Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 25 września 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Sluchajcie a co myslicie o swiecy po ??
    No ze giry I dupsko chop do gory

    Czytalam ze to czasem pomaga ale jakos tak nie do konca mnie to przekonuje :/
    Co wy na to ?
    Nie wiem czy daje na pewno nie zaszkodzi, w każdym razie zawsze warto poleżeć i nie zrywać się od razu.

    Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Ja mam lekkie tyłozgiecie macicy i ostatnio pol nocy po przespalam na brzuchu, podobno pomaga. Ale powiem za jakies 10 dni :)
    ja też mam i leżałam tak już niezliczoną ilość razy efekt ..... jak widać

    Aasiula, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Asiek ja tam mysle,ze jak ma sie udac toi wprzejsciu w korytarzu w5minut sie zapyli..Ajak nie to i godzina z wiszeniem glowa w dol nie pomoze....
    Taka cholerna przewrotnosc .Kombinuje sie jak pod gore a i tak natura swoje :-(
    No wlasnie :/
    Ja moge popierdzielac nawet na rzesach :)
    Jesli to tylko przyniesie Elekt :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha to lezenie z nogami do góry to dla mnie jakiś przesąd
    ciekawe .. na tyle miliardów ludzi ile lasek tak lezało
    ale polezeć warto żeby gamonie nie musiały lecieć pod góre

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, iwcia77, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wlasnie :/
    Ja moge popierdzielac nawet na rzesach :)
    Jesli to tylko przyniesie Elekt :)
    A staniesz na cyckach 8) ?

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A staniesz na cyckach 8) ?
    Qzwa !! Wszystko zrobie :D 8)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Qzwa !! Wszystko zrobie :D 8)
    04icon_rotfl.gif

    Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuŹwa nawet w Prawie Agaty dwie ciąże, bzykneły sie i o już ciąża,
    to NIESPRAWIEDLIWEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:01

    Mega, ania.g, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    kuŹwa nawet w Prawie Agaty dwie ciąże, bzykneły sie i o już ciąża,
    to NIESPRAWIEDLIWEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!
    YYY aa na jakim etapie jestes??Bo ciONz bedzie wiecej 8)
    Ale wiesz co??KurFFa zlapalam siena tym ,ze zwracam na to tez uwage..I w serialavch i na ulicy....Palma mi odprdala

    nick nieaktualny, moremi, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    kuŹwa nawet w Prawie Agaty dwie ciąże, bzykneły sie i o już ciąża,
    to NIESPRAWIEDLIWEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!
    Nic nie mow tak mnie to wqrw... ze wylaczylam TV
    Pierdziele nie ogladam A CO !

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloooooooooo to film.. scenariusz pisał facet
    macduska wrote:
    kuŹwa nawet w Prawie Agaty dwie ciąże, bzykneły sie i o już ciąża,
    to NIESPRAWIEDLIWEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!

    Simba, nick nieaktualny, moremi, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    heloooooooooo to film.. scenariusz pisał facet
    Ju siur ze facet??A nie jakas panienka wiatropylna???

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    YYY aa na jakim etapie jestes??Bo ciONz bedzie wiecej 8)
    Ale wiesz co??KurFFa zlapalam siena tym ,ze zwracam na to tez uwage..I w serialavch i na ulicy....Palma mi odprdala
    Szósty sezon zaczynam ale wiem że Agata zaciążyła. a odkąd się staramy to już w rodzinie 2 dzieci i 2 koleżanki też urodziły jedna w moim wieku a druga 4 lata starsza.

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    heloooooooooo to film.. scenariusz pisał facet
    film czy nie film a wQrwia

    kapturnica, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Szósty sezon zaczynam ale wiem że Agata zaciążyła. a odkąd się staramy to już w rodzinie 2 dzieci i 2 koleżanki też urodziły jedna w moim wieku a druga 4 lata starsza.
    U mnie moj starszy braciak sie obudzili zaczeli starac o pierwsze...Rok im juz minal a oni nie wiem na co czekaja..Tym, bardziej ,ze on spawacz i lubia imprezowac ehhh

    Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Szósty sezon zaczynam ale wiem że Agata zaciążyła. a odkąd się staramy to już w rodzinie 2 dzieci i 2 koleżanki też urodziły jedna w moim wieku a druga 4 lata starsza.
    Aa no wlasnie tak myslalam jakie dwie
    Teraz jest jedna I maluszek

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny Wy tak na sero???
    bo ja już nie wiem..
    dla pocieszenia w Lekarzach żona ginekologa poroniła, bo okazało się, że ma jaką tam chyba przegrodę macicy i nigdy ciąży nie donosi
    lepiej już?
    Aasiula wrote:
    Nic nie mow tak mnie to wqrw... ze wylaczylam TV
    Pierdziele nie ogladam A CO !

    kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    dziewczyny Wy tak na sero???
    bo ja już nie wiem..
    dla pocieszenia w Lekarzach żona ginekologa poroniła, bo okazało się, że ma jaką tam chyba przegrodę macicy i nigdy ciąży nie donosi
    lepiej już?
    Hehehhe ale w sumie jak nielubie tej postaci w lekarzach tak sie mi jej szkoda zrobilo jak mowila do niego-napraw mnie KurFa smutasne to bylo

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piotr Szymanek
    no chyba, że była w Tajlandii i tam się przerobiła ;-)
    kapturnica wrote:
    Ju siur ze facet??A nie jakas panienka wiatropylna???

    Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 25 września 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    dziewczyny Wy tak na sero???
    bo ja już nie wiem..
    dla pocieszenia w Lekarzach żona ginekologa poroniła, bo okazało się, że ma jaką tam chyba przegrodę macicy i nigdy ciąży nie donosi
    lepiej już?
    He he he


‹‹ 4629 4630 4631 4632 4633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ