Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na pazdziernikowe szczescia wpisala laska..Napisalam pytanmie z jakiej knigi to ma..Ale ja tez gdzies o tym zasysaniu nasienia czytalam..Bo w nasieniu znajduje sie zwiazek wywolujacy skurcze macicy co wspomaga przemeiszczanie nasienia..Zrodlo jak sie dowiem napewno napisze
    Reni wrote:
    Co to za książka? Nogi w górze bez sensu ale ta trąba słonia do mnie nie przemawia

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    I najlepsze wlasnie w tym jest to ,ze rzadko kiedy chlamydia daje jakiekolwiek symptomy..Mozna przechodzic stany zapalne bezobjawowo...
    Dlatego ja tez jak mantre powtarzac bede za toba..Sprawdzac droznosc zawieszenia

    tyle kąplikacji
    a nasze babki zachodziły bez pszeglondów technicznych rok po roku
    wszystko to skarzenie środowiska
    A.

    kapturnica, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    eeee no ja pytałam o to bo czytałam gdzieś ze pomaga
    Tak tez zmajstrowalismy naszego syna
    pytanie narzuca sie samo zbieg okoliczności ?
    zburzyło to moj swiat buuuuuuuuu
    Ojjjj nie chcialam ci swiatapostrzegania zaburzyc buu..Mysle ,ze zassalo wypasionego plemnika odpowiedzialnego za poczecie syna 8)

    mysza1975, malgos741, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    ciekawe z jakiej to ksiazki,znam kilka par ktorym trzymanie nog do gory podobno pomoglo ,dlatego ja tez tak robia,do tego czytalam o rowerkach w powietrzu,dlatego pedaluje,chwile po,moze i to nie pomaga ale nikomu jeszcze nie zaszkodzilo troche smiechu w sypialni ;)
    No takmysle ,ze to pedalowanie to ja bym jednak odpuscila...Sila rzeczy podczas pedalowania napinasz miesnie brzucha jak i miesnie kregoslupa itd..Mysle ,ze to moze wpl raczej na na wypychanie plemnikow bardziej niz na wspomaganie ich.
    Ja tam sadze , ze po...najlepiej polezec chwile..I ile ma wplynac to i tak wplynie..Jak juz wspominalam ja zaszlam w ciaze podczas najbardziej nieskazanej pozycji do poczecia...Nie ma co mysle wariowac... 8) One sobie poradza..Juz natura tak to skonstruowala ,ze armiedaja rade..

    malgos741, Bursztyn lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 26 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ojjjj nie chcialam ci swiatapostrzegania zaburzyc buu..Mysle ,ze zassalo wypasionego plemnika odpowiedzialnego za poczecie syna 8)
    no tak i jeszcze ta trąba :)
    tak czy tak cud hehe

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 26 września 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas już by chciała żeby ten jeden jedyny z armii zachaczył o te jajko i bach dwie kreseczki ;-)

    kapturnica, Aasiula, mysza1975, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 września 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No takmysle ,ze to pedalowanie to ja bym jednak odpuscila...Sila rzeczy podczas pedalowania napinasz miesnie brzucha jak i miesnie kregoslupa itd..Mysle ,ze to moze wpl raczej na na wypychanie plemnikow bardziej niz na wspomaganie ich.
    Ja tam sadze , ze po...najlepiej polezec chwile..I ile ma wplynac to i tak wplynie..Jak juz wspominalam ja zaszlam w ciaze podczas najbardziej nieskazanej pozycji do poczecia...Nie ma co mysle wariowac... 8) One sobie poradza..Juz natura tak to skonstruowala ,ze armiedaja rade..
    no i broń Boże żeby mąż pedałował

    malgos741, kapturnica, Aasiula, mysza1975, ania.g, Parka, Bozia3, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no i broń Boże żeby mąż pedałował
    Juz wolałabym go przyłapać na rozwiazłosci niz na pedalowaniu..
    Maj Gad to musi byc najgorsze dla baby przegrać z parówką w dOOpie 8)

    nick nieaktualny, Aasiula, mysza1975, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, Bozia3, Mega, Bursztyn lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:05

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Juz wolałabym go przyłapać na rozwiazłosci niz na pedalowaniu..
    Maj Gad to musi byc najgorsze dla baby przegrać z parówką w dOOpie 8)
    noooo a najgorsze jak o tym nie wie..
    takich utajnionych jest całkiem dużo

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 26 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Każda z nas już by chciała żeby ten jeden jedyny z armii zachaczył o te jajko i bach dwie kreseczki ;-)
    no własnie czterolistna-koniczyna.gif

    kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    jedne zachodziły a inne nie albo roniły raz za razem przez coś co teraz za pomocą piguł łatwo się leczy, a już facet był święty
    Ja tez sie ciesze, ze zyje w epoce rozwinietej medycyny....
    W sredniowieczu pewnie by mnie jaka znachorka w piecu na 3zdrowaski trzymala ... 8)

    mysza1975, Aasiula, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Juz wolałabym go przyłapać na rozwiazłosci niz na pedalowaniu..
    Maj Gad to musi byc najgorsze dla baby przegrać z parówką w dOOpie 8)


    dokładnie, zdradę z kobietą mogłabym wybaczyć ale z facetem w życiu!!!!!
    u nas w okolicy jest jeden kryptogej o czym wiedza wszyscy współczuję jego żonie.

    mysza1975, EwaT, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 26 września 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no i broń Boże żeby mąż pedałował
    ha ha ha

    mysza1975 lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    noooo a najgorsze jak o tym nie wie..
    takich utajnionych jest całkiem dużo
    I jak chVja wywąchać , że pedaluje??
    W dOOOpe nosa pchac ???Gorzej jak aktyw to dziura w dOOpie nie poszerzona 8)

    nick nieaktualny, Aasiula, mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 26 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    jedne zachodziły a inne nie albo roniły raz za razem przez coś co teraz za pomocą piguł łatwo się leczy, a już facet był święty
    na polskich zapiżdziach facet nadal jest święty

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    dokładnie, zdradę z kobietą mogłabym wybaczyć ale z facetem w życiu!!!!!
    u nas w okolicy jest jeden kryptogej o czym wiedza wszyscy współczuję jego żonie.
    Ja bym pewnie tez wybaczyla , po tylu latach to juz Ci powiem ,ze ta zazdrosc juz taka trochu mniejsza 8)..W koncu jak to mowia..Sie nie zmydli a moze sie co przy okazji nauczyl nowego =D

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 26 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Juz wolałabym go przyłapać na rozwiazłosci niz na pedalowaniu..
    Maj Gad to musi byc najgorsze dla baby przegrać z parówką w dOOpie 8)
    no i się oplula ja pierdzielę zwyciestwo2.gif

    kapturnica, malgos741, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    na polskich zapiżdziach facet nadal jest święty
    a jakie miejsca dokładnie masz na myśli??????????

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja bym pewnie tez wybaczyla , po tylu latach to juz Ci powiem ,ze ta zazdrosc juz taka trochu mniejsza 8)..W koncu jak to mowia..Sie nie zmydli a moze sie co przy okazji nauczyl nowego =D
    no i w sumie to dowód że się ma atrakcyjnego faceta skoro jakas jeszcze go chce :)

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 4652 4653 4654 4655 4656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ