Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bf9a5cefaa1.jpg
    Bursztyn wrote:
    Reniek! Kurna, nie dobijaj mnie :) Nie Ty!

    Bursztyn, nick nieaktualny, Aasiula, Lucky, Mega, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja się martwię
    tak tak, ja tez

    Lucky, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam wyraz twarzy dokladnie taki jak ten chomik

    Reni, Lucky, iwcia77, Mega, kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    aaaa, no tak...
    no, porod mam, tylko ciazy wlasnej osobistej nie mam ;)
    To bedzie moj 4 porod w charakterze osoby towarzyszacej...ciekawe czy wystapie kiedys w roli rodzacej...
    no pewnie że tak....a wtedy ja ci przypomne ten wpis ;)

    Bursztyn, Lucky, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 25 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no pewnie że tak....a wtedy ja ci przypomne ten wpis ;)
    poprosze :)

    Lucky, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a ja chce dziewczynke!!! :(
    Trzymie za słowo :-) jak będziesz chciala to na strychu mam 8 pudeł z ubrankami :-) czekają żeby się podzielić :-)

    Lucky, EwaT, iwcia77, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, Monia37, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 25 września 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brak przytomności i budyń zbierają żniwo. Otwierając drzwi do samochodu nabiłam sobie guza nad lewą brwią. Aż mi tchu zabrakło. Nie wiem jak ja tego dokonałam.

    nick nieaktualny, Lucky, EwaT, iwcia77, Mega, Bursztyn, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Wystawiasz je do ludzi??? No no nie poznaje koleżanki, cicha woda... ;)
    Zeby nas kobity cyckami :D ?? Hehe

    Lucky, iwcia77, Mega, kapturnica lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry wszystkim:)
    rzadko piszę, ale...nie będę się tłumaczyć, co niech mi kto może wybaczy:)
    gratuluję Bozia!!!
    u niektórych szczęśliwy finał u innych no cóż...ostatnio co chwilę mam wiadomość o ciąży (nie swojej oczywiście)...no przecież się cieszę, przecież gratuluję, jak tego nie zrobić, przecież w ciąży jest koleżanka z klasy!!!!
    dziewczyny-czy ja fiksuję?

    Lucky, Reni, iwcia77, Mega, kapturnica, Aasiula, Simba, ania.g, Bursztyn, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, malgos741, Bozia3, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobrek dwie doby pozniej niz zakladalam przepraszam ale wczoraj mialam dzien sprzatajacy w domku a dzisiaj od rana jestem w pracy ale za to duuuuuzo wyjasniania i latania wiec dopiero teraz moglam sie przywitac i zyczyc Wam milego dzionka :)

    Lucky, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    dzień dobry wszystkim:)
    rzadko piszę, ale...nie będę się tłumaczyć, co niech mi kto może wybaczy:)
    gratuluję Bozia!!!
    u niektórych szczęśliwy finał u innych no cóż...ostatnio co chwilę mam wiadomość o ciąży (nie swojej oczywiście)...no przecież się cieszę, przecież gratuluję, jak tego nie zrobić, przecież w ciąży jest koleżanka z klasy!!!!
    dziewczyny-czy ja fiksuję?
    tak

    nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT dzięki wielkie (w domyśle odpier...), niemniej dzięki, a co za tym idzie czas zwolnić wychodek!!!

    iwcia77, kapturnica, ania.g, Bursztyn, Lucky, nick nieaktualny, BISCA, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    EwaT dzięki wielkie (w domyśle odpier...), niemniej dzięki, a co za tym idzie czas zwolnić wychodek!!!
    Ewka nie grzeszy delikatnoscia, ale Dorka boj się Bozi, sama się prosilas :-D

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Panda to łap wirusy kochana! Będzie dobrze zobaczysz, na nas tez przyjdzie czas! Pozdrowionka! <3

    dzieki Maga ty tez lap ;)

    Mega, Lucky, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wcale nie jestem zaskoczona odpowiedzią Ewy wręcz przeciwnie, liczyłam własnie na nią, że powie to o czym ja doskonale wiem...a że nie lubimy prawdy o sobie no tak to juz jest

    kapturnica, Mega, iwcia77, ania.g, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Parka, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze tylko potrzebuję potwierdzenia, że wymyśliłam sobie dziecko z nudów, żeby oszukać czas, żeby mieć zajęcie, żeby mieć czym zaszpanować no bo czym innym po 40

    kapturnica, iwcia77, Bursztyn, nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Panda Autorytet
    Postów: 996 3996

    Wysłany: 25 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no nic, to moze przelozmy porod na czerwiec, co?


    no mozemy sprobowac hahah ;)

    Reni, iwcia77, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka jak się nie ogarniesz to...
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fec46654edd9.jpg

    kapturnica, Mega, iwcia77, ania.g, nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, BISCA, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej no jak moja banda zapisuje się na czerwiec to i ja
    Panda wrote:
    no mozemy sprobowac hahah ;)

    Aasiula, Panda, Mega, iwcia77, Simba, Bursztyn, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja się ogarnęłam i zrobiłam hsg i ch...z tego wyszło

    iwcia77, nick nieaktualny, Bursztyn, Lucky, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4623 4624 4625 4626 4627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ