Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Denerwują mnie te wszystkie programy tance, faktory, talenta, programy typu szpital, szkoła, trudne sprawy czy jak im tam. Sam badziew ostatniow tej telewizji!
    Witaj she wolf, pakiet startowy zaliczony? ;)

    ja nie oglądam telewizji, nie mam telewizora

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    najbardziej mnie wkurwia że nie wykonuje moich poleceń dokładnie,bezszelestnie i precyzyjnie w przeciągu dwóch sekund



    o jprdole..Wspolczuje......chlopu 8)

    iwcia77, moremi, mysza1975, Mega, Simba, caffe lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kossakowski poddaje sie upiekszaniom w inicjacji na ttv polecam....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj She Wolf :-)
    Dajcie dziewczynie cos powiedzieć, przywitała się i poszło lawiną ;-). Nie każdy jest do nas przyzwyczajony i zna nasz kod ;-) chyba że ankietę tak długo uzupełnia ;-)
    Latkami do nas pasujesz?

    iwcia77, Parka, moremi, mysza1975, Mega, ania.g, caffe lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    kossakowski poddaje sie upiekszaniom w inicjacji na ttv polecam....

    po chuj wy to wszystko ogladacie? potem ta banda darmozjadów nadętych ma mega pensje

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Witaj She Wolf :-)
    Dajcie dziewczynie cos powiedzieć, przywitała się i poszło lawiną ;-). Nie każdy jest do nas przyzwyczajony i zna nasz kod ;-) chyba że ankietę tak długo uzupełnia ;-)
    Latkami do nas pasujesz?
    to wilczyca
    może akurat wyje

    iwcia77, kapturnica, mysza1975, Mega, Aasiula, ania.g, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ja nie oglądam telewizji, nie mam telewizora
    Ty nie. A chłop gdzie ogląda mecze? Czy mu nie wolno? ;-)

    iwcia77, mysza1975, Mega, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 września 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jane od nas uciekla...:-(
    Sabina wrote:
    Witaj She Wolf :-)
    Dajcie dziewczynie cos powiedzieć, przywitała się i poszło lawiną ;-). Nie każdy jest do nas przyzwyczajony i zna nasz kod ;-) chyba że ankietę tak długo uzupełnia ;-)
    Latkami do nas pasujesz?

    mysza1975, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a skad sie znacie z Jaskiem?
    Dawni wspolni znajomi z Malborka. Trudno powiedziec, ze sie znamy, kiedys sie poznalismy i tyle. ;) Wodki razem nie pilismy, zreszta on wtedy jeszcze malolatem byl. Ale teraz zupelnie inaczej sie go oglada przez to w TV.
    A zima, kiedy biegam z corka na biegowkach i ona wymieka, to bawimy sie w Kaminskiego ( kolejne nasze dobro narodowe ) i Jaska. I ona sobie mowi, ze jest Jaskiem na biegunie i zasuwa dalej. :)

    iwcia77, moremi, mysza1975, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    po chuj wy to wszystko ogladacie? potem ta banda darmozjadów nadętych ma mega pensje

    oj tam oj tam..Gosc daje sobie wyrywac kłaki daj mu szanse 8)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to taka selekcja naturalna jak sie wystraszy to odpada..znaczy ,ze niewydoli 8)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ty nie. A chłop gdzie ogląda mecze? Czy mu nie wolno? ;-)
    wolno
    na swoim lapku

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Denerwują mnie te wszystkie programy tance, faktory, talenta, programy typu szpital, szkoła, trudne sprawy czy jak im tam. Sam badziew ostatniow tej telewizji!
    Witaj she wolf, pakiet startowy zaliczony? ;)
    Ja lubie Mam talent, ale tylko dlatego, ze jest tam Chylinska, a ja uwielbiam. :D Jakby co, kolejna z Trojmiasta.
    Boj sie, reszto swiata! :P

    iwcia77, kapturnica, Mega, Aasiula, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    wolno
    na swoim lapku
    E to dobra żona :-)
    Ja oglądam ze swoim, oboje to lubimy :-)

    iwcia77, EwaT, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    juz jane od nas uciekla...:-(
    nie uciekła tylko do teraz przez telefon z narzeczonym rozmawia o zdjęciach

    iwcia77, kapturnica, moremi, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zmykam, mlody wola, ze glodny. Dobrej nocki! :)

    iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A ja zmykam, mlody wola, ze glodny. Dobrej nocki! :)
    pa

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    nie uciekła tylko do teraz przez telefon z narzeczonym rozmawia o zdjęciach
    A może właśnie zjechał na weekend i wcale nie gadaja tylko dziecka robiom? :-P

    kapturnica, iwcia77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A może właśnie zjechał na weekend i wcale nie gadaja tylko dziecka robiom? :-P
    3tygodniowymi spermiszonami???

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A może właśnie zjechał na weekend i wcale nie gadaja tylko dziecka robiom? :-P
    nie mogom
    muszom najpierw wyjasnic przy czym on sie tak naprawde onanizuje

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 4512 4513 4514 4515 4516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ