Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja tez tak myslalam, a potem okazalo sie, ze nawet porod potrafi byc fajny. No dobra, przesadzilam, moze byc spoko. ;) Ale po ostatnim moglabym urodzic jeszcze raz.
    Simba, nie boj nic, moze te zagramaniczne porody sa jednak bardziej ludzkie? A i tam masz cc zagwarantowana przeciez. :)
    Poza tym każda z nas inaczej to odczuje. Dużo kobiet będąc już po jednym cc świadomie decyduje się na kolejne.

    malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam Elfik jest delikutasna i rzadko komu cokolwiek wygarnie.Wrecz potafi brac wsio na swoja klate-gooopia 8)
    ..No dobra mi wygarnia od czasu do czasu..Ale tylko dlatego zesmy przymierze krwi zawarly ;) To i sie jakasik odwazniejsza zrobila =D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 21:25

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula, to mój genialny plan lekko upadł...
    Chyba, gdybym w ogóle zaciazyla, spróbuje naturalnie?

    Jak czytalam to o porodzie to mi się nóż otwierał, i patrz niby od tego czasu weszła akcja rodzic po ludzki, a czy się zmieniło.
    Kkkkk tylko wkur mnie fakt, ze jak masz miły poród to nie boisz się następnego..
    A trafi się jeden oszolom czy cala ich zgraja i możesz w ogóle zrezygnować z dalszej prokreacji..

    Choć ciebie jak widać nie udało się odwieść :-) :-) :-) :-)
    Twarda baba...:-)
    Ciebie to by chyba musieli maczetą rozcinac na żywca żeby zniechęcić...:-)

    Aasiula, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Poza tym każda z nas inaczej to odczuje. Dużo kobiet będąc już po jednym cc świadomie decyduje się na kolejne.
    Ja właśnie podjełam taką decyzję, że drugi porod tylko cc i nie żałuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 21:26

    ania.g, Elfik lubią tę wiadomość


  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    U nas lało, poza tym jestem chora
    u mnie teraz niebo płacze, witam dziewczynki dziś pospałam do szesnastej, mamcia przyszła do nas no i obiadek zrobiła mniam mniam oj ta cudowna mamcia, mój powiedział że takiej teściowe szukać aż sie miło zrobiło. :-)

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mnie omionęło?

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik kocham cie! <3

    Aasiula lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee, nie robmy ze mnie panienki z okienka..
    Po prostu po co robić komuś przykrość, skoro my i tak jesteśmy w stresie, przynajmniej niektóre, bo ile można się kurwa jego mać starać bez efektu?

    Było delikutasnie?

    Tutaj na wątku jest inaczej, każda swoje przeszła, wartość zna i rozplakac się nie rozplacze.
    A gdzie vindziej pisalysmy, młode vlaski, ego kruche, kompleksy jak stad do Australii...
    I co, jeszcze dokładać? Baby, mamy trzymać się razem wspiuerac nie pogrążać...
    Ja mogę na klatce wziąć bo swoja wartość znam i to po mnie wpłynie, swoje pomysle:-)

    Jak widzisz kap, tu się nie chamuje...

    A tam nie chcialam juz wyjść na kurwiszona, bo takie mi się komentarze cisnely na posty, ze by mnie admin z gromnica wyganial..
    Np. "Jestem w 4 dpo, pies sąsiadów dziwnie na mnie spojrzał, a zazwyczaj szczekal...czy jestem w ciazy.?"
    No i weź tu weź...

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Elfik kocham cie! <3

    No, ja Ciebie tez..
    <3

    I koncze w tych krótkich żołnierskich słowach, bo mnie w gardle ściska..;-)

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Eee, nie robmy ze mnie panienki z okienka..
    Po prostu po co robić komuś przykrość, skoro my i tak jesteśmy w stresie, przynajmniej niektóre, bo ile można się kurwa jego mać starać bez efektu?

    Było delikutasnie?

    Tutaj na wątku jest inaczej, każda swoje przeszła, wartość zna i rozplakac się nie rozplacze.
    A gdzie vindziej pisalysmy, młode vlaski, ego kruche, kompleksy jak stad do Australii...
    I co, jeszcze dokładać? Baby, mamy trzymać się razem wspiuerac nie pogrążać...
    Ja mogę na klatce wziąć bo swoja wartość znam i to po mnie wpłynie, swoje pomysle:-)

    Jak widzisz kap, tu się nie chamuje...

    A tam nie chcialam juz wyjść na kurwiszona, bo takie mi się komentarze cisnely na posty, ze by mnie admin z gromnica wyganial..
    Np. "Jestem w 4 dpo, pies sąsiadów dziwnie na mnie spojrzał, a zazwyczaj szczekal...czy jestem w ciazy.?"
    No i weź tu weź...
    ja pieprze kosmos !!!

    nick nieaktualny, malgos741, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie mojego chlopa nie stresowac. Wiem ze dziecko chce. Czesto wiec nie rozmawiamy na ten temat. On po prost czeka i wie, ze ja robie co trzeba. Czasami sie pyta czy chce zeby poszedl ze mna do lekarza.
    À le dzisiaj zapytalam go czy jest gotow na IVF a on ze tak. Wiec zeby sprawdzic jego motywacje, powiedzialam,ze bedzie musial isc na badanie ... analne. Okropna ze mnie jedza ale jego spojrzenie do tej pory mam przed oczami. Hahahahah ! No, zgodzil by sie, z oporami ale zgodzil by sie.
    Takze badanie nasienia to bedzie pikus ;)

    kapturnica, Aasiula, ania.g, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Simba, paszczakin, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Eee, nie robmy ze mnie panienki z okienka..
    Po prostu po co robić komuś przykrość, skoro my i tak jesteśmy w stresie, przynajmniej niektóre, bo ile można się kurwa jego mać starać bez efektu?

    Było delikutasnie?

    Tutaj na wątku jest inaczej, każda swoje przeszła, wartość zna i rozplakac się nie rozplacze.
    A gdzie vindziej pisalysmy, młode vlaski, ego kruche, kompleksy jak stad do Australii...
    I co, jeszcze dokładać? Baby, mamy trzymać się razem wspiuerac nie pogrążać...
    Ja mogę na klatce wziąć bo swoja wartość znam i to po mnie wpłynie, swoje pomysle:-)

    Jak widzisz kap, tu się nie chamuje...

    A tam nie chcialam juz wyjść na kurwiszona, bo takie mi się komentarze cisnely na posty, ze by mnie admin z gromnica wyganial..
    Np. "Jestem w 4 dpo, pies sąsiadów dziwnie na mnie spojrzał, a zazwyczaj szczekal...czy jestem w ciazy.?"
    No i weź tu weź...


    Taaaak Taaak Taaak!!!Jak najbardziej lubie te Twoja wersje..Wersje bardziej hard core =D

    Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 września 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ja właśnie podjełam taką decyzję, że drugi porod tylko cc i nie żałuje :)
    Ja też. Bałam się powtórki z pierwszego porodu który po 12 godz. prób naturalnego zakończył się cc.

    Aasiula, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Ja staram sie mojego chlopa nie stresowac. Wiem ze dziecko chce. Czesto wiec nie rozmawiamy na ten temat. On po prost czeka i wie, ze ja robie co trzeba. Czasami sie pyta czy chce zeby poszedl ze mna do lekarza.
    À le dzisiaj zapytalam go czy jest gotow na IVF a on ze tak. Wiec zeby sprawdzic jego motywacje, powiedzialam,ze bedzie musial isc na badanie ... analne. Okropna ze mnie jedza ale jego spojrzenie do tej pory mam przed oczami. Hahahahah ! No, zgodzil by sie, z oporami ale zgodzil by sie.
    Takze badanie nasienia to bedzie pikus ;)
    To zes dojeVala z tym analnym badaniem heheheheheh Eyyy uwierzyl??HAHAHAHAH

    Aasiula, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    To zes dojeVala z tym analnym badaniem heheheheheh Eyyy uwierzyl??HAHAHAHAH
    No właśnie uwierzył?

    Mega, Elfik lubią tę wiadomość


  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz, ja w jego oczach jestem ekspertka wiec moge mu sporo bzdur wcisnac.

    Kurka, pojde prosto do piekla !!!
    Aasiula wrote:
    No właśnie uwierzył?

    nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Elfik, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    No coz, ja w jego oczach jestem ekspertka wiec moge mu sporo bzdur wcisnac.

    Kurka, pojde prosto do piekla !!!
    I to bez kolejki =D

    BISCA, Aasiula, iwcia77, moremi, Elfik, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    No coz, ja w jego oczach jestem ekspertka wiec moge mu sporo bzdur wcisnac.

    Kurka, pojde prosto do piekla !!!
    kłamstwo na szczytny cel hehehe :)

    iwcia77, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakas chetna do pary ?
    kapturnica wrote:
    I to bez kolejki =D

    Aasiula, malgos741, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca,gdzieś ty była na przeszkoleniu? W szwadronach smierci?:-) :-) :-) :-) :-)
    Sadyzm to mało powiedziane, za chwile mu powiesz, ze w sumie to on urodzi...przez czloneczka, oczywiscie.:-) :-) :-) :-) :-)

    kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

‹‹ 4548 4549 4550 4551 4552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ