Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    w tym miejscu, to dzieci z tego nie będzie, oj nie... ;)
    no, na to wyglada...

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 25 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tez rodzila, a ja bylam osoba towarzyszaca na tej "imprezie"

    ja nie mogę, dziwne to życie z takimi przypadkami..

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 25 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    to życie...;)

    i ja tylko niosę pomoc...:)))
    He he he... Jasne.... ;)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    to życie...;)

    i ja tylko niosę pomoc...:)))
    ze znaczy sie samarytanka??

    Mega lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ja nie mogę, dziwne to życie z takimi przypadkami..
    ale ze co?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda wrote:
    Bozia czytalam opis z zapartym tchem i lezke tez uronilma. Gratuluje bardzo!!!!

    Dziekuje za kciukasy pod wykresem ale niestety nic z tego nie bedzie, kolejny cykl w plecy bedzie. Kolejna kolezanka oznajmila ze w ciazy, pracuje z 3 ciezarowkami lo matko...jest presja ;) jakos tak sie czuje ze caly swiat zachodzi tylko nie ja jakas kara czy cos...

    pozdro dla Was wszystkich <3
    no nic, to moze przelozmy porod na czerwiec, co?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 25 września 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale ze co?

    no, że tak zachodzi, że rodzi akurat w twoją rocznicę..
    przecież to nie jest święto ruchome :)))

    to masz poród w małym palcu.. :)

    Bursztyn, iwcia77, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    no, że tak zachodzi, że rodzi akurat w twoją rocznicę..
    przecież to nie jest święto ruchome :)))

    to masz poród w małym palcu.. :)
    aaaa, no tak...
    no, porod mam, tylko ciazy wlasnej osobistej nie mam ;)
    To bedzie moj 4 porod w charakterze osoby towarzyszacej...ciekawe czy wystapie kiedys w roli rodzacej...

    iwcia77, Mega, Simba, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    aaaa, no tak...
    no, porod mam, tylko ciazy wlasnej osobistej nie mam ;)
    To bedzie moj 4 porod w charakterze osoby towarzyszacej...ciekawe czy wystapie kiedys w roli rodzacej...
    teoria w paluszku teraz tylko praktyke trzeba =D

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dobrze zrozumiałam ale ja mam prolaktynę dobrą a po obciążeniu podwyższoną x35
    a z tego co mi lekarz tłumaczył to też jest przeszkoda... bo może nie być jaja, owu, może nie dojść do zapłodnienia albo zagnieżdzenia.. na wszystko ma wpływ..
    na tą po obciążeniu wpływ mają czynniki zew
    nie wiem czemu lekarze od tego odchodzą..
    Elfik wrote:
    hehe, ja nie napisałam, że masz coś z głową. Przecież przezd porodem każdy ma prawo bać się nieznanego..
    i jesli ktoś ma jakieś opory, wynikające z róznych rzeczy też ok, bycie matką to nie tylko karmienie piersią..

    co do prolaktyny, to chodziło mi o to, żeby już z tą po obciązeniu nie szaleć, zwłaszcza, że lekarze od niej odchodzą, i jest drozsze badanie, nie wiem co zrozumiałaś...

    a widzisz, to z życzliwosci jedynie, chciałam pomóc, bo moje po zbiciu proalktyny, jakby bardziej do ludzi...:))))
    to o tych, co je kap wywala na wierzch..;)

    Mega, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    teoria w paluszku teraz tylko praktyke trzeba =D
    ja wierzaca i praktykujaca jestem ;) ale jak narazie bez efektu

    dodam ze ta moja kumpela ma 40 lat, starali sie chyba 2 lata o drugie dziecko, brala 6 miesiecy clo, nic to nie dalo, i ponad po roku po zakonczeniu clo zaskoczyla

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja dobrze zrozumiałam ale ja mam prolaktynę dobrą a po obciążeniu podwyższoną x35
    a z tego co mi lekarz tłumaczył to też jest przeszkoda... bo może nie być jaja, owu, może nie dojść do zapłodnienia albo zagnieżdzenia.. na wszystko ma wpływ..
    na tą po obciążeniu wpływ mają czynniki zew
    nie wiem czemu lekarze od tego odchodzą..
    u mnie identyczna sytuacja
    wiec zjadam broma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 13:16

    Reni, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uważam, że te 4 koleżanki powinny być z Tobą ;-) takie druhny ;-)
    Bursztyn wrote:
    aaaa, no tak...
    no, porod mam, tylko ciazy wlasnej osobistej nie mam ;)
    To bedzie moj 4 porod w charakterze osoby towarzyszacej...ciekawe czy wystapie kiedys w roli rodzacej...

    Bursztyn, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja wierzaca i praktykujaca jestem ;) ale jak narazie bez efektu

    dodam ze ta moja kumpela ma 40 lat, starali sie chyba 2 lata o drugie dziecko, brala 6 miesiecy clo, nic to nie dalo, i ponad po roku po zakonczeniu clo zaskoczyla

    Nie zbadane sa wyroki Boskie.... Hah jakby mi ktos powiedzial ,ze zajscie w ciaze (proby) beda tak frustrujace to bym nie uwierzyla Ja tam mysle ze moze byc to cholerna zlosliwosc losu....

    Bursztyn, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty ale Brom dawali w wojsku w celu tłumiena napięcia seksualnego u żołnierzy.
    na pewno dobry lek bierzesz?
    Bursztyn wrote:
    u mnie identyczna sytuacja
    wiec zjadam broma

    Bursztyn, iwcia77, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    uważam, że te 4 koleżanki powinny być z Tobą ;-) takie druhny ;-)
    buehehehehe :)
    orszak rodzacej ;) i wszystkie odpicowane jak na slub ;)
    tak naprawde to 3, bo jedna jest ta sama sprzed 3 lat :)

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ona byłaby pierwszą druhną.. czy honorową druhną jakoś tak to się nazywa
    Bursztyn wrote:
    buehehehehe :)
    orszak rodzacej ;) i wszystkie odpicowane jak na slub ;)
    tak naprawde to 3, bo jedna jest ta sama sprzed 3 lat :)

    Bursztyn, iwcia77, Mega, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ty ale Brom dawali w wojsku w celu tłumiena napięcia seksualnego u żołnierzy.
    na pewno dobry lek bierzesz?
    Reniek! Kurna, nie dobijaj mnie :) Nie Ty!

    Reni, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się martwię
    Bursztyn wrote:
    Reniek! Kurna, nie dobijaj mnie :) Nie Ty!

    iwcia77, Mega, kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 25 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze Wam, ze macie czas na jakies gotowanie. Ja to moge sobie najwyzej ... kawe ugotowac ;)
    kapturnica wrote:
    Sabcia jakis urok na te przeziebienia ostatnio..Moj tez zaczynal charczec ale syrop z mlecza dal rade :)

    Mega to mnie dzis stac na zrobienie tylko makaronu z sosem pieczarkowym i pulpecikami..Nic wiecej sie mi nie kce :-/

    Aasiula, Lucky, iwcia77, Iwone, Mega, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 4622 4623 4624 4625 4626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ