Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    pusur, 6-o minutowka moze byc skuteczna ? Ile razy w tygodniu ?
    A jak skalpel to ile razy w tygodniu ze by byl skuteczny ?
    Z ta 6 cio minutowka to jest taki myk, ze trza ich zrobic kilka. ;) Skladasz je sobie do kupy i wychodzi caly trening. Ja najczesciej robie 5, ale jak zrobisz sobie 2, to masz 12 minut solidnego treningu na poczatek.
    Ja cwicze 3 razy w tyg, programy sa po 30 - 40 minut, to wystarcza, zeby bardzo szybko zobaczyc roznice w cialku. ;) No chyba, ze wpierniczasz slodycze, fast foody i inne takie. Ale na poczatek wystarczy odstawic troche cukry i pic duzo wody, to zaraz sie luzniej w spodniach zrobi. ;)

    malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Tylko aktorka z Ciebie pierwszorzedna :-P
    Heh! Lece moje Oskary na polce odkurzyc! :D :P

    Aasiula, Elfik, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Si. Skalpel masz na YT, skalpel 2 ciezej znalesc.
    Zacznij, przezyj pierwsze zalamanie i cwicz dalej. ;) Mega tez plakala na poczatku, a teraz to nie wiem, bo boje sie zapytac. ;) Ale forma przychodzi piorunsko szybko, wrecz nieoczekiwanie, nagle daje sie zrobic caly program, a wczesniej byl zgon po 10 minutach.
    Kciukam! :)
    to zaczynam pierdziele trzeba się pomęczyć i wezmę się za siebie :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:49

    moremi, malgos741, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, caffe, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za Wami nadążyć...
    godzinę mnie nie było (tak wiem, jak na olimpiadę się szykuję, to więcej powinnam ćwiczyć), a Wy machnęłyście 6 stron. I o czym? nie mam pojęcia, bo zmęczona jestem, ale pośmiałam się ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Tel z netem to jest to :-) z Wami jestem na bieżąco i mecz oglądam :-)
    Wygraliśmy drugiego seta! Jest 2:1 !!!
    Zakochalam się w Winiarskim, ech zawsze.mi się tacy faceci podobali, a wyszłam za blondyna mojego wzrostu, cóż ;-)
    Fakt że jestem na diecie nie znaczy że nie mogę menu przeglądać B-)
    My sie z corka jaramy Mika. Jak on sie usmiecha! :) Corka trenuje siatke, wiec przezywa na maxa, ja trenowalam tez, wiec nastroj u nas jak w Spodku. ;)

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Polecam sie na przyszlosc, chociaz ja do zjebki nierychliwa. ;) Ja mily, spokojny czlowiek jestem. :P

    Ty mnie tylko podjudzasz, potem gardło przegryziesz i nic ci nie zrobią..
    Bo sprytny adwokat udowodni, ze to "w okresie porodu, pod jego wpływem"...
    Taaa... Niespotykanie spokojny człowiek....

    Juz wiem czemu się lowacie z moja imienniczka
    Ja mam ochotę dac jej kopa na rozped, chyba niespokojna jestem...

    moremi, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chciałam pytać, który litr wina Macduśka skończyła, że się nie odzywa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 22:14

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    m nadzieję ze to będzie ostatni set i wygrany dla nas :D

    powiem ze bardzo przezywam,może dlatego tez ze to się dzieje W Kato i w Spodku :)
    My tez siedzimy i trzymamy kciuku ,emocje sięgaja zenitu

    malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    a ja chciałam pytać, który litr wina Macduśka skończyła, że się nie odzywa ;)
    na weselu z litr jedynie, brak czasu, a dzisiaj już mi się nie chce zaczynać ;-)
    ale miło, że o mnie pamiętasz..

    moremi, malgos741, nick nieaktualny, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    to zaczynam pierdziele trzeba się pomęczyć i wezmę się za siebie :-)
    Zuch! :)

    malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz to tak jak ja na forum , emocje w grupie przezywa sie razem :) ja przezywam kazdy wasz okres, ivf, in vitro, podroz do zamku w Owuli, porody,laparoskopie i testy :D
    samira wrote:
    m nadzieję ze to będzie ostatni set i wygrany dla nas :D

    powiem ze bardzo przezywam,może dlatego tez ze to się dzieje W Kato i w Spodku :)

    moremi, malgos741, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Mega, Simba, nick nieaktualny, ania.g, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przyznaję bez bicia :-) oglądałam master szefa no i moich ulubionych lekarzy :-) i tak wynik dowiem się od was ;-)

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedzę przy kompie a z dołu słyszę mecz, mam 2 w 1

    malgos741, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Heh! Lece moje Oskary na polce odkurzyc! :D :P

    No padlam...:-) :-) :-) :-)

    A kap zapodaj dowcip o rudym, ja myslalam dzis, ze będę musiała z samochodu wysiąść jak go przeczytralam...:-) :-) :-) :-) :-)

    iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie oglądam. Wolałam popływać, a zaraz tak jak Pani pójdę sobie poczytać. Ktoś musi popracować na statystyczne dwie książki rocznie.

    Elfik, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, Reni, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    a ja przyznaję bez bicia :-) oglądałam master szefa no i moich ulubionych lekarzy :-) i tak wynik dowiem się od was ;-)
    O jezuniu, zapomnialam o lekarzach w tych emocjach. :( Kiedy powta, bo nie wiem?

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:49

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, Elfik, malgos741, nick nieaktualny, EwaT, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    widzisz to tak jak ja na forum , emocje w grupie przezywa sie razem :) ja przezywam kazdy wasz okres, ivf, in vitro, podroz do zamku w Owuli, porody,laparoskopie i testy :D
    Iwcia od jutra testuję owu, zaczynamy chyba od wtorku jak testy wyjdą pozytyw no i zobaczymy jaki wynik za 14-15 dni czy 1:0 czy 0 ;-)

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    No padlam...:-) :-) :-) :-)

    A kap zapodaj dowcip o rudym, ja myslalam dzis, ze będę musiała z samochodu wysiąść jak go przeczytralam...:-) :-) :-) :-) :-)
    To nie dowcip to podchwytliwe pytanie



    A wiec pytanie za 100pkt - Co nie dostal rudy na swoje urodziny????

    iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 4550 4551 4552 4553 4554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ