Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja mam dzis dzien wolny i tyle mialam zrobic w zwiazku z tym w chacie i poza, co prawda rodzic nie mialam (niestety) ale inne rzeczy ogarnac, a tkwie na forum....
    ja wyszłam tylko na zakupy...kupiłam jarzyny i fasolkę szparagową na zupę - bo mieliśmy zjeść coś dziś lekkiego...(jeszcze jej nie ugotowałam). Miałam też wstawić pranie i zrobić prasowanie...
    Jak na razie z tych rzeczy udało mi się w miarę przelecieć internet i zaraz wyjdę za róg domu na jakieś spaghetti w knajpie...no bo skoro ma być dziś lekki zupowy obiad - to się muszę do niego przygotować...:)

    Bursztyn, nick nieaktualny, caffe, Mega, Simba, kapturnica, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Bozia ty sie nie wyglupiaj, bo jak tak dalej pójdzie to do Świat ci zejdzie ;)
    mam nadzieję, że mówisz jakby co o zaduszkach, a nie o wigilii...;)

    caffe, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ty naprawdę masz coś z księdza...cholera, jaka ta psychika skomplikowana u wszystkich nas...;)
    cos?
    Andrzej jest ksiedzem ;)
    no jest skomplikowana, wiec bezrobocie mi nie grozi ;)

    Bozia3, Reni, EwaT, Simba, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    i zaraz wyjdę za róg domu na jakieś spaghetti w knajpie...no bo skoro ma być dziś lekki zupowy obiad - to się muszę do niego przygotować...:)
    hahahah!!! dobre! :)
    przygotuj sie solidnie :)

    Bozia3, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    caffe właśnie - czy Ty miałaś podaną jakąś prowokację - czy zaczęło się u CIebie wszystko naturalnie?
    Przy pierwszym miałam prowokację bo byłam po terminie i wydawało mi się, że ruchów nie czuję. A przy stanie tamtejszej medycyny, zostawili mnie w szpitalu i już z niego nie wyszłam sama.

    Teraz miałam rano złe ktg, zostawili mnie w szpitalu zeby to kontrolować. Cały dzień było ok, ale wieczorem znowu było złe ktg, zanikało tętno. Od razu przenieśli mnie na porodówkę żeby w razie czego zrobić cc. Leżałąm całą noc bo się unormowało, ale już mi powiedzieli, ze na drugi dzień będą wywoływać. W sumie to sie z tego ucieszyłam, bo gdybym wróciła do domu to bym się myślami sama dobijała czy wszystko jest ok.
    Fajne uczucie było dowiedzieć się, że już na drugi dzień maluch będzie na świecie. Aż mnie ciarki przechodzą teraz jakie to było fajne uczucie :)

    Mały był owinięty pępowiną w okol. klatki piersiowej i go uciskało. Widocznie tak się stało bo bardzo się kręcił w końcówce ciąży, a na usg jeszcze było wszystko ok.

    Bozia3, Simba, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    mam nadzieję, że mówisz jakby co o zaduszkach, a nie o wigilii...;)
    Jak bedzie piknie to i do wielkanocy pociągniesz ;)

    Bozia3, Bursztyn, Simba, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:


    Fajne uczucie było dowiedzieć się, że już na drugi dzień maluch będzie na świecie. Aż mnie ciarki przechodzą teraz jakie to było fajne uczucie :)
    mnie to ciarki przechodzą jak sobie pomyślę o rozwieraniu się mojej szyjki do 10 cm....takie to fajne uczucie..;)

    caffe, malgos741, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no i co z tego do cholery?
    nikt nie jest idealny ale trzeba sie STARAC
    STARAC!!!
    starac żeby swoim postępowaniem NIE KRZYWDZIĆ INNYCH
    Ale STARANIE to inna para kaloszy - i tak tego od drugiej osobe nie wyegzekwujesz

    caffe, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    mnie to ciarki przechodzą jak sobie pomyślę o rozwieraniu się mojej szyjki do 10 cm....takie to fajne uczucie..;)
    Co sie dygasz, zostało Ci jeszcze tylko 8 cm ;)

    Mnie przy 8 powiedzieli żebym spróbowała przeć, no i poszło ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    mam nadzieję, że mówisz jakby co o zaduszkach, a nie o wigilii...;)
    A co, wystraszyłas sie? ;)

    Bozia3, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, do porodu sn lizaki sobie weź :) cukier pomaga :) Ja swoich nie miałam bo nie wiedziałam, ze tak się robi i dostałam od położnej do ciumkania :) Ale jak już się dossałam bliżej patyczka to mnie zaczął wkurwiać i dałam mojemu żeby dokończył, ale wkurw mi nie przeszedł bo zaczęło mnie wkurwiać jak on ciumkał tego lizaka hahaha

    Simba, nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, Reni, Iwone, mysza1975, Elfik, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, Parka, moremi, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Bozia, do porodu sn lizaki sobie weź :) cukier pomaga :) Ja swoich nie miałam bo nie wiedziałam, ze tak się robi i dostałam od położnej do ciumkania :) Ale jak już się dossałam bliżej patyczka to mnie zaczął wkurwiać i dałam mojemu żeby dokończył, ale wkurw mi nie przeszedł bo zaczęło mnie wkurwiać jak on ciumkał tego lizaka hahaha
    Zaraz padne ze smiechu od Twoich opowiesci :)

    caffe, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 18 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia a ty nadal w dwupaku?
    Już myślałam że w drodze do szpitala. ;-)

    caffe, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Bozia, do porodu sn lizaki sobie weź :) cukier pomaga :) Ja swoich nie miałam bo nie wiedziałam, ze tak się robi i dostałam od położnej do ciumkania :) Ale jak już się dossałam bliżej patyczka to mnie zaczął wkurwiać i dałam mojemu żeby dokończył, ale wkurw mi nie przeszedł bo zaczęło mnie wkurwiać jak on ciumkał tego lizaka hahaha
    tak słyszałam już o słodyczach....zaopatrzyłam się w landrynki...teraz to podobno dosyć popularne, żeby sobie coś słodkiego ciumkać podczas porodu - obawiam się, że mnie też ten cukierek wkurwi na maksa...:)

    caffe, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, ania.g, malgos741, Parka, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 września 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja wyszłam tylko na zakupy...kupiłam jarzyny i fasolkę szparagową na zupę - bo mieliśmy zjeść coś dziś lekkiego...(jeszcze jej nie ugotowałam). Miałam też wstawić pranie i zrobić prasowanie...
    Jak na razie z tych rzeczy udało mi się w miarę przelecieć internet i zaraz wyjdę za róg domu na jakieś spaghetti w knajpie...no bo skoro ma być dziś lekki zupowy obiad - to się muszę do niego przygotować...:)
    Czuje, ze jutro nam opowiesz, jak to spaghetti wywolalo porod. Bierz jakies na ostro! ;)

    Bozia3, caffe, Bursztyn, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Bozia a ty nadal w dwupaku?
    Już myślałam że w drodze do szpitala. ;-)
    no niby w drodze wciąż..torba czeka,,,łóżeczko pościelone czeka, komoda z ciuszkami czeka, wanienka czeka...:)

    Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, Parka, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Zaraz padne ze smiechu od Twoich opowiesci :)
    Ty se weź dwa lizańce :) ale współczuję co będziesz musiałą znosić gdy Twój będzie je dokańczał :)

    No qrwa, jak można tak ssać i mlaskać hahaha. Normalnie uszy odpadały i wszystko w środku się gotowało :) no i powiedziałam mu żeby przestał, bo potem jak skończył to jeszcze tego patyczka mamlał.

    Bozia3, Mega, Reni, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, Parka, Simba, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    tak słyszałam już o słodyczach....zaopatrzyłam się w landrynki...teraz to podobno dosyć popularne, żeby sobie coś słodkiego ciumkać podczas porodu - obawiam się, że mnie też ten cukierek wkurwi na maksa...:)
    No tak, landrynki to on będzie rozgryzał :)

    Bozia3, Reni, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Czuje, ze jutro nam opowiesz, jak to spaghetti wywolalo porod. Bierz jakies na ostro! ;)
    i popraw fasolką dla lepszych efektów specjalnych podczas porodu ;)

    Bozia3, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ty se weź dwa lizańce :) ale współczuję co będziesz musiałą znosić gdy Twój będzie je dokańczał :)

    No qrwa, jak można tak ssać i mlaskać hahaha. Normalnie uszy odpadały i wszystko w środku się gotowało :) no i powiedziałam mu żeby przestał, bo potem jak skończył to jeszcze tego patyczka mamlał.
    dlatego ja idę rodzić sama..:) przy pierwszym porodzie miałam towarzystwo, ale mnie to tylko rozpraszało i wkurwiało...zamiast skupiać się na sobie - to się właśnie człowiek zajmuje pierdołami typu patyczki...:) ja jestem z tych, co to cierpią i jęczą w samotności....:) tak mi lepiej znosić cierpienie..

    caffe, Bursztyn, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, Parka, Simba, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 4479 4480 4481 4482 4483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ