Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak bo ja zdecydowałam się jednak rodzić najwyżej umrę albo się zesram czy jakoś tak no i miałaś być mojom parom więc sama rozumiesz hanghead.gif
    Bursztyn wrote:
    Jakie to piekne :)
    Natanek z bratem Leona :)
    chcesz mnie tak podjsc, pod wlos? ;)

    Bliska 77, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, mysza1975, Mega, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ciuszki pasują
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e1ebac28003.jpg
    Bursztyn wrote:
    Jakie to piekne :)
    Natanek z bratem Leona :)
    chcesz mnie tak podjsc, pod wlos? ;)

    Simba, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, iwcia77, mysza1975, Niuta, Mega, moremi, Parka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    weź jaki hardcore.. to tak jak w książce i chyba film też był
    co dzieciaki gierke miały zakopały kolegę w trumnie pod ziemią na kilka godzin.. i w trakcie wszysycy giną a ten zakopany ma przesrane
    :)
    Byl jeszcze taki film Hitchcocka, ze wiezniarka dogaduje sie z ogrodnikiem, ze jak ktos nastepny umrze, to ona wejdzie do trumny i ten ogrodnik ja potem odkopie. No i wchodzi do trumny, ale cos dlugo jej nikt nie odkopuje - odpala zapalke a obok lezy...OGRODNIK :-/

    nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, Mega, Parka lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    :)
    Byl jeszcze taki film Hitchcocka, ze wiezniarka dogaduje sie z ogrodnikiem, ze jak ktos nastepny umrze, to ona wejdzie do trumny i ten ogrodnik ja potem odkopie. No i wchodzi do trumny, ale cos dlugo jej nikt nie odkopuje - odpala zapalke a obok lezy...OGRODNIK :-/
    To byly Opowiesci z krypty. Zajebiste!

    iwcia77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej zlękłam się!
    na przyszłość ostrzegaj!
    Simba wrote:
    :)
    Byl jeszcze taki film Hitchcocka, ze wiezniarka dogaduje sie z ogrodnikiem, ze jak ktos nastepny umrze, to ona wejdzie do trumny i ten ogrodnik ja potem odkopie. No i wchodzi do trumny, ale cos dlugo jej nikt nie odkopuje - odpala zapalke a obok lezy...OGRODNIK :-/

    nick nieaktualny, Simba, iwcia77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn to jak będzie?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a8a4f81577f.jpg

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, kapturnica, ania.g, iwcia77, Bliska 77, mysza1975, Niuta, Mega, moremi, BISCA, Parka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ej zlękłam się!
    na przyszłość ostrzegaj!
    Na mnie ten filmik zrobil wrazenie na dlugo. I moment zapalania zapalki ( latarki? ) przez ta laske i to, ze widzi ogrodnika. I jej twarz... brrr...

    Reni, nick nieaktualny, Simba, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No wiem wiem.
    A swoja droga to musi byc jednak bardzo obciazajace.
    Ja chyba bym nie mogla w tym zawodzie pracowac, skoro juz teraz nie wiem czy jestem do konca normalna, to przy tej pracy musialabym sobie to pytanie zadawac codziennie.
    To mi przypomina teatr tv ktory dawno temu ogladalam, o jakims dziennikarzu ktory zamknal sie w szpitalu psych zeby obserwowac chorych, ale w miedzyczasie ten dyrektor ktory byl wtajemniczony zmarl (czy jakos tak) i potem nikt mu nie chcial uwierzyc, ze on jest zdrowy i tylko robote ma do wykonania. No i coz - zrobili z niego regularnego czubka.
    Jesli myslisz ze jestes troche nienormalna to znaczy ze dogadalabys sie z nimi :)
    To byl film, pt. "Kuracja", doskonaly zreszta, B. Topa w roli glownej, lekarz sie zamknal zeby zrobic experyment, a dyrektor rzeczywiscie zmarl, i facet nie mogl sie wydostac bo wszyscy mysleli ze ma schizofrenie.
    A propos, dzis ktos z personelu (nowy) przyszedl do pomieszczenia w ktorym siedzialam z 3 pacjentkami i prosil o podanie imion, to nic ze pacjentki ja wkrecaly i podawalu zmyslone, a ta zapisywala, ale i mnie wziela za pacjentke (nie mialam na wierzchu identyfikatora) :) Mialy kobitki ubaw :) Lubie ich, i nieskromnie dodam ze oni mnie tez :)

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Simba, iwcia77, Bliska 77, mysza1975, Mega, moremi, Parka lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba i kąsek dla Ciebie ;-)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06227a8f562a.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9e995e6a664.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/64b008964fe3.jpg

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, iwcia77, Aasiula, mysza1975, nick nieaktualny, Mega, moremi, Parka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    może i chce ale trafiła w 10 prawda?
    bezwzglednie :)

    Aga, jak dobrze Cie widziec :)

    nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no tak bo ja zdecydowałam się jednak rodzić najwyżej umrę albo się zesram czy jakoś tak no i miałaś być mojom parom więc sama rozumiesz hanghead.gif
    no wiem.....tez mi glupio...no...
    moze za pare dni sie ogarne :) daj mi troche czasu

    Reni, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, Bliska 77, mysza1975, Iwone, Mega, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    i ciuszki pasują
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e1ebac28003.jpg
    Boze, cudo! :)

    Reni, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, Mega, Parka lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bursztyn to jak będzie?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a8a4f81577f.jpg
    Reniek, ostro jedziesz :)
    to nie fair :)
    znalazlas moj slaby punkt i teraz go wykorzystujesz ;)

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywista oczywistość tralala.gif
    dobra masz kilka dni
    wdech wydech zrelaksuj się i

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/28a9f495c974.jpg
    Bursztyn wrote:
    Reniek, ostro jedziesz :)
    to nie fair :)
    znalazlas moj slaby punkt i teraz go wykorzystujesz ;)

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bursztyn to jak będzie?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a8a4f81577f.jpg
    Nie chce cie martwic, ale Bursztyn na pewno sobie mysli: ale slodkie pieski...I NIE TRZEBA ICH RODZIC!!!!!

    Reni, Bursztyn, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie chce cie martwic, ale Bursztyn na pewno sobie mysli: ale slodkie pieski...I NIE TRZEBA ICH RODZIC!!!!!
    gdybym powiedziala ze jest inaczej- sklamalabym...
    Ale dziecko tez jest spoko ;)

    Reni, nick nieaktualny, Simba, iwcia77, Bliska 77, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale one są w komplecie z ssakiem-ulewakiem ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 14:36

    Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, ania.g, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Jesli myslisz ze jestes troche nienormalna to znaczy ze dogadalabys sie z nimi :)
    To byl film, pt. "Kuracja", doskonaly zreszta, B. Topa w roli glownej, lekarz sie zamknal zeby zrobic experyment, a dyrektor rzeczywiscie zmarl, i facet nie mogl sie wydostac bo wszyscy mysleli ze ma schizofrenie.
    A propos, dzis ktos z personelu (nowy) przyszedl do pomieszczenia w ktorym siedzialam z 3 pacjentkami i prosil o podanie imion, to nic ze pacjentki ja wkrecaly i podawalu zmyslone, a ta zapisywala, ale i mnie wziela za pacjentke (nie mialam na wierzchu identyfikatora) :) Mialy kobitki ubaw :) Lubie ich, i nieskromnie dodam ze oni mnie tez :)
    O to to wlasnie! Kuracja.
    Wiesz co mi sie najbardziej rzucilo w oczy w Twoim poscie? Ze siedzialyscie w "pomieszczeniu" nie w pokoju, biurze, sali... :) Pomieszczenie - to brzmi strasznie...

    Reni, nick nieaktualny, Bursztyn, iwcia77, Bliska 77, nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Na mnie ten filmik zrobil wrazenie na dlugo. I moment zapalania zapalki ( latarki? ) przez ta laske i to, ze widzi ogrodnika. I jej twarz... brrr...
    Na mnie tez.
    Podobnie jak Zaginiona autostrada.
    Nie lubie Lyncha i nie rozumiem. Tylko wkurwia straszac

    Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Simba i kąsek dla Ciebie ;-)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06227a8f562a.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9e995e6a664.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/64b008964fe3.jpg
    Nie oslabiaj mnie...
    Oni nie dostana farb. Nie chce zeby w przyszlosci zostali jakimis pieprzonymi hipsterami. Dostana liczydla - to nie brudzi :)

    Bursztyn, Reni, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Mega, EwaT, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 4728 4729 4730 4731 4732 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ