po plastrze sera żółtego na każdy placuszek i przykrywam pokrywką... po 2-3 minutach one się tak trochę nabzdyczą, ser stopi - i gotowe - na talerz...:) Są pyszne i zero roboty. Do nich niezły jest barszcz czerwony do popicia, ale nie zawsze mam...:)
    Ok - namowilas mnie - musze pilnie wracac do domu.
    Mam ser tarty, chyba tez powinno byc ok, co nie? Jak dodam do srodka?

    moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ok - namowilas mnie - musze pilnie wracac do domu.
    Mam ser tarty, chyba tez powinno byc ok, co nie? Jak dodam do srodka?
    nie do środka, tylko posyp po wierzchu te placuszki, jak już będą na patelni - bo to lepszy efekt, jak tak na górze się będzie ser potem rozciągał...:) Tylko przykryj je przykrywką koniecznie - bo ich nie obracasz w trakcie smażenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 14:38

    Simba, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    nie do środka, tylko posyp po wierzchu te placuszki, jak już będą na patelni - bo to lepszy efekt, jak tak na górze się będzie ser potem rozciągał...:)
    OK - tak sie zastanawiam czy moge je przykryc plastrami mozzarelli bo tez mam

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysl dnia.
    W tym miescie ciezko nie byc rasista. Kolejny Arab, ktoremu mialam ochote zalozyc kamizelke nafaszerowana materialami wybuchowymi i wysadzic go gdzies przed meczetem...

    mysza1975, kapturnica, paszczakin, nick nieaktualny, ania.g, Reni, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Mysl dnia.
    W tym miescie ciezko nie byc rasista. Kolejny Arab, ktoremu mialam ochote zalozyc kamizelke nafaszerowana materialami wybuchowymi i wysadzic go gdzies przed meczetem...
    AMEN ;D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    AMEN ;D
    Po belgijsku amen to: inchallah ;)

    nick nieaktualny, kapturnica, Reni lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    OK - tak sie zastanawiam czy moge je przykryc plastrami mozzarelli bo tez mam
    no pewnie

    kapturnica lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Simba, a moze to nie jest rasizm, tylko jak u mnie- arabizm? No bo kurde, hindusow znam super, czarnoskorych znam super, azjatow nie znam, bo nie rozpoznaje, ale tez sa nieszkodliwi, tylko (czy "ciapaci" to bardzo brzydkie okreslenie) dymia.. wieczny problem..
    ale ciapaty to też hindus i inny niebiały..a arabusów też nie lubię :) Tylko, ze ja sie do rasizmu raczej przyznaje....

    kapturnica, Reni lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Simba, a moze to nie jest rasizm, tylko jak u mnie- arabizm? No bo kurde, hindusow znam super, czarnoskorych znam super, azjatow nie znam, bo nie rozpoznaje, ale tez sa nieszkodliwi, tylko (czy "ciapaci" to bardzo brzydkie okreslenie) dymia.. wieczny problem..
    Ja mam problem, bo ze szkoly mam bardzo dobra kolezanke Marokanke i kumpla (ateista nota bene) tez Marokanczyka - wiec niestety nie moge ich tak masowo potepic. Ale cos jest z tymi Arabami nie ok, skoro na 100 sztuk przypada jedna normalna.

    Bozia3, mysza1975, Reni lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale ciapaty to też hindus i inny niebiały..a arabusów też nie lubię :) Tylko, ze ja sie do rasizmu raczej przyznaje....
    Ja tez sie przyznaje - ale w waskim gronie, bo inaczej bardzo szybko moglabym stracic prace.
    Rzygam ta pieprzona, wrzechobecna tolerancja...

    Bozia3, mysza1975, nick nieaktualny, kapturnica, Reni lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Po belgijsku amen to: inchallah ;)
    Zapachnialo mi allahem ;D

    A co do ciapatych u mnie ciapaty to -turas i pakol..zwl pakol..A hindusi wyjdzie 100%rasizmu ze mnie to brudasy..Soryyy tak juz mam ..Nie zmienie ,ze sie ich wystrzegalam i wystrzegam...Nawet zakupow u nich nie robilam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 15:34

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I na dodatek obchodzić się trzeba z nimi jak ze zgniłym jajem,,,żeby przypadkiem nie urazić....z koloru skóry zrobili sobie przepustkę do wszelkich przewilejów i jadą na socjalu jak się da...a zwróćcie uwagę na filmy - większość teraz dobrych lekarzy, dobrych prawników i w ogóle dobrych charakterów to same czarnuchy....:)Poprawność polityczna doprowadzi do ich coraz większej dominacji...na dodatek sami nic nie zrobili - a korzystać to chętnie...no może perfekcyjnie się potrafią wysadzać w powietrze..:)

    kapturnica, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możesz a ja idę z Tobą

    bo czytam i przekręcają mi się wyrazy
    przeczytałam u Ciebie
    właśnie wróciłam z linczu (to przez te bomby Simby)..napchałam się jak leżaczek w ogrodzie a nie w fabryce.. mam takie miejsce na genitaliach, gdzie bufet nienormalny mam zrobiony
    nikt nie zapytał czy jestem w ciąży ( i już się chciałam kajać że nie wiedziełam a to o Twoich znajomych chodziło)


    sooooo.. skoro nie jestem w ciąży.. to mam owulacyjną gararetkę zamiast mózgu..
    crying040.gif
    paszczakin wrote:
    ja wlasnie wrocilam z lanczu z mojej ulubionej knajpy w okolicy i tak sie napchalam, ze teraz to tylko lezaczek w ogrodzie, a nie fabryka mi w glowie.. mam takie miejsce genialne, gdzie jest bufet z niesamowita iloscia warzyw super zrobionych (dla nienormalnej mnie), a dla innych sa rzeczy typu pizza, owoce morza, gulasze, risotto, tortille, wiec kazdy cos dla siebie znajdzie.

    i nikt nie zapytal, czy jestem w ciazy, ale moze dobrze bunkrowalam sie zakietem.. ;)

    Pani, czy ja moge isc juz do domu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 15:41

    kapturnica, Simba, Mega, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 4080 4081 4082 4083 4084 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ