Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a drugie sedno jest takie że jak chcecie dziecka to powinien częściej patrzeć na twoją ;)
    To akurat niemożliwe niestety... Mamy do maksymalnego wykorzystania tylko tydzień w miesiącu i co z tego że dajemy ognia..

    malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Spodobała mi się ta opcja z dowozem :)
    Tylko czy abstynencja przed badaniem musi być przynajmniej kilkudniowa?

    musi byc minimum te3dni a najlepiej 3do 5dni....Przeciez mozesz ty go zapisac ja tak robilam..Moj byl zapisany na poniedzialek a wracal w sobote..No i w piatek masturbatora odpalil na wieczor i na badania w poniedzialek bylo jak ta lala 8)
    Chyba ten dzien ,czy dwa dasz rade wytrzymac ????

    malgos741, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja w ogole nie wiem o czym ty mowisz....
    confused056.gif
    Nie wie o czym mówię, ale wie jak to się robi...;-)

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    róznie z tym bywa
    ogólnie faceci to chuje
    nie wszyscy

    Alis, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    musi byc minimum te3dni a najlepiej 3do 5dni....Przeciez mozesz ty go zapisac ja tak robilam..Moj byl zapisany na poniedzialek a wracal w sobote..No i w piatek masturbatora odpalil na wieczor i na badania w poniedzialek bylo jak ta lala 8)
    Chyba ten dzien ,czy dwa dasz rade wytrzymac ????
    Mus to mus ;)

    malgos741, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz nie pamietam, ale przypomniala mi sie ta historia, bo paietam jak sie dziewczyna zalamala :(
    kapturnica wrote:
    mowisz pewnie o mojej kolezance masz na mysli robotke????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:42

    EwaT, malgos741, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, Alis, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Spodobała mi się ta opcja z dowozem :)
    Tylko czy abstynencja przed badaniem musi być przynajmniej kilkudniowa?
    mój 3-4 dni miał abstynęcje

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    nie wszyscy
    no nie wszyscy
    reszta to geje :)

    nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wiesz nie pamietam, ale przypomniala mi sie ta historia, bo paietam jak sie dziewczyna zalamala :(

    no zalamala sie..Okazalo sie po badanaich ze azoospermia wyszla..Jprdole jaka miala zalamke..Ale odstawil to gowno wzial sie za odblokowanie i jestw 11tym tygodniu ciazy..A zeszlo im prawie 2lata,.,,I tez sie ociagal z badaniembo jak to??on facet 100% i mialby miec problem..Tym bardziej ,ze corke ma..No niestety plodnosc nie ejst nam danaraz na zawsze....

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no nie wszyscy
    reszta to geje :)
    oj Andrzej wracasz do formy

    EwaT, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    To akurat niemożliwe niestety... Mamy do maksymalnego wykorzystania tylko tydzień w miesiącu i co z tego że dajemy ognia..

    a jeżeli bedzie dziecko to bedzie miało ojca przez tydzien w miesiącu? myslałas o tym?

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 17 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawić Was na kilka godzin i potem godzina czytania.
    Aga, polecam nebulizator do inhalacji. Nawet sama sól fizjologiczna robi dużo dobrego. I koniecznie oklepywanie po plecach tylko główka niżej od reszty ciała.
    Bozia, wstrzymujesz kolejkę ;)
    Asiula, Jane witajcie.
    Mysza, nie martw się na zapas. Jeden zapis z ktg jeszcze nie przesądza sprawy <3
    Inessa, no kto robi test w środku dnia na rozcieńczonym moczu. Na pewno wszystko jest dobrze. Przypominam się że ja miałam mega bladziocha w dniu bety powyżej 300. Trzymam kciuki <3
    Dziewczyny, padam na pysk. Intensywny dzień. Na razie nie mam siły zwlec się z kanapy pod prysznic i tak zalegam czekając na dopływ energii.

    moremi, malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a jeżeli bedzie dziecko to bedzie miało ojca przez tydzien w miesiącu? myslałas o tym?
    moje bedzie mialo ojca raz na 2miesiace, tak samo jak moj syn do tej pory..On tez ojca tak widuje...Bedzie zylo i bez wiekszego uszczerbku na psychice ...
    .Takie czasy Ewa ,ze nie zawsze sie ma jak sie chce.A w zyciu bywa roznie i czasem jest taka sytuacja, ze malz lub zona pracuja za granica lub pracuja w trasie......

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 17 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a jeżeli bedzie dziecko to bedzie miało ojca przez tydzien w miesiącu? myslałas o tym?
    Lepiej mieć ojca przez tydzień w miesiącu niż "wujka" codziennie.

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, ewka80, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Lepiej mieć ojca przez tydzień w miesiącu niż "wujka" codziennie.
    swiete slowa....

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 września 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, teraz sobie przypomnialam- to ten przypadek !!! dzieki!! bardzo sie ciesze ze im sie udalo, a nawiazalam do tej historii , bo pomyslalm , ze facet jane moze cos miec do ukrycia skoro tak sie cyrtoli z tym badaniem ...tez najbardziej zapamietalam zalamke tej biednej robotki , strasznie bylo mi jej zal...(
    kapturnica wrote:
    no zalamala sie..Okazalo sie po badanaich ze azoospermia wyszla..Jprdole jaka miala zalamke..Ale odstawil to gowno wzial sie za odblokowanie i jestw 11tym tygodniu ciazy..A zeszlo im prawie 2lata,.,,I tez sie ociagal z badaniembo jak to??on facet 100% i mialby miec problem..Tym bardziej ,ze corke ma..No niestety plodnosc nie ejst nam danaraz na zawsze....

    kapturnica, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja musialam niespelna dwulatka zostawic i wyjechac do pracy za granice.Jezdzilam tak prawie 2lata..I wcale nie chcialam ale nie mialam wyboru.,.Moj malz stracil prace a kredyt wisial nam na szyji...
    I wyplakalam wiele nocy ale lepiej czasem takei zycie niz bycie na garnuszku mopsu...A ttakie rozwiazanie mnie nie satysfakcjonowalo....

    nick nieaktualny, iwcia77, Simba, Mega, nick nieaktualny, Elfik, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    tak, teraz sobie przypomnialam- to ten przypadek !!! dzieki!! bardzo sie ciesze ze im sie udalo, a nawiazalam do tej historii , bo pomyslalm , ze facet jane moze cos miec do ukrycia skoro tak sie cyrtoli z tym badaniem ...tez najbardziej zapamietalam zalamke tej biednej robotki , strasznie bylo mi jej zal...(
    tobylo u nas na watku na monitoringu cyklu....Udalo im sie bo po3miesiacach suplementacji i odblokowaniu pojawily im sie plemniory.....A ona wczesniej sie i clo ladowala, i tracila kase na monitoringi....A wystarczylo sie zbadac i wiedzieliby od razu....

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:42

    moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4468 4469 4470 4471 4472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ