Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu nie widziałam! Foch!!!! Moremi kto daje fote o tak nieludzkiej porze? :-O

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Samira! odwazna jestes! Kolor super choc mi sie w dluzszych lepiej podobalas , ale ja to wogole boje sie scinania wlosow...no odwagi brak i chyba jaj tez :( ja to nawet na pazia lub boba bym sie nie odwazyla , bo to dla mnie tez za krotko..:(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mi tu nie pisać o płakaniu. i jaka nieludzka pora? mnie dzisiaj koty obudziły o nieludzkiej porze, czyli o 7:30, więc musiałam odespać do 12.

    Daję Wam 5 minut. i to ostatni, ostatni raz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 15:26

    iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o! jest! Moremi- ale lwia grzywa! wow! no tez masz jajca! :D dzieki :D

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Hej kobitki !!!! W koncu udalo mi sie Was dogonic :)
    4 dni nieobecnosci, 3 dni nadrabiania ....

    Boziu : GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    synek przeslodki.

    Przelecialyscie troche tematow ;) juz nie pamietam do czego chcialam nawiazac. À le teraz bede na biezoco, to sie powtroncam na zywca

    Witam nowe kolezanki. Elfik, wymiatasz !

    W Rzymie bylo super. Przepiekne miasto, polecam :)
    Moremi, fryzurka odwazna, dodaje charakteru ale rzeczywiscie odbiera troche kobiecosci.
    Inessko,mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok do konca :) Czy masz juz pare ? ;)
    BISCA jeśli mówisz o zdjęciach z rudymi włosami to moje a moremi nie miała tak krótkich ;)

    Byłam w Madrycie,Toledo,Wiedniu ale ni ew Rzymie a chciałabym zobaczyć,no i Wenecję oczywiście :)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak bedziesz w wenecji to daj znac! spotkamy sie i pokaze wam piekne miejsca , bo ja to przewodnik z powolania jestem ;D
    samira wrote:
    BISCA jeśli mówisz o zdjęciach z rudymi włosami to moje a moremi nie miała tak krótkich ;)

    Byłam w Madrycie,Toledo,Wiedniu ale ni ew Rzymie a chciałabym zobaczyć,no i Wenecję oczywiście :)

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....a poza tym to za fotografa moge robic , bo ponoc fotki mi niezle wychodza :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 21 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka! Moremi ! Jak ja bym chciała mieć takie krótkie fryzurki jak Wy. Niestety w krótkich wyglądam jak skrzat i mój M się cały czas ze mnie nabijał :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 15:24

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Simba, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Hej kobitki !!!! W koncu udalo mi sie Was dogonic :)
    4 dni nieobecnosci, 3 dni nadrabiania ....

    Boziu : GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    synek przeslodki.

    Przelecialyscie troche tematow ;) juz nie pamietam do czego chcialam nawiazac. À le teraz bede na biezoco, to sie powtroncam na zywca

    Witam nowe kolezanki. Elfik, wymiatasz !

    W Rzymie bylo super. Przepiekne miasto, polecam :)
    Moremi, fryzurka odwazna, dodaje charakteru ale rzeczywiscie odbiera troche kobiecosci.
    Inessko,mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok do konca :) Czy masz juz pare ? ;)

    Bisca powiedz gdzie ty mieszkasz? Bo ze we frankofońskim kraju to na pewno ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, Moremi, czuje się usatysfakcjonowana :-) fryzura super :-) ale moją uwagę przyciągnęły oczy, masz przepiękne :-) czy mi się wydaje czy są w kolorze morza? Zielonkawe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 15:27

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Samirka! Moremi ! Jak ja bym chciała mieć takie krótkie fryzurki jak Wy. Niestety w krótkich wyglądam jak skrzat i mój M się cały czas ze mnie nabijał :-(
    a miałaś kiedyś tak krótką ,z chęcią bym zobaczyła,może wcale nie byłoby tak źle jak mówisz :)

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 21 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to mam dzisiaj Dzień Grzyba. Mój Małż nazbierał ich tonę po czym spieprzył na motor. A jak ten świstak siedzę i czyszczę

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, moremi, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, caffe, BISCA, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    to jak bedziesz w wenecji to daj znac! spotkamy sie i pokaze wam piekne miejsca , bo ja to przewodnik z powolania jestem ;D
    aj nie omieszkam cie powiadomić co by tez przy okazji ciebie nawiedzić :P

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    A tak w ogóle to mam dzisiaj Dzień Grzyba. Mój Małż nazbierał ich tonę po czym spieprzył na motor. A jak ten świstak siedzę i czyszczę
    uwielbiam grzyby zbierać ,jeść ,ale czyścić nie za bardzo

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi niezły pancur z Ciebie :)
    Mnie tez co jakiś czas korci zeby obciąć.

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 21 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a miałaś kiedyś tak krótką ,z chęcią bym zobaczyła,może wcale nie byłoby tak źle jak mówisz :)
    Miałam. Co prawda nie tak krótkie jak Twoje ale jednak krótkie. Jak znajdę zdjęcie to może wrzucę ;-)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Samirka! Moremi ! Jak ja bym chciała mieć takie krótkie fryzurki jak Wy. Niestety w krótkich wyglądam jak skrzat i mój M się cały czas ze mnie nabijał :-(
    Ja wyglądam jak gówniara :)
    Sabina wrote:
    No, czuje się usatysfakcjonowana :-) fryzura super :-) ale moją uwagę przyciągnęły oczy, masz przepiękne :-) czy mi się wydaje czy są w kolorze morza? Zielonkawe?
    Niebieskie :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Miałam. Co prawda nie tak krótkie jak Twoje ale jednak krótkie. Jak znajdę zdjęcie to może wrzucę ;-)
    oj fajnie :)

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Moremi niezły pancur z Ciebie :)
    Mnie tez co jakiś czas korci zeby obciąć.
    pancur! pancur! jaki pancur? :D

    hehe, ja z metali się wywodzę i co ciekawe już mnie to zupełnie nie kręci. jednak zdecydowanie hipiską byłam i częściowo zostałam :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra mykam do kościołka :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

‹‹ 4537 4538 4539 4540 4541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ