Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    chwalisz sie czy zalisz a udzwigniesz konarka :-D
    Kobitko...Do goralki z krwi i kościów to godosz????? =D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja też :-(
    No ja tez nie :(

    młódka lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam anwet mialam epizod z mokra włoszka =D hyhyhy

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja tam anwet mialam epizod z mokra włoszka =D hyhyhy
    ja tez ale jak byłam nastolatka :)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki !!!! W koncu udalo mi sie Was dogonic :)
    4 dni nieobecnosci, 3 dni nadrabiania ....

    Boziu : GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    synek przeslodki.

    Przelecialyscie troche tematow ;) juz nie pamietam do czego chcialam nawiazac. À le teraz bede na biezoco, to sie powtroncam na zywca

    Witam nowe kolezanki. Elfik, wymiatasz !

    W Rzymie bylo super. Przepiekne miasto, polecam :)
    Moremi, fryzurka odwazna, dodaje charakteru ale rzeczywiscie odbiera troche kobiecosci.
    Inessko,mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok do konca :) Czy masz juz pare ? ;)

    paszczakin, moremi, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik, caffe, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szkole sredniej jako typiary zwiazane z roznymi subkulturami mialysmy niezle eksperymenty na wlosach...Rozofffy to bylo nic w porownaniu do teczowego irokeza jaki pierdykla se moja kumpela..Baaa nawet zostala za to zawieszona..A jak dumnie czuba nosila..Teraz czl sobie mysli-o maj gad ale sie bylo glupim..Ale ze smeichem mozna powspominac 8)

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, Elfik, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kobitko...Do goralki z krwi i kościów to godosz????? =D
    Ups to musze Cie nawiedzic a nadal mieszkasz w tych pieknych okolicach :-D bo ja to mysle zeby sie przeniesc chociaz w te nizsze partie

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a ja nie zobaczylam moremi, buuu..
    nie rycz mała, nie rycz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 14:37

    paszczakin, iwcia77, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Czekaj niech znajde jakis konar..Jak trzasne to tylko wiory poleca =D
    Kapta matko, coś ty w takim bojowym nastroju? Ciśnienie byś se spuściła, wibrator moze... :P ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Ups to musze Cie nawiedzic a nadal mieszkasz w tych pieknych okolicach :-D bo ja to mysle zeby sie przeniesc chociaz w te nizsze partie


    Mieszkam w nizszych partiach..Ale mam rzut beretka na magore małachowska..A i do zakopca raz dwa....Takze gory nasz gory =D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Kapta matko, coś ty w takim bojowym nastroju? Ciśnienie byś se spuściła, wibrator moze... :P ;)
    Ojjj tam ojj tam cichaj!!!!

    Ps..baterie mi padly ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra uciekam sie najesc taka mala godzinna przerwa no chyba ze mi sie szybkciej znudzi siedziec to zawitam wczesniej do Was (se musze zaznaczyc strone od ktorej mam czytac ) tymczasem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 14:38

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hej, super, ale to nie krotkie.. takie loki na srodku!

    JAK JA CHCE MIEC LOOOOKI...
    tylko trwałej nie rób :D
    wtedy musiałam ściąć na krótko, bo miałam zniszczone po samodzielnym farbowaniu i ściąganiu koloru (nigdy więcej!), a loki były z prawej strony

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Mieszkam w nizszych partiach..Ale mam rzut beretka na magore małachowska..A i do zakopca raz dwa....Takze gory nasz gory =D
    Juz Cie I love you bedziesz moim przewodnikiem :-D hahahaha lete zjesc

    iwcia77, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira super :D
    Moremi a ja Ciebie nie widziałam :(

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Samira super :D
    Moremi a ja Ciebie nie widziałam :(
    Inessko, to tylko dla Ciebie i zaraz znika. I zaznaczam, że to sprzed roku. Dokładnie sprzed roku :)

    więcej nie będzie. i proszę mi się tutaj nie powoływać wpływami i nie straszyć zjedzeniem przez myszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 14:51

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, kapturnica, Mega, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi super :D :D :D :D bardzo odważnie

    moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    me too :D ale bekowo bylo :D

    witam sie w ciepla wrzesniowa niedziele :)25 ° w cieniu :) pranie robie, wiec wszystko ladnie wyschnie :)
    kapturnica wrote:
    Ja tam anwet mialam epizod z mokra włoszka =D hyhyhy

    moremi, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ale loki twoje naturalne? zazdroszcze..
    loki genetyczne, ponoć najtrwalsze ;) dopiero w okresie dojrzewania mi się pokręciły i to był czad :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, caffe lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja sobie w kaciku usiade i poplacze, bo ja nie zdazylam ...:( wierze na slowo ze fryzurka zajebioza...
    moremi wrote:
    Inessko, to tylko dla Ciebie i zaraz znika. I zaznaczam, że to sprzed roku. Dokładnie sprzed roku :)

    więcej nie będzie. i proszę mi się tutaj nie powoływać wpływami i nie straszyć zjedzeniem przez myszy.

    moremi, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4536 4537 4538 4539 4540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ