Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Aniu sprawdź standardy postępowania z kobietą ciężarna. Rozporządzenie ministra zdrowia. A tak w ogóle wydaje mi się ze po 28 tyg to już wizyty powinny być co dwa tyg.
    Witam dziewczyny ;)
    Dzięki, sprawdzę. Też mi się wydawało że co dwa tygodnie, tym bardziej że poza cukrzycą to ja mam jeszcze nadciśnienie z przed ciąży. Gin mi na to że wizyty na razie co trzy tygodnie, po czym zapisał mnie za cztery tygodnie 26.08 do swojej koleżanki bo on się urlopuje. A wizyta z nim dopiero 16 września, czyli po trzech tyg od wizyty u jego koleżanki. Nie wiem co mam myśleć o jego mega luzackim postępowaniu.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, żeby się nie mądrzyć to znalazłam taki artykuł na temat cyklu bezowulacyjnego.
    http://parenting.pl/portal/cykl-bezowulacyjny

    Lili78, moremi lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dzięki, sprawdzę. Też mi się wydawało że co dwa tygodnie, tym bardziej że poza cukrzycą to ja mam jeszcze nadciśnienie z przed ciąży. Gin mi na to że wizyty na razie co trzy tygodnie, po czym zapisał mnie za cztery tygodnie 26.08 do swojej koleżanki bo on się urlopuje. A wizyta z nim dopiero 16 września, czyli po trzech tyg od wizyty u jego koleżanki. Nie wiem co mam myśleć o jego mega luzackim postępowaniu.
    Mi by się ten luz nie podobał. Aniu ale ty chodzisz prywatnie prawda? Więc mówisz mu ze chcesz co dwa i juz. Jak się nie zgodzi to znajdź kogoś dodatkowego albo zmień lekarza. Tak myślę.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ania.g

    Lili
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandra, chodzę prywatnie. Jest dyr szpitala św. Zofii na Żelaznej w Warszawie. Chciałam mieć dobrą opiekę i gwarancję porodu w dobrym szpitalu. Tam też mam gwarancję cc. A nie wiem czy ktoś w jakimś innym szpitalu nie wpadnie na pomysł żebym po dwóch cc rodziła siłami natury...Na co na pewno się nie odważę, nie po poprzednich akcjach.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to idź dodatkowo tak jak pisałaś. Jego nie drażnij ;) ja chodzę tez do dwóch . Ordynator i dodatkowy lekarz

    ania.g lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha
    jest i Ewa.. wystarczy tylko wejśc na temat religii..
    Ksiądz Andżej is alive! ;-)
    EwaT wrote:
    mnie tam ciapaci nie przeszkadzają, przynajmniej mają off licence 24/7 ;)
    nie lubie maniaków religijnych niezaleznie od religii

    Bozia3, Simba, moremi, ania.g, kapturnica, EwaT, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, opijania zwyciestwa nie bedzie. :( Lekarz od samego mojego wejscia nastawiony byl na nie. Na zaswiadczenie od okulistki usmiechnal sie glupio i powiedzial, ze oni tu maja dosc powazne problemy z lekarzami ze wschodniej Europy, ktorzy w kazdej, nieznaczacej sytuacji zalecaja cc. I ze dla niego ryzyko odklejenia sie siatkowki to nie jest problem przy porodzie, bo to sie moze stac w kazdej innej chwili, np. kiedy cos podnosze albo siedze w toalecie.
    Adamek na usg wyszedl 500 g wiekszy niz 2 tyg temu, prognoza jest na 4000g przy porodzie, ale wg lekarza to nie problem. Pepowiny okreconej dookola nie zauwazyl, a na moja prosbe, zeby sprawdzil przeplywy, to powiedzial, ze po co mi to, bo wszystko jest dobrze. Kiedy mowie, ze polski gin wszystko mowil i tlumaczyl, skwitowal, ze nie musze sluchac polskich lekarzy...
    Pare tekstow jeszcze polecialo, ja wkurwiona na maxa. On do mnie, ze spotykamy sie zatem za 2 tyg, w 39 tygodniu i zobaczymy, jak dziecko rosnie. Powiedzialam, ze chyba zartuje, jak uwaza, ze bede czekac 2 tygodnie w stresie i niepewnosci. To obiecal, ze pogada ze swoja przelozona, ale zebym nie liczyla na cc, bo on tu nie widzi zadnej potrzeby ciecia. Moze przelozona sie spotka ze mna i ew pogada, jak znajdzie czas. Ma dac mi odpowiedz w ciagu 2 dni, co bedzie grane.
    Jestesmy z chlopem tak wkurwieni, potraktowal mnie jak przedmiot, ktory ma lezec tak jak sie jemu podoba i przec, kiedy kaze. Jesli nikt nie spotka sie z nami, to my sie spotkamy z nia. I poleci chyba najgrubszy kaliber, czyli dyskryminacja - polskich lekarzy i polskich pacjentow...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2014, 20:47

    ania.g, nick nieaktualny, mysza1975, Simba, malgos741, mandragora, EwaT, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alis, Niuta, Bliska 77, caffe lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, miałam nadzieję że jednak się uda. Jak można kobiecie kazać rodzić dziecko siłami natury które już tyle waży i jeszcze tyle czekać. Nie ma wyboru, faktycznie musisz użyć najgrubszego kalibru i oby podziałał. Kurczę, trzymam kciuki cały czas za powodzenie akcji. Ach, brak mi słów. Trzymaj się <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur tegom się bał - że o oni będą mieć w dupie to co Ty myślisz i czujesz :( Mam nadzieę, że coś jednak wywalczysz i nie zmuszą Cię do sn.

    nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, nick nieaktualny, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur trzymam w kciuki zeby jednak udalo sie cc...Az mnie ciarki przeszly jak przeczytalam co ci powiedzial...I coraz bardziej doceniam polskich ginow,,

    Czemu oni sie az tak uparli???? Trzymaj sie tam i wal z armaty Twoje dziecko i Ty jestescie teraz najwazniejsi..!!!!

    nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Dziewczynki, opijania zwyciestwa nie bedzie. :( Lekarz od samego mojego wejscia nastawiony byl na nie. Na zaswiadczenie od okulistki usmiechnal sie glupio i powiedzial, ze oni tu maja dosc powazne problemy z lekarzami ze wschodniej Europy, ktorzy w kazdej, nieznaczacej sytuacji zalecaja cc. I ze dla niego ryzyko odklejenia sie siatkowki to nie jest problem przy porodzie, bo to sie moze stac w kazdej innej chwili, np. kiedy cos podnosze albo siedze w toalecie.
    Adamek na usg wyszedl 500 g wiekszy niz 2 tyg temu, prognoza jest na 4000g przy porodzie, ale wg lekarza to nie problem. Pepowiny okreconej dookola nie zauwazyl, a na moja prosbe, zeby sprawdzil przeplywy, to powiedzial, ze po co mi to, bo wszystko jest dobrze. Kiedy mowie, ze polski gin wszystko mowil i tlumaczyl, skwitowal, ze nie musze sluchac polskich lekarzy...
    Pare tekstow jeszcze polecialo, ja wkurwiona na maxa. On do mnie, ze spotykamy sie zatem za 2 tyg, w 39 tygodniu i zobaczymy, jak dziecko rosnie. Powiedzialam, ze chyba zartuje, jak uwaza, ze bede czekac 2 tygodnie w stresie i niepewnosci. To obiecal, ze pogada ze swoja przelozona, ale zebym nie liczyla na cc, bo on tu nie widzi zadnej potrzeby ciecia. Moze przelozona sie spotka ze mna i ew pogada, jak znajdzie czas. Ma dac mi odpowiedz w ciagu 2 dni, co bedzie grane.
    Jestesmy z chlopem tak wkurwieni, potraktowal mnie jak przedmiot, ktory ma lezec tak jak sie jemu podoba i przec, kiedy kaze. Jesli nikt nie spotka sie z nami, to my sie spotkamy z nia. I poleci chyba najgrubszy kaliber, czyli dyskryminacja - polskich lekarzy i polskich pacjentow...

    Pieprzony patriarchat....
    Oczywiscie, jego nikt nigdy w życiu do tego nie zmusi.
    Oczywiscie, ze walcz wszystkimi środkami.

    nick nieaktualny, ania.g, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaptur, co to za fajny obraz masz w avatarze?

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, powiem wam, ze mam dosc. Rozmawialam teraz z kolezanka okulistka ( ta od przerazajacych historii ;) ), poradzila, zeby napisac skarge na lekarza do szefowej oddzialu i dyrektora szpitala. Opisac arogancje, brak profesjonalizmu w stosunku do pacjenta oraz rasistowskie zachowania. Chlop juz siedzi przy kompie i pisze.
    Zobaczymy co to da, ale jak dzis Simba pisala - nie podaruje ch..jowi.

    kapturnica, ania.g, Simba, iwcia77, moremi, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kaptur, co to za fajny obraz masz w avatarze?


    Tak jakos mnie wzielo na zmiany
    Tymon Niesiołowski, Lato
    piekny obraz..
    .Strasznie mi sie spodobalo =D

    ania.g, Simba, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ewa a jak tam Twoje samopoczucie? Deprecha pomału mija?

    dzięki Bozia jest troche lepiej a jak Tomcio sie uśmiechnie to już całkiem niezle :)

    Pusur- masakra normalnie! już mniejsza z piczkinsem ale chodzi o Adamka i tą pępowine...współczuje

    gdzie Bursztyn? musze doczytać co u reszty bo ostatnio sie tutaj zaniedbałam

    ania.g, Simba, nick nieaktualny, Bozia3, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Bliska 77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Eh, powiem wam, ze mam dosc. Rozmawialam teraz z kolezanka okulistka ( ta od przerazajacych historii ;) ), poradzila, zeby napisac skarge na lekarza do szefowej oddzialu i dyrektora szpitala. Opisac arogancje, brak profesjonalizmu w stosunku do pacjenta oraz rasistowskie zachowania. Chlop juz siedzi przy kompie i pisze.
    Zobaczymy co to da, ale jak dzis Simba pisala - nie podaruje ch..jowi.

    oby ta skarga nie pogorszyła jeszcze sytuacji

    moremi, caffe lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tak jakos mnie wzielo na zmiany
    Tymon Niesiołowski, Lato
    piekny obraz..
    .Strasznie mi sie spodobalo =D
    Fantastyczny

    kapturnica lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Eh, powiem wam, ze mam dosc. Rozmawialam teraz z kolezanka okulistka ( ta od przerazajacych historii ;) ), poradzila, zeby napisac skarge na lekarza do szefowej oddzialu i dyrektora szpitala. Opisac arogancje, brak profesjonalizmu w stosunku do pacjenta oraz rasistowskie zachowania. Chlop juz siedzi przy kompie i pisze.
    Zobaczymy co to da, ale jak dzis Simba pisala - nie podaruje ch..jowi.
    Strasznie jestem bojowo nastawiona. Po pierwsze przez swoja historie a teraz przez Twoja. Wspolczuje Ci - serio.
    W dodatku czytam książkę o uroczym tytule Zgorzkniała pizda. ;) a tam autorka sie z facetami nie cyndoli.

    nick nieaktualny, ania.g, moremi, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Pusurek to niemozliwe , masakra
    Simba a ty dostalas jeszcze jakas wiadomosc co dalej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 4082 4083 4084 4085 4086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ