Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    zawsze kurwa jest sie o co martwic jednym zdaniem
    jak nie łupież to zrosty
    Lub wypadajace wlosy ale te odrosna:-)

    EwaT, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    zawsze kurwa jest sie o co martwic jednym zdaniem
    jak nie łupież to zrosty


    Pociesze , ze zrosty nie tworza sie od razu...Czas dziala na ich korzysc...Wiec jesli ktos w krotkim czasie planuje powtorne macierzynstwo to mysle ,ze nie ma o co sie martwic na zapas..U mnie minal kawal czasu od operacji i dlatego byla taka siecvzka..

    mysza1975, EwaT, Alis lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    zawsze kurwa jest sie o co martwic jednym zdaniem
    jak nie łupież to zrosty
    I tak do konca .... Na szczescie mam jeszcze 2 tygodnie wolnego od zmartwien wszelakich. W prace zaangazawona jestem po uszy. Do endokrynologa ide 25 wrzesnia ale ogolnie z dnia na dzien obojetnieje na staranka.

    Bozia3, caffe, Bursztyn, EwaT lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tym wojna idzie i teraz wiem dlaczego tak duzo chlopakow sie rodzi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 20:32

    Bozia3, caffe, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania niezły hardcore! Sami zastanawialiśmy się nad krwią pępowinową jak Mała miała się urodzić, ale daliśmy spokoj. 1/3 krwi dziecka, masakra!

    kapturnica, Bozia3, ania.g, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Po za tym wojna idzie i teraz wie dlaczego tak duzo chlopakow sie rodzi!
    No niestety mozna zaczac sie troche bac....

    caffe, Żanet lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No niestety mozna zaczac sie troche bac....
    Musze kupic kawalek zlota zamiast trzymac kase w niepewnym banku:-) biore pod pache i uc iekam do Peru!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 20:34

    kapturnica, caffe, Bursztyn, mysza1975, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie mam piwnicy i kartofli!

    caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Musze kupic kawalek zlota zamiast trzymac kase w niepewnym banku:-) biore pod pache i u iekam do Peru!
    Chyba zaczne inwestowac w sztabki =D

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Chyba zaczne inwestowac w sztabki =D
    Tez musze o tym pomyslec- latwiej sie z tym przemieszczac:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 20:37

    kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g dzięki za te informacje o krwi pępowinowej - w zasadzie rozwiałam już wszystkie swoje wątpliwości....

    ania.g lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wszystko przez Tuska bo sie wpier... W nie swoje sprawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 20:37

    Bozia3, caffe, mysza1975, EwaT lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Mnie tez wypuscili jak maly mial juz dobre wyniki. Mam kolezanke ktora urodzila zdrowego chlopca, wypuscili z zoltaczka i juz zdrowy nie jest.
    Co tu ukrywać:

    Żółtaczka fizjologiczna: groźny nadmiar bilirubiny
    -organizm mniej produkuje substancji energetycznych i białek a zatrute bilirubiną nerki gorzej pracują
    -stopniowo wzrasta ryzyko powstawania skrzepów
    -może nastąpić uszkodzenie komórek nerwowych mózgu

    Kiedy jednak poziom bilirubiny po kilku dniach nie obniża się, a nagle wzrasta, jest to niepokojące. Gdy więc już w pierwszych dwóch dobach życia noworodka pojawi się żółtaczka fizjologiczna (stężenie bilirubiny przekracza wówczas 12 mg/dl) lub gdy zażółcenie skóry oraz białek oczu utrzymuje się przez 10-14 dni, trzeba przeprowadzić dodatkowe badania. Może wówczas okazać się, że nie jest to niegroźna żółtaczka fizjologiczna, ale skutek innej, dużo poważniejszej choroby: zakażenia uogólnionego (czyli tzw. posocznicy, inaczej sepsy), niedrożności dróg żółciowych (to żółtaczka mechaniczna) lub konfliktu serologicznego, który występuje, gdy dziecko ma dodatni czynnik Rh, a matka ujemny (jest to żółtaczka patologiczna).

    nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    A wszystko przez Tuska bo sie wpier... W nie swoje sprawy.
    Hmmm polityka-sliski temat 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Hmmm polityka-sliski temat 8)
    i jeszcze o Tusku w obecności Ewki...:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ania.g dzięki za te informacje o krwi pępowinowej - w zasadzie rozwiałam już wszystkie swoje wątpliwości....
    dokładnie ten sam art. czytałam. Najczęściej tę metodę zachwalaja osoby/pracownicy firm, które taką krew przechowują. Przekonałam się o tym czytając kto się podpisał pod artykułem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    i jeszcze o Tusku w obecności Ewki...:)
    Mam nadzieje ze mnie poprze choc Wojtkiem nie jestem:-)

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    U mnie podobnie jak u Bozi, wskazań do cesarki brak, Mały waży ok 2500, wszystko pozamykane, ale dość luźne wiązadła i pachwiny mnie bolą jak chodzę... Kolejny raz mam także ostry napad grzybicy, tym razem nie obyło się bez natamycyny przez 20 dni, cholera mam już tego dość, to taki dyskomfort :( picz swędzi, piecze i ogólnie jest nieprzyjemnie :( sex? co to jest sex? Paciorkowce jeszcze nie pobrane. Mam jedną dobrą wiadomość - oficjalnie jestem na zwolnieniu :)

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny, ania.g, Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975, gosia7122, nick nieaktualny, moremi, Parka, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Hmmm polityka-sliski temat 8)
    E tam sliski. Kazdy swoje zdanie ma. Siedze w ogrodku, pije piwo i mysle o wojnie....

    caffe, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o zrosty to mam też pietra, bo jak rodziłam 17 lat temu łożysko było przyklejone i musieli mnie łyżeczkować pod narkozą, ciekawe jak tam wygląda po latach...

    Alis lubi tę wiadomość

‹‹ 4155 4156 4157 4158 4159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ