Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    mysle ze fragment "z kapturem" ma tu kluczowe znaczenie ;)

    Myślisz, że Kapta pomoże?
    No tak, ona przecież rasistka, tylko się nie chce z tym zgodzić..:-) :-) :-) :-) :-) :-)

    paszczakin, kapturnica, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    bo jak mężczyzna mówi, że coś zrobi, to znaczy, że to zrobi! i nie ma sensu przypominać mu o tym co pół roku!
    Haha, skąd ja to znam. Ostatnio na listewkę przy podłodze czekałam dwa miesiące.

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie

    No nareszcie odzyskalam humor, moze za sprawa chlopa ktory wpadl niespodziewanie w czasie pracy i sie bzyyyyyyknelismy - o ja ale mi tego brakowalo hehehe....
    Poczulam sie jak nastolatka, ktora dopiero odkrywa radosc z seksu :):):-)

    Milego dzionka zycze, lalalala :-)

    paszczakin, Elfik, kapturnica, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala, super sprawa! ciesze sie, ze humor wraca!

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Myślisz, że Kapta pomoże?
    No tak, ona przecież rasistka, tylko się nie chce z tym zgodzić..:-) :-) :-) :-) :-) :-)
    Eyyy kilkanascie stron temu ,żem pisała ,żem rasistka tylko taka lajtowa bo nie podzegam do tworzenia gett czy morderstw...A w tym kartonie masz jaka flaszke??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 13:16

    Elfik, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    mala, super sprawa! ciesze sie, ze humor wraca!
    Ja tez :-) Nie wiesz jak bardzo :-)

    Elfik, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Eyyy kilkanascie stron temu ,żem pisała ,żem rasistka tylko taka lajtowa bo nie podzegam do tworzenia gett czy morderstw...A w tym kartonie masz jaka flaszke??

    Ty się w tym cyklu starasz to dostaniesz drina - olej lniany z tranem!
    Na zdrowie! ;-)
    A ja będę rum z cola...
    Cos muszę mieć z tego wyłączenia..

    Mała, hehe, mała rzecz a cieszy:-)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfiku a tak cieszy, jak cholera, banan wciaz na twarzy wpisany :-)
    Oby juz mi tak pozostalo ....

    Mega, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Ty się w tym cyklu starasz to dostaniesz drina - olej lniany z tranem!
    Na zdrowie! ;-)
    A ja będę rum z cola...
    Cos muszę mieć z tego wyłączenia..

    Mała, hehe, mała rzecz a cieszy:-)
    Eyy ale zanim zaczne sie starac to co??to ma siedziec i tylko patrzec??Wezz sknero pomorska dawaj rum!!!

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty Kaptur pij póki mozesz, bo to ostatnia szansa- pamietasz, ze na swieta bedziesz juz w ciazy? Kiedy szanowny malzon wraca?

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Ty Kaptur pij póki mozesz, bo to ostatnia szansa- pamietasz, ze na swieta bedziesz juz w ciazy? Kiedy szanowny malzon wraca?
    No wg planu bedzie 20tego w domu..I do 5tego moge wykorzystywac go sexualnie i nie tylko 8)
    No plan 6tys strona wykonany to na bank zaciONże 8)

    Elfik, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Dam cynk. Ale jak bym znowu miala je wysylac poczta i sie stresowac, to ja nie wiem...
    sama po to przyjadę hehehehe ;D

    nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    sama po to przyjadę hehehehe ;D
    Albo ja latem przyjade do Ciebie. Przeciez jestesmy umowione w Wawie, nie pamietasz? Ja jestem na 100%, bo musze z corka na egzaminy. Tylko zebys wtedy na jakies Seszele nie leciala...

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Albo ja latem przyjade do Ciebie. Przeciez jestesmy umowione w Wawie, nie pamietasz? Ja jestem na 100%, bo musze z corka na egzaminy. Tylko zebys wtedy na jakies Seszele nie leciala...
    Seszele kurwa, chyba te za płotem o.O ;)

    Elfik, Simba, kapturnica, moremi, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SImba http://www.summitdifferent.co.uk/b0-4761-4761/Simons-Cat/0

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Eyy ale zanim zaczne sie starac to co??to ma siedziec i tylko patrzec??Wezz sknero pomorska dawaj rum!!!

    Spokojnie, luzuj warkocze, najsampierw pójdę sprawdzić czy ojciec Sęp pozwala na picie w cyklu staraniowym...
    I zacznij się spracowywać niewiasto..
    Ciasto upiecz, wyslij na Pomorze..;-)

    Pusur to ona wszystkie egzaminy ma razy dwa polskie i norweskie?UPS..

    Mała, ale ty juz w domu, bo jakoś oczami wyobraźni zobaczylam trzęsacy się składzie na szczotki w szpitalu..;-)
    Kiedy to był taki spontan?...eeee, nawet nie pamiętam, słusznie mnie zatem Kap od skamielin wyzywa :-(

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, jak ja kocham twoją świnkę w awatarze:-)

    Mega, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Spokojnie, luzuj warkocze, najsampierw pójdę sprawdzić czy ojciec Sęp pozwala na picie w cyklu staraniowym...
    I zacznij się spracowywać niewiasto..
    Ciasto upiecz, wyslij na Pomorze..;-)

    Pusur to ona wszystkie egzaminy ma razy dwa polskie i norweskie?UPS..

    Mała, ale ty juz w domu, bo jakoś oczami wyobraźni zobaczylam trzęsacy się składzie na szczotki w szpitalu..;-)
    Kiedy to był taki spontan?...eeee, nawet nie pamiętam, słusznie mnie zatem Kap od skamielin wyzywa :-(
    2smiech2.gif

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Paszcza, jak ja kocham twoją świnkę w awatarze:-)
    Ale zeby sie tak zestroic na ubój rytualny?

    kapturnica, gretka, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Paszcza, jak ja kocham twoją świnkę w awatarze:-)
    Tiiiaaa przedtem kocha paszczaka , teraa jego swinke...Ja nie wiem czy ty ot tak bo zakochana czytylko masz ochote na karkówke ;)

    Simba, moremi, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 6063 6064 6065 6066 6067 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ