Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny fajna prasówka na wieczór :)

    http://fakty.interia.pl/news-mundra-bez-zadecia-o-cudzie-narodzin,nId,1472998#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=25266&iwa_block=worthSee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanko dla ciężarówek bo wszystkie jesteście w wyższej ciąży niż ja wiec pytanko, czy Was też w pewnym momencie przestały boleć piersi i być takie nabrzmiałe ? Bo mi się tak od przedwczoraj zrobiło a nie pamiętam jak to było w poprzednich ciążach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    dokładnie to samo nasunęło mi się pytanie? Dlaczego nie ma mamusi na zdjęciu? ;) :)
    Jestescie okropne po prostu. :P
    Odpowiem klasycznie, ze klisza pekla. :P
    Mamusia wlasnie wyszla od nas, kiedy zaczelismy ostentacyjnie ziewac, a juz lecial pasjonujacy temat operacji przepukliny... ;)

    Bozia3, moremi, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia - gratulejszyn! Porwij reszte towarzycha fala! :)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    A ja mam takie pytanko dla ciężarówek bo wszystkie jesteście w wyższej ciąży niż ja wiec pytanko, czy Was też w pewnym momencie przestały boleć piersi i być takie nabrzmiałe ? Bo mi się tak od przedwczoraj zrobiło a nie pamiętam jak to było w poprzednich ciążach

    tak, to chyba normalne miałam tak samo

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Bozia fajny twój brzusiu,taki mi się baaardzo bardzo duży wydaje na tym zdjęciu w avatarku :D
    a może to jakieś takie ujęcie wyszło - już sama nie wiem...:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny właśnie czytam to co dałam linka i bardzo fajne opowieści o porodach opowiadane przez polskie położne, szczególnie w Afryce :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    A ja mam takie pytanko dla ciężarówek bo wszystkie jesteście w wyższej ciąży niż ja wiec pytanko, czy Was też w pewnym momencie przestały boleć piersi i być takie nabrzmiałe ? Bo mi się tak od przedwczoraj zrobiło a nie pamiętam jak to było w poprzednich ciążach
    to chyba jakoś różnie bywa...w pierwszej ciąży tak miałam, a teraz w tej nie - są cały czas nabrzmiałe...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a może to jakieś takie ujęcie wyszło - już sama nie wiem...:)
    chyba tak bo widać ze ramionami oparta jesteś o ścianę ,to za to z przodu się wypięło hehe ;)

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka mnie jakieś dwa tyg temu przestały boleć a teraz znów szaleją i juz musiałam cyckonosze większe ciążowe zarzucić.

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurde , jeszcze nie dojechalam na spotkanie zeby was zawirusowac a ty juz zarazona :D wow! jutro stawiasz mi soczek z marchwi :P
    kkisia wrote:
    Dzieki dziewczyny :)

    Wszystkie ciagne za co chcecie :)

    Samirka chyba soczek albo woda bo kawa mi smierdzi a lodow nie lubie :)

    nick nieaktualny, moremi, kapturnica, Bozia3, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szykuj sie na blizniaki :D
    samira wrote:
    kurcze dwie ciężarówki jutro spotykam,muszę się zarazić ,słodkimi wiruskami :D

    moremi, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    tak, to chyba normalne miałam tak samo
    Dzięki , kamień z serca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Dorka mnie jakieś dwa tyg temu przestały boleć a teraz znów szaleją i juz musiałam cyckonosze większe ciążowe zarzucić.
    Gdzieś na jakimś forum wyczytałam ,że właśnie tak jest, że jak przestają boleć to mają chwilę odpoczynku przed kolejnym wzrostem ale wolę popytać Was .dzięki raz jeszcze

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a tak poza tym to jest 23 godzina a ja sobie szczawiową gotuję

    nick nieaktualny, ania.g, moremi, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no kurde , jeszcze nie dojechałam na spotkanie żeby was zawirusować a ty już zarażona :D wow! jutro stawiasz mi soczek z marchwi :P

    normalnie błyskawiczne zapylenie :D

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    szykuj sie na blizniaki :D
    się nie pogniewam jak by twixówki wyskoczyły u mnie ;)

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    No a tak poza tym to jest 23 godzina a ja sobie szczawiową gotuję
    no nie ma jak zachcianki ciężarnej :D

    nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:37

    kapturnica, nick nieaktualny, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    no i "piłka" jeszcze w grze...
    na twoim miejscu nie bałabym się rodzić sn ,jak piszesz jesteś wysportowana ,mięśnie wytrenowane więc sądzę że nie będziesz miała komplikacji przy porodzie
    ja też ćwiczyłam i po porodzie dopiero okazało się że dziecko było okręcone pępowiną tak jak u ciebie
    zrobisz jak uważasz oczywiście
    ja bym nie chciała mieć blizny na brzuchu ,ale ja to ja
    Ja tez bym nie chciala miec blizny na brzuchu... Ale bardziej niz to, chcialabym miec zdrowe dziecko... Przy poprzednim porodzie uszkodzili mi ciut corke, bo byla duza. Dziecie w brzuchu bedzie jeszcze wieksze. Wytrenowane miesnie nie pomoga, jesli mi sie znow zaklinuje w kanale rodnym. A tu chwyca od razu za kleszcze, tego raczej chcialabym uniknac.

    kapturnica, mandragora, megan8 lubią tę wiadomość

‹‹ 4095 4096 4097 4098 4099 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ