Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy Mistrzami Świata HURRRRRAAAA :D

    malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Jestesmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    huraaaaaaaaaa!!!!!

    nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to z bananem na pysku mozna sie polozyc spac! :) Dobranoc!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No taki styl muzyczny to ja znosze tylko na weselach..Poza ..hmmmm nie wiem jakos nie lubie 8)
    bo to typowo weselny styl, i zauważyłam że jak grają takie lekkie kawałki to wszyscy się bawią a jak te ambitniejsze to już gorzej. Zresztą te ambitniejsze to trzeba umieć zagrać a tak czasami kaleczą że klękajcie narody!!!!!!!!!!!!!

    nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się! Złote chłopaki! !!!!!!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, iwcia77, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc, ja też spadam! Inessa nie podglądaj tylko spać idź dziewczyno, w ciąży jesteś w koncu :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, moremi, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PO 40 LATACH NALEŻAŁO IM SIĘ WYGRAĆ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 22:53

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem w nocy ze spaniem :P najlepiej spi mi sie ostatnio rano :)
    a podgladałam mecz :D :P
    spokojnej nocy Wam życze :) a moze nie raczej szalonej :D :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę iść spokojnie spać :)

    dobrej nocki :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    bo to typowo weselny styl, i zauważyłam że jak grają takie lekkie kawałki to wszyscy się bawią a jak te ambitniejsze to już gorzej. Zresztą te ambitniejsze to trzeba umieć zagrać a tak czasami kaleczą że klękajcie narody!!!!!!!!!!!!!
    własnie trzeba wiedzieć kiedy co zapodać, ja wczoraj na ostatni kawałek podałam violetę villas mamo super kawałek i wiecie co para młoda taki na pleyliście podała :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem dumna !!!!
    POLSKA !!!!
    Brawo panowie !!!!!!

    malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    własnie trzeba wiedzieć kiedy co zapodać, ja wczoraj na ostatni kawałek podałam violetę villas mamo super kawałek i wiecie co para młoda taki na pleyliście podała :-)
    Kurde ja taki kawałek dostałam od dzieci w formie filmu z kilku lat
    Ryczałam jak bobr

    moremi, Elfik, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bravo mistrzom
    ja zaraz tez ide spac. No w koncu tez w ciazy jetem ;) jak co miesiac

    Aasiula, moremi, nick nieaktualny, malgos741, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    bo to typowo weselny styl, i zauważyłam że jak grają takie lekkie kawałki to wszyscy się bawią a jak te ambitniejsze to już gorzej. Zresztą te ambitniejsze to trzeba umieć zagrać a tak czasami kaleczą że klękajcie narody!!!!!!!!!!!!!
    no ja tego nawet na weselach nie trawię. w sensie "lekkie disco polo" ujdzie i po kilku mocniejszych nawet tańczę do tego, ale na tym ostatnim weselu to zespół był fatalny. wszystko przerabiali na disco polo. z grzeczności wytrzymaliśmy do północy (większość czasu spacerowaliśmy na zewnątrz, a że było potwornie gorąco, to mieliśmy wymówkę) i się zwinęliśmy.

    Może jak chłopakom tak dobrze w siatę idzie, to i nam pójdzie z zieloną falą?

    Ps. Pani zagląda, więc zachowywać się.
    Ps2. Reni pozdrawiamy ;)

    nick nieaktualny, Reni, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, kapturnica, BISCA, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 września 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) no

    nick nieaktualny, moremi, Mega, iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu jednym okiem staralam sie doczytac wasze posty ale com chciala cos napisac od siebie to nie moglam utrzymac ze smiechu telefonu jestescie boskie Was na chwile zostawic - nie da sie :-)
    a mecz rewelka mistrzostwo jest! Dobrej nocki Lobuziary ;-)

    Aasiula, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy co chcą ale my wszystko puszczamy od bony m po nowości samego disco polo nie puszczamy ile można.

    Aasiula, EwaT, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 września 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrej nocki wszystkim :-) jutro do roboty eh znowu :-)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    dobrej nocki wszystkim :-) jutro do roboty eh znowu :-)
    To prawda do roboty znów ...
    Miłych i owocnych snów wam zycze Mistrze Świata !!!!

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 22 września 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne to, aż mi sie łezka w oku zakręciła, złote chłopaki, walczyli do końca! SZACUN!
    Wypiłam lampkę wina no i oczywiście podlapalam dola w stylu jestem stara i głupia, do niczego sie już nie nadaje, nawet se w ciąże nie mogę zajść wtedy kiedy chce! A z pierwszym było pyk i już...

    iwcia77, kapturnica, Aasiula, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 4553 4554 4555 4556 4557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ