Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Zanet, sciany jeszcze sa?

    Ja jak bylam mala to tez zarlam sciany ;) Wydlubywalam palcem takie fajne dziury, rodzina nie byla zachwycona..

    Jest taka reklam Ikei w TV,że wiercą w ścianie to się ślinię, mówcie co chcecie, ale czuję się sterowana od środka ;)

    EwaT, Bursztyn, nick nieaktualny, paszczakin, Reni, iwcia77, Mega, moremi, Simba lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a Ty juz mozesz np byc po ciazy, jakby ten cykl romantyczny wyszedl..
    jesli ten cykl jakims cudem by wyszedl to Natanek bedzie juz w wozku :) podrzuce go komus i moge niszczyc butelki z Ewka ;)

    EwaT, Żanet, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    w sumie
    jak sie zmieszcze w tych 3%
    zmiescisz sie zmiescisz, nawet 2 razy :)

    EwaT, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jesli ten cykl jakims cudem by wyszedl to Natanek bedzie juz w wozku :) podrzuce go komus i moge niszczyc butelki z Ewka ;)
    już widze jak tego mamincyca podrzucasz

    Bursztyn, caffe, Bozia3, moremi lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    zmiescisz sie zmiescisz, nawet 2 razy :)
    fszystko w renkach Opatrzności
    A.

    Bursztyn, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Bozia, u mnie też mało miejsca. Co do poduszek to nigdy nie miałam dlatego teraz postanowiłam sobie sprezentować. Mam taką szarą w białe grochy
    http://allegro.pl/poduszka-kojec-dla-kobiet-ciazowa-do-karmienia-f-i4461203806.html

    Mój rogal ma takie kolory, a będę go też wykorzystywać do karmienia, zawija sie fajnie i dziecię ma wygodnie ;)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    już widze jak tego mamincyca podrzucasz
    przeciez czasem mozna na jakis czas ;)

    EwaT lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    przeciez czasem mozna na jakis czas ;)
    eee tam
    przyjedziesz z nim
    mój mąż nie pije to zrobimy z niego bejbisitera, ma wprawe z maluchami poza tym i talent, jego siostry a teraz naszym

    nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, moremi lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasur, brzusio cudo :) super się prezentujesz !

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a ja mam wiekszy i bez bobu.. Pusur- pieknie!

    To tak jak ja :-P
    Jak my będziemy w ciąży wyglądać?
    Coś czuję że jak już wezmę i zajdę to czeka mnie etap pt. uwolnić orkę ;-)

    mysza1975, Żanet, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w Renkach (Renka jest tylko jedna) czy Opatrzności????

    nie no nawróciła się już na zawsze!
    EwaT wrote:
    fszystko w renkach Opatrzności
    A.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 14:40

    EwaT, Bozia3, moremi, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no na plaży grinpisy będą Cię do wody spychać ;-)
    eh życie
    Niuta wrote:
    To tak jak ja :-P
    Jak my będziemy w ciąży wyglądać?
    Coś czuję że jak już wezmę i zajdę to czeka mnie etap pt. uwolnić orkę ;-)

    Mega, Bursztyn, Niuta lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    Pusur teraz kolej na zdjecie piczkinsa....czy koreluje z brzuchem :)
    Perwersja mi tu jedzie. :P

    iwcia77, Żanet, EwaT lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, wrocilam ok 15, szybko odpalilam kompa coby nadrobic watek i wlasnie teraz skonczylam...wywalalo mi neta milion razy :(

    Kkisia- ciesze sie , ze juz wrocilas <3

    Peppa- <3

    Reni- bielizna ekstraklasa! osobiscie mam swira na punkcie bielizny :)

    Simba- witaj w polandii :)

    Paszczu - trzymam kciuki i nie moge sie doczekac

    Bursztyn - oby te plemniory z dalekiej podrozy daly wam upragniona ciaze :)

    Pusur- zazdroszcze ekspresowego powrotu do figury sprzed ciazy :)

    Ewa- z tym wyjazdem to bardzo dobry pomysl :)

    Polar- slimakowe akcje rozsmieszyly mnie bardziej niz kabarety w mragowie :)


    a ja wypoczelam, posmialam sie, poszalalam na rowerze, az troszke sie przejelam czy nie za bardzo ( nie wiem czy 20 km rowerem to dla baby w ciazy nie przegiecie bagiety), kalambury, dixit, gra w kosci, grillowanko ...ach zlecialo szybko.

    mysza1975, nick nieaktualny, EwaT, Żanet, Mega, ania.g, nick nieaktualny, Parka, Bozia3, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to w Renkach (Renka jest tylko jedna) czy Opatrzności????

    nie no nawróciła się już na zawsze!
    dzieci zmienkczajom charakter
    A.

    mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, Reni, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Perwersja mi tu jedzie. :P
    powiedz tylko czy tampony ob wypadajom jak łazisz?
    A.

    nick nieaktualny, paszczakin, iwcia77, caffe, Mega, Bursztyn, Simba, Niuta lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Ewka, jogurt poszedl fontanna na monitor ;) Chyba jednak cie dziecie za bardzo nie zmiekczylo.
    niestety cyc mi zmienkczyło nieodwracalnie ;)

    Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak 2 krechy będą na100%
    Bursztyn u ciebie też sie szykuje ;)
    Ewa raz ci sie udało być w tych 3 % wiec msz juz wprawę, z drugim pójdzie jak po maśle
    Pusur przyznaj sie ze to nie ty tylko 25 letnia sąsiadka ;)

    EwaT, kapturnica, ania.g, nick nieaktualny, Bursztyn, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tak głodna że mój żołądek sam zaraz pójdzie na jedzonko, a przy okazji pęcherz do toalety. A nie mogę się ruszyć bo czekam na kuriera a nie uśmiecha mi się lecieć za 5 minut z jadalni na dół bo muszę przesyłkę wydać, wrrrr....

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Jestem tak głodna że mój żołądek sam zaraz pójdzie na jedzonko, a przy okazji pęcherz do toalety. A nie mogę się ruszyć bo czekam na kuriera a nie uśmiecha mi się lecieć za 5 minut z jadalni na dół bo muszę przesyłkę wydać, wrrrr....
    przydałby ci sie jakiś brzuch w tym avatarku :)

    Mega lubi tę wiadomość

‹‹ 4185 4186 4187 4188 4189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ