Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ale mi narobilyscie smaka na pieczone ziemniaki, jutro zrobię chyba.... mniam

    hehe to jak zrobisz to podeslij :-) mi jeszcze smak w ustach od wczoraj pozostal i kurcze jak wroce do domu to chyba zrobie sobie jeszcze taka kolacje hahahaha

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczeta :)

    Asiula- nie wiem jak ty naliczylas 3 pomorzanki..???...:) ty, elfik, Pusurek, Paszczakin, Zanet i ja ...mi to daje w sumie 6 :D a wiadomo, ze matematyka to nie opinia ;D

    Paszczak- inesska zrobila jedna bete i wyszla ok a potem zrobla druga i na ta druga czekamy do poniedzialku :)

    a ja siedze nad cv mojej kolezanki, musze je skonczyc do jutra :) chyba dam rade, bo wieczorem idziemy na reagge party :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 14:52

    mysza1975, paszczakin, nick nieaktualny, Parka, Aasiula, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 20 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Mysza, niektórzy twierdzą że ciśnienie spada tuż przed porodem. Ale nie wiem czy to nie ciążowe bajki.

    Tylko kiedy nastapi to "tuż", za tydzień, dwa czy za miesiąc.

    ania.g, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w ciazy tylko mozna paracetamolek , max 1000 na dobe...a dlaczego nie mozesz? koliduje ci z innymi lekami?
    inessa wrote:
    Dziewczyny czym moge soe ratowac bo ta glowa mnie coraz mocniej boli a nie moge paracetamolu????
    jeszcze głupia zjadłam snikersa i mnie zaczeło mdlic gorzej - ostatnio nie miałam apetytu na słodycze a dzis mnie naszło i mam za swoje :P

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 września 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Tylko kiedy nastapi to "tuż", za tydzień, dwa czy za miesiąc.
    Tego nie wiedzą najstarsi górale ;)
    A tak serio to znajoma mówiła że jej spadło na kilka dni przed.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 15:02

    mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 września 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, ból głowy jest spowodowany podwyższonym poziomem progesteronu. Nie pomoże paracetamol ani inny lek którego i tak nie można w ciąży.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak powiedz gdzie Ty się nauczylas tak piec? Ja umiem, nawet mi wychodzi, ale jak przypomnę sobie tego miska którego upieklas, kiedys na zamowenie znajomych, to mi szczęka opada :-O

    mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dajerade.com/obrazek/14124/

    bosze! czy koty za az tak zlosliwe ??? :-O hahhahaa :D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 września 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Paszczu - talent sie nie marnuje a Adas bedzie mial super torty urodzinowe :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek, moje Mlode dalej nie spi po nocach... Po dniach w sumie tez... Spotkalam wczoraj sasiada z blizniakiami na spacerze. 2 miesiace starsze od mojego i pytam jak spia... A on mi na to , ze tak sobie- znaczy jak o 20.00 zasna to do 5.00. Matko, mowie, to ja na msze bym dala gdyby moje slodkie, najukochansze, dajace czadu niemowle pospalo dluzej niz poltorej godz. bez przerwy...Przeciez mowia, ze z blizniakami jest ciezko...
    Pusurek wrote:
    Ello!
    Zieeew, zieeeew!
    Pytam rano dziecko male me: Synek, chyba jeszcze spiacy jestes? A on: Eeeee. No to ja dalej draze temat: Pospalbys jeszcze troche. To on na to: Iiiiii.
    To wstalismy... On sie kolebie w bujaczku,czaraz mi glowe rozwali od slychania po raz tysieczny tej samej melodyjki...
    Potem jedziemy na szoping z mlodzieza, corce kupic nowy rower, bo ze swojego wyrosla i moj bezwstydnie podkrada.
    Milusiego dnia! ;)

    ania.g, iwcia77, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Parka, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Mega, Simba, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczaku pokazalam Twoje dziela chlopowi i powiedzialam ze przewaznie robisz je z murzynka i co chlop poszedl do kuchni robic murzynka :)


    Cudne te ciasta

    nick nieaktualny, paszczakin, Aasiula, mysza1975, iwcia77, moremi, Mega, malgos741, Simba, ania.g, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak szacun!
    Ja dobrze pieke, ale do dekoracji nie mam niestety ręki ;-)

    nick nieaktualny, paszczakin, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    to nie kwestia pieczenia Sabinka, to kwestia dekoracji i sprzetu.. ja ciasto zawsze takie samo prawie robie, murzynka, bo jest dobry i stabilny. Za to do manualnych rzeczy zawsze mialam reke. No i lubie to robic juz od dawna, wiec dobrego sprzetu juz troche nazbieralam, form (misiek akurat jest z formy, wiec zadna filozofia), rzeczy do dekoracji, itp..

    no ale to zalezy co sie robi.. taki pajunk na przyklad to 15 minut po upieczeniu ciasta w polkulistej formie- posmarowac, posypac, zamontowac nogi z paluszkow- zero wysilku ;)

    kolejne bezwysilkowe bezwysilkowe- oblac czekolada i poprzyklejac marcepanowe kwiatki

    Ale czasami mozna sie pobawic w wycinanie troche wiecej, tu moj ulubiony burberry, albo konkretna robota masakra, ktora robilam na WOŚP z jakiejs bajki, o ktorej w zyciu nie slyszalam

    ;)

    normalnie az mi slinka poleciala i se zafundowalam na pocieszenie z mojej kawiarenki obok kawalek ciasta :-)

    paszczakin, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 20 września 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    to nie kwestia pieczenia Sabinka, to kwestia dekoracji i sprzetu.. ja ciasto zawsze takie samo prawie robie, murzynka, bo jest dobry i stabilny. Za to do manualnych rzeczy zawsze mialam reke. No i lubie to robic juz od dawna, wiec dobrego sprzetu juz troche nazbieralam, form (misiek akurat jest z formy, wiec zadna filozofia), rzeczy do dekoracji, itp..

    no ale to zalezy co sie robi.. taki pajunk na przyklad to 15 minut po upieczeniu ciasta w polkulistej formie- posmarowac, posypac, zamontowac nogi z paluszkow- zero wysilku ;)

    kolejne bezwysilkowe bezwysilkowe- oblac czekolada i poprzyklejac marcepanowe kwiatki

    Ale czasami mozna sie pobawic w wycinanie troche wiecej, tu moj ulubiony burberry, albo konkretna robota masakra, ktora robilam na WOŚP z jakiejs bajki, o ktorej w zyciu nie slyszalam

    ;)

    Paszczak, dla mnie Pan Pajunk git :) jak ja bym takiego zrobiła dla moich dzieciów to już codziennie by sobie życzyły na śniadanie, obiad i kolację :)

    nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 września 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    witam was dziewczeta :)

    Asiula- nie wiem jak ty naliczylas 3 pomorzanki..???...:) ty, elfik, Pusurek, Paszczakin, Zanet i ja ...mi to daje w sumie 6 :D a wiadomo, ze matematyka to nie opinia ;D

    Paszczak- inesska zrobila jedna bete i wyszla ok a potem zrobla druga i na ta druga czekamy do poniedzialku :)

    a ja siedze nad cv mojej kolezanki, musze je skonczyc do jutra :) chyba dam rade, bo wieczorem idziemy na reagge party :)
    Ups sory
    WYBACZCIE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 16:17

    iwcia77 lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak to Ty teraz tylko.specjalne.ciasta pieczesz? Bez mąki i cukru? Kakao możesz używać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 16:24

    Mega lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Pusurek, moje Mlode dalej nie spi po nocach... Po dniach w sumie tez... Spotkalam wczoraj sasiada z blizniakiami na spacerze. 2 miesiace starsze od mojego i pytam jak spia... A on mi na to , ze tak sobie- znaczy jak o 20.00 zasna to do 5.00. Matko, mowie, to ja na msze bym dala gdyby moje slodkie, najukochansze, dajace czadu niemowle pospalo dluzej niz poltorej godz. bez przerwy...Przeciez mowia, ze z blizniakami jest ciezko...
    Moze i pociesze ,ze nie jestes mama jednego takiego sennego zwyrodnialca..Moj pierwsza pelna noc przespal dopiero jak skonczyl poltora roku..Ale i tak zdarzalo mu sie odprdzielac cyrki pozniej.....Taki charakterek..Ale moj za to teraz to by spal , i spal i spal..Zawsze mu dogryzam ,ze probuje nadrobic niemowlece czasy

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 miesiecy skonczone tydz. temu... Mialo byc tak pieknie... NIby jak kleiku ryzowego po 3 miesiacu mialam dodadac to bedzie spac-nic to nie dalo... Potem na kaszy mial spac- echo.. no to krotkie drzemki w dzien- Maly coraz zywszy, a ja wciaz nie spie...
    paszczakin wrote:
    marta, a ile Twoj mlody ma?

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Parka, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj starszy syn tak ma... Spi tak, ze mozna mu nerke wyciac... a jak byl maly to byl koszmar...Nocne wedrowki do 4-tego roku zycia...
    kapturnica wrote:
    Moze i pociesze ,ze nie jestes mama jednego takiego sennego zwyrodnialca..Moj pierwsza pelna noc przespal dopiero jak skonczyl poltora roku..Ale i tak zdarzalo mu sie odprdzielac cyrki pozniej.....Taki charakterek..Ale moj za to teraz to by spal , i spal i spal..Zawsze mu dogryzam ,ze probuje nadrobic niemowlece czasy

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba, mysza1975, Elfik, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Moze i pociesze ,ze nie jestes mama jednego takiego sennego zwyrodnialca..Moj pierwsza pelna noc przespal dopiero jak skonczyl poltora roku..Ale i tak zdarzalo mu sie odprdzielac cyrki pozniej.....Taki charakterek..Ale moj za to teraz to by spal , i spal i spal..Zawsze mu dogryzam ,ze probuje nadrobic niemowlece czasy

    Hehe to ja bylam ta szczesciara ktora musiala budzic Go do jedzenia bo tyle kuzwa czasu przesypial i w nocy i w dzien na poczatku
    Zabawne byly sytuacje gdy przychodzila do nas polozna i obojetnie o ktorej zawitala On zawsze smacznie spal i mowila no widzi Pani nie da sie nie pokaze jak wykapac hahahaha tak slodko spi ze nie bedziemy Go budzic ...
    Ale jak skonczyl 4 miechy to dopiero zrobil sie rozgardiasz bo siedzial cicho jak wciaz cos "memlal" mientolil w swoim dziubku :-) taki odwrot sytuacji o 180st

    nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, mysza1975, caffe lubią tę wiadomość

‹‹ 4521 4522 4523 4524 4525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ