Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa przecież wiesz, że siedzisz w pierwszej ławce i możesz o wszystkim mówić
    nie stresuj się niepotrzebnie.. wiem, że trudno ale nie rycz..
    powiem Ci co mówi mój Pan jak ryczę.. no nie płacz już bo będzie cie bolała głowa

    no już .. spokojnie.. czekamy grzecznie na wynik bety
    inessa wrote:
    Dziewczyny pomódlcie sie za mnie czy nie wiem co ale znam narazie wynik progesteronu i jest nieciekawie ja mam probem z nim i biore luteine a wynik jest zaledwie 14 wiec nie wiem jaka jutro beta bedzie boje sie strasznie,siedze i rycze!!! :( :( :(
    przepraszam,ze Wam tu smece ale musiałm gdzies wygadać!!!

    mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Parka, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa to poślubienie miało być wyrazem poparcia, mam nadzieje, ze tak to odbierzesz..

    I znam twoja sytuacje, ale kiedyś kap znalazła jedna która chyba 5 miała i donosiła...

    Nie mówiąc o tym, ze skoro wydziela sie pulsacyjnie, to moglas trafić na niższa faze..

    mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, caffe, Parka, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny pomódlcie sie za mnie czy nie wiem co ale znam narazie wynik progesteronu i jest nieciekawie ja mam probem z nim i biore luteine a wynik jest zaledwie 14 wiec nie wiem jaka jutro beta bedzie boje sie strasznie,siedze i rycze!!! :( :( :(
    przepraszam,ze Wam tu smece ale musiałm gdzies wygadać!!!
    Inessa, nerwy nie pomoga, i moze jednak troche za wczesnie na placz? Babki z nizszym progester. donosily, wiec dasz rade.

    nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, caffe, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/df00de2e4dbd.jpg

    dziękuję wychodzę
    ide z Toba :)

    Reni, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    co nie dotyczy? moj pierwszy maz popełnij samobojstwo wiec chyba wiem co mowie
    nieodpowiedzialny gnojek
    Ale nie każdy jest silny psychicznie tak jak Ty. Mi też kiedyś trudno to było zrozumieć, uważałam że skoro ja mogę sobie z czymś poradzić lub coś zrobić to dlaczego ktoś inny nie może. Długo myślałam że wystarczy chcieć. Niestety depresja to czarna dziura która dla osób słabszych psychicznie jest bardziej pociągająca niż cokolwiek innego na świecie. Nad Tym nie da się panować. Współczuję Ci takich przeżyć.

    mysza1975, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a ja sie denerwuje referendum
    nawet bardzo....
    a ja sie bardziej denerwuje Putinem....

    nick nieaktualny, Simba, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    weź se metra i zmierz, że przy każdym bzykaniu co najmniej 4 cm średnicy wchodzi Ci jak w masło :P
    wariatko....jakby to miało tylko tyle przechodzić co fiut....to można se i pięć ich włożyć....ale fiut nie przebija się przez szyjkę macicy....:)

    mysza1975, Bursztyn, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Nie rozumiem o co chodzi z tymi lizakami, uspokajają, hamują ból, przyspieszają poród?
    chodzi o to, że nie wolno CI podczas porodu jeść - a jak wylądujesz w szpitalu wcześniej - to często i przed porodem kilka godzin nie jesz...a wysiłek jest tak ogromny, że jesteś wyczerpana i głodna i trwa to godzinami często....możesz tylko popijać wodę....a te lizaki i landrynki dostarczają ci cukru...- więc zawsze jakieś wzmocnienie....

    mysza1975, Mega, nick nieaktualny, caffe, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa nie panikuj - bo nie jest taki zły....pamiętam, że poprzednio miałaś dużo niższy.....trzymam kciuki i staraj się uspokoić - co ma być to i tak będzie....

    nick nieaktualny, mysza1975, Mega, nick nieaktualny, malgos741, caffe, Parka, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie ze jestem obecna.... dzisiaj po raz pierwszy od 6ciu lat spoznilam sie do pracy o cale 5 minut a to z racji tego ze nie moglam spac w nocy....

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 18 września 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Halo
    Widzę, że macie sezon "przyjęć", to może i mnie przyjmiecie?

    Juz się kufa czuję jak zboczeniec, podgladam was, hihram się do kompa, a nie ujawniam...

    Cos o mnie?
    Z metryki wynika, że się tu kwalifikuje, nawet bardzo..
    Mam prawie trzyletnią córkę,która maltretuje mnie chińska tortura pozbawiania snu, juz myślę o założeniu jej niebieskiej karty..;-)

    jak AA, to jestem uzależniona od czekolady i coli, i tak wiem, świetnie robią na płodność :-D

    Jestem również ujową panią domu, ujowszej nie ma...

    A najlepsze, staram się 29 cykl, zatem te, co pisały, ze maja 24 CS mogą się pocieszyć, że ktoś ma gorzej...

    Więcej grzechów nie pamiętam, żadnego nie żałuje i proszę o przyjęcie do grona zacnych babek..:-)

    Elfik, no z takimi odpowiedziami w ankiecie jesteś przyjęta z otwartymi ramionami!
    Jeszcze tylko odpowiedz na pytanie o cycki i załatwione ! cycki.gif

    mysza1975, Bursztyn, Alis, kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, Mega, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a ja sie bardziej denerwuje Putinem....
    a dlaczego w sumie?

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a dlaczego w sumie?
    boma cechy psychopatyczne wiec nie cofnie sie przed niczym
    balabym sie ze moze mu sie zachciec zmienic granice....

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, caffe, Parka, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    boma cechy psychopatyczne wiec nie cofnie sie przed niczym
    balabym sie ze moze mu sie zachciec zmienic granice....
    nie sądze, media nadmuchują, co świadczy niby o tym że jest psychopatą?
    mysle ze bardzo dobrze dba o interesy Rosji
    takie same zapędy ma Merkel tyle że zaowalowane

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Zależy mi do tej lekarki, bo ma dobre opinie, poza tym jest z polecenia. Jeśli jednak będą problemy z dostaniem się do niej, to mam już kilka adresów i będę próbowała w innym miejscu.
    Wiem że nie mogę za dużo czekać.
    To jak mówisz że taka dobra ale nie można się do niej dostać to wprost zapytaj czy nie przyjmie Was prywatnie. Oczywiście jeśli to się mieści w budżecie rodzinnym.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no i co z tego, o cyckach nadal zadnych danych
    taaa...potem bedziwe nepotyzm, korupcja a na koncu porobstwo ;) (chcociaz to ostatnie to akurat jest pozadane ;) )
    i ruja jeszcze!!!!

    mysza1975, Mega, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    bo chce zeby zostali w UK....mamy plan na troche wyjechać do Aberdeen przed Anglią
    mam braciaka z zona w aberdeen...tez nie chca odlaczenia sie...Ladne miasto chociaz jak dla mnie za duzo wszedzie tego kamienia 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 15:20

    EwaT, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    nie sądze, media nadmuchują, co świadczy niby o tym że jest psychopatą?
    mysle ze bardzo dobrze dba o interesy Rosji
    takie same zapędy ma Merkel tyle że zaowalowane
    -traktowanie ludzi jako obiektow manipulacji, brak wyrzutow sumienia, brak emaptii
    -deficyt leku
    -typ kalkulatywny
    no i numer z psem podczas spotkania z Merkel
    wystarczy
    nie wiem na ile media nadmuchuja i na ile dba o interesy Rosji a na ile w tym chodzi o zaspokojenie zadzy wladzy
    wg mnie jest bardzo niebezpieczny

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba, Parka, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    i ruja jeszcze!!!!
    na jedno wychodzi, to synonimiczne wyrazy

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    -traktowanie ludzi jako obiektow manipulacji, brak wyrzutow sumienia, brak emaptii
    -deficyt leku
    -typ kalkulatywny
    no i numer z psem podczas spotkania z Merkel
    wystarczy
    nie wiem na ile media nadmuchuja i na ile dba o interesy Rosji a na ile w tym chodzi o zaspokojenie zadzy wladzy
    wg mnie jest bardzo niebezpieczny
    czyli klasyczny polityk
    nic go nie wyroznia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 4481 4482 4483 4484 4485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ