Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    ha
    ha
    ha
    ChUop by jej manele przez okno wyrzucil , spalił ostatnie majtki i zmienil zamki w drzwiach..A jakby zaczela stukac i pukac do drzwi podpadlby pod artykul 207&1 8)

    Mega, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    o ja pier...

    no dobra, wypad...
    mówię poważnie
    ja chcę "tylko" drugie, a ty mnie z kolejki wywalisz bo ci się czwartego zachce???

    chlip, już wszyscy mnie wywalają, matki co mają jedno po drugim, faceci co rodzą, pani Krysia z gazowni...
    :(
    gDYBY TO BYŁO TAKIE PROSTE TO JUZ DAWNO BYM TO ZROBIŁA :(
    A tu walka z wiatrakami co miesiąc :(

    iwcia77, Mega, Elfik, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 25 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ja córe mam ,syna też ,to teraz jeszcze jedna dziewczynka
    a pózniej jeszcze jednego chłopca machne a co ! :D
    Ales sie rozwinęła! ;) zreszta co se będziesz żałować! ;)

    iwcia77, Aasiula, Elfik, Lucky, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ales sie rozwinęła! ;) zreszta co se będziesz żałować! ;)
    hurtem wyjdzie taniej =D

    iwcia77, Aasiula, Elfik, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 25 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piep... ta co przecztała pedofila zamiast pediatra, jak idzie do okulisty proszę mnie zarejestrować..

    czytam o tych cyckach Kapty, wgapiam się w awatar, i myslę, jakiego to tzreba miec pierdolca, żeby w tym jabłku, szysce i żołędziach cycki zobaczyć..

    a potem emota zobaczyłam...:))))

    może to od tego, że spałam w staniku, miałam ucisk, krew mi nie dochodziła gdzie trza i oczy szwankują...
    :)

    kapturnica, iwcia77, Aasiula, Mega, Reni, Lucky, Bursztyn, nick nieaktualny, Parka, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 25 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Laski, szczepicie dzieci na pneumokoki? Jestesmy na etapie szczepien i tu jest garsc zupelnie innych niz w Pl.
    Ja zaszczepiłam.

    iwcia77, Aasiula, Elfik, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ja piep... ta co przecztała pedofila zamiast pediatra, jak idzie do okulisty proszę mnie zarejestrować..

    czytam o tych cyckach Kapty, wgapiam się w awatar, i myslę, jakiego to tzreba miec pierdolca, żeby w tym jabłku, szysce i żołędziach cycki zobaczyć..

    a potem emota zobaczyłam...:))))

    może to od tego, że spałam w staniku, miałam ucisk, krew mi nie dochodziła gdzie trza i oczy szwankują...
    :)
    Ty to sie najlepiej od razu do terapeuty umow =D wyjdzie taniej =D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 11:59

    iwcia77, Mega, Aasiula, Elfik, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ja piep... ta co przecztała pedofila zamiast pediatra, jak idzie do okulisty proszę mnie zarejestrować..

    czytam o tych cyckach Kapty, wgapiam się w awatar, i myslę, jakiego to tzreba miec pierdolca, żeby w tym jabłku, szysce i żołędziach cycki zobaczyć..

    a potem emota zobaczyłam...:))))

    może to od tego, że spałam w staniku, miałam ucisk, krew mi nie dochodziła gdzie trza i oczy szwankują...
    :)
    Ty miałam tak samo ,gapie się i gapię na te jabłka i kuzwa nie widze mysle o co kaman z tymi cyckami a tu proszę SĄ!!!

    kapturnica, iwcia77, Elfik, Mega, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 25 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik rozwalilas mnie! Padłam! :D

    iwcia77, Elfik, Aasiula, Lucky lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 25 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ChUop by jej manele przez okno wyrzucil , spalił ostatnie majtki i zmienil zamki w drzwiach..A jakby zaczela stukac i pukac do drzwi podpadlby pod artykul 207&1 8)

    powiedziałabym, że czarny był jakiś, to nie chciałam w dymu w domu robić...

    iwcia77, Aasiula, Mega, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę teraz zniknąć - bo popołudniu mam wizytę teściów - więc coś muszę ogarnąc..:)

    nawiedzę Was wieczorem pewnie...:)

    Co do studenta.....otworzyłam oczy po - i patrzę - siedzi jakiś chinol w rogu pokoju i się gapi..(w każdym razie skośnooki - bo ja ich nie rozróżniam). Dobrze, że nie arabus...;)

    Pusur - Kajtek na razie tylko je i śpi na zmianę - jest bardzo spokojny. Raz tylko w szpitalu miałam akcję, że wył od 22.00 do 2.00 w nocy - prężył się i chyba nie mógł zrobić kupy... (che che, chyba nie ma łatwości po mamusi....;), a tak to budzi się co 3-4 godziny, je i idzie spać. Śpi w łóżeczku, ale sam w nim nie uśnie - usypiam go na rękach podczas karmienia i potem przekładam do łóżeczka... Modlę się, żeby nie było kolek, ale to chyba dopiero po 2 tygodniach się okaże...

    Jeszcze dla tych, przed którymi poród...do szpitala dla mnie najlepsze okazały się podkłady bella mama - najtańsze i najprostsze...inne droższe, jakieś powydziwiane tylko mnie odparzały i bokiem przeciekało.....

    Na sutki - po 2-3 dobach u większości pękają i są poranione. Poradziła mi laktacyjna w szpitalu i rzeczywiście bardzo pomogło...Po każdym karmieniu - tak 5-6 razy dziennie popryskać je preparatem octenisept (ten sam, który kupuje się na pępek) i ubrać ciasny stanik. Nie używać kapturków, tylko hartować nawet takie popękane. Po 3 dniach ja mam prawie spokój z piersiami już...

    kapturnica, ania.g, Reni, iwcia77, Aasiula, Mega, Simba, Lucky, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, malgos741, BISCA, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    powiedziałabym, że czarny był jakiś, to nie chciałam w dymu w domu robić...
    A jakby był rudy???

    iwcia77, Aasiula, Elfik, Mega, Lucky lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ales sie rozwinęła! ;) zreszta co se będziesz żałować! ;)
    idz na całość, idz na całość hehehe ;)
    To idę a co ja nie dam rady :)
    A tak serio to wystarczy mi tylko to jeszcze jedno ,a jak by się udało twix to też by było super :)

    iwcia77, Elfik, Mega, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy tak co chwilę padacie.. to moze macie problem z błędnikiem czy jak?..
    ;-)

    Aasiula, iwcia77, Elfik, Mega, Lucky, Bursztyn, EwaT, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas temu pisałyśmy o leczeniu w łonie matki

    macie filmik.. na początku są ujęcia z wew. i to nie jest grafika

    http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/ratunek-prenatalny,471435.html

    Lucky lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Dziewczyny Wy tak co chwilę padacie.. to moze macie problem z błędnikiem czy jak?..
    ;-)
    A ja podejrzewam ,ze to jest uraz stawow kolanowych...I przez to maja takie obsuwy

    Aasiula, Elfik, Mega, Lucky, Bursztyn lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 25 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to by mial przejebane ;D
    kapturnica wrote:
    A jakby był rudy???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 12:05

    kapturnica, Elfik, Aasiula, Lucky lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 25 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Bozia, świetna relacja, jedyna w swoim rodzaju. Załapałam się na wszystkie odcinki odrazu :) Gratuluję <3

    kapturnica, iwcia77, Bozia3, Mega, Aasiula, Lucky, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    to by mial przejebane ;D
    penwie zwalila by na starego ,ze mu sprzet rdzewieje ;D

    iwcia77, Elfik, Mega, Lucky lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 25 września 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A jakby był rudy???

    podchwytliwe pytanie...;)

    a jak córka będzie ruda, to zostawisz?
    hihi

    Mega, iwcia77, Aasiula, Lucky lubią tę wiadomość

‹‹ 4620 4621 4622 4623 4624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ