Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    jakas chetna do pary ?
    Ide z Toba w piekle wiecej znajomych i gorętsze imprezki 8)

    BISCA, iwcia77, nick nieaktualny, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:

    Chodakowdska to samo zło...
    Zło...
    Zło...;-)

    E tam. Moj brzuch jest dowodem, ze nie. :P

    nick nieaktualny, malgos741, moremi, Aasiula, Elfik, Mega, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik po przeczytaniu twoich postów to stwierdziłam że swojska babka z ciebie ... już cię lubię ;-)

    iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, Elfik, Mega, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    E tam. Moj brzuch jest dowodem, ze nie. :P
    może ja się skusze bo po stymulacji grudniowo-styczniowej mam oponkę i źle się z nią czuję, może coś polecisz na opnkę?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ide z Toba w piekle wiecej znajomych i gorętsze imprezki 8)
    Ide z wami :)

    kapturnica, iwcia77, BISCA, Elfik, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaciepirdykam, po prostu leje a Alojz sie gapi na mnie jak na kretyna :D Elfik twoje teksty sa po prostu nie do pobicia :D teraz chcialabym przeczytac luzna konwersacje miedzy toba , Renia, Simba, Ewa , Bursztynem i Paszczem - kurwa - kabarety sie chowaja :D :D
    Elfik wrote:
    Bisca,gdzieś ty była na przeszkoleniu? W szwadronach smierci?:-) :-) :-) :-) :-)
    Sadyzm to mało powiedziane, za chwile mu powiesz, ze w sumie to on urodzi...przez czloneczka, oczywiscie.:-) :-) :-) :-) :-)

    kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, BISCA, Elfik, nick nieaktualny, moremi, ania.g, Mega, Simba, paszczakin, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    może ja się skusze bo po stymulacji grudniowo-styczniowej mam oponkę i źle się z nią czuję, może coś polecisz na opnkę?
    Guru moja we wszystkie cwiczenia ma wplecione miesnie brzucha. Jakikolwiek program bys nie zaczela, to brzuch bedzie znikal, a przy okazji reszta tez. Jeslis slaba, to skalpel lub skalpel 2, jesli jestes hardkorem to wszystkie programy z Total Fitnes albo 6 cio minutowki z YT. :)

    iwcia77, malgos741, Elfik lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, ja bez chodakowskiej taki miałam, geny..

    A potem hormony się rozszalaly, pco i inne atrakcje...

    No i wizja balangi z młoda do pierwszej w nocy bez pawełka (wedlowskiego) wydawała mi się nie do zniesienia...
    Ni czarujmy się, większość jest z żarcia...

    Ale jak się nie faszeruje jak indyk na święta, żeby mieć owulację i jeszcze dac się zagniezdzic to brzuch bardziej płaski...

    A serio -jak tobie pomaga super.

    Ja nie mogę


    Zło.....;-)

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    jaciepirdykam, po prostu leje a Alojz sie gapi na mnie jak na kretyna :D Elfik twoje teksty sa po prostu nie do pobicia :D teraz chcialabym przeczytac luzna konwersacje miedzy toba , Renia, Simba, Ewa , Bursztynem i Paszczem - kurwa - kabarety sie chowaja :D :D
    Mój się przyzwyczaił ;-) już nawet nie reaguje :-P

    iwcia77, Aasiula, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi, nie wiem co we mnie wstapilo ale musialam sie upewnic,ze przed niczym sie nie cofnie. I pewnosc mam ;) zostawiam go w spokoju. Nastepnym razem jak go bede potrzebowac to do co miesiecznego przytulania-ocierania lez jak przyjdzie @. Rutyna ;)

    Elfik wrote:
    Bisca,gdzieś ty była na przeszkoleniu? W szwadronach smierci?:-) :-) :-) :-) :-)
    Sadyzm to mało powiedziane, za chwile mu powiesz, ze w sumie to on urodzi...przez czloneczka, oczywiscie.:-) :-) :-) :-) :-)

    kapturnica, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Guru moja we wszystkie cwiczenia ma wplecione miesnie brzucha. Jakikolwiek program bys nie zaczela, to brzuch bedzie znikal, a przy okazji reszta tez. Jeslis slaba, to skalpel lub skalpel 2, jesli jestes hardkorem to wszystkie programy z Total Fitnes albo 6 cio minutowki z YT. :)
    słaba bo nia mam czsu na ćwiczenia tylko w pracy latam w salonie , no i praca stojaca, to mówisz skalpel lub skalpel 2 dla mnie?

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Hmmm, ja bez chodakowskiej taki miałam, geny..
    Ja tez. ;) Ale nie spodziewalam sie, ze moge miec plaski brzuch 2 tyg po porodzie, po pierwszej ciazy tak nie mialam.
    Tysiace nie moga sie mylic... ;) :D

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 września 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj tez , za duza konkurencja :D
    Sabina wrote:
    Mój się przyzwyczaił ;-) już nawet nie reaguje :-P

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    słaba bo nia mam czsu na ćwiczenia tylko w pracy latam w salonie , no i praca stojaca, to mówisz skalpel lub skalpel 2 dla mnie?
    Si. Skalpel masz na YT, skalpel 2 ciezej znalesc.
    Zacznij, przezyj pierwsze zalamanie i cwicz dalej. ;) Mega tez plakala na poczatku, a teraz to nie wiem, bo boje sie zapytac. ;) Ale forma przychodzi piorunsko szybko, wrecz nieoczekiwanie, nagle daje sie zrobic caly program, a wczesniej byl zgon po 10 minutach.
    Kciukam! :)

    Aasiula, nick nieaktualny, moremi, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i się znowu zrumienilam :-)

    Bo tu są fajne babki...
    Kurde do kap kiedyś pisalam, jak was podczytalam, ze chyba przyrost wieku oprócz nietoperzy pod pachami daje dystans do siebie i świata, dlatego tu tak kolorowo:-)

    Ps. Dobrze, ze pusur mnie zjebal, to się w równowadze utrzymuje:-)

    Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pusur, 6-o minutowka moze byc skuteczna ? Ile razy w tygodniu ?
    A jak skalpel to ile razy w tygodniu ze by byl skuteczny ?

    Pusurek wrote:
    Guru moja we wszystkie cwiczenia ma wplecione miesnie brzucha. Jakikolwiek program bys nie zaczela, to brzuch bedzie znikal, a przy okazji reszta tez. Jeslis slaba, to skalpel lub skalpel 2, jesli jestes hardkorem to wszystkie programy z Total Fitnes albo 6 cio minutowki z YT. :)

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    No i się znowu zrumienilam :-)

    Bo tu są fajne babki...
    Kurde do kap kiedyś pisalam, jak was podczytalam, ze chyba przyrost wieku oprócz nietoperzy pod pachami daje dystans do siebie i świata, dlatego tu tak kolorowo:-)

    Ps. Dobrze, ze pusur mnie zjebal, to się w równowadze utrzymuje:-)
    Polecam sie na przyszlosc, chociaz ja do zjebki nierychliwa. ;) Ja mily, spokojny czlowiek jestem. :P

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tel z netem to jest to :-) z Wami jestem na bieżąco i mecz oglądam :-)
    Wygraliśmy drugiego seta! Jest 2:1 !!!
    Zakochalam się w Winiarskim, ech zawsze.mi się tacy faceci podobali, a wyszłam za blondyna mojego wzrostu, cóż ;-)
    Fakt że jestem na diecie nie znaczy że nie mogę menu przeglądać B-)

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, iwcia77, Aasiula, kapturnica, Elfik, nick nieaktualny, Mega, Simba, nick nieaktualny, caffe, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Polecam sie na przyszlosc, chociaz ja do zjebki nierychliwa. ;) Ja mily, spokojny czlowiek jestem. :P
    Tylko aktorka z Ciebie pierwszorzedna :-P

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Tel z netem to jest to :-) z Wami jestem na bieżąco i mecz oglądam :-)
    Wygraliśmy drugiego seta! Jest 2:1 !!!
    Zakochalam się w Winiarskim, ech zawsze.mi się tacy faceci podobali, a wyszłam za blondyna mojego wzrostu, cóż ;-)
    Fakt że jestem na diecie nie znaczy że nie mogę menu przeglądać B-)
    m nadzieję ze to będzie ostatni set i wygrany dla nas :D

    powiem ze bardzo przezywam,może dlatego tez ze to się dzieje W Kato i w Spodku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 22:10

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

‹‹ 4549 4550 4551 4552 4553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ