Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    eee...wieje nuda...przydaloby sie cos nowego ;)
    dobra no to może, która z nas się wczoraj bzykała i w jakich pozycjach :D

    Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo

    ja między pracą a sprzątaniem, G mi bardzo dużo pomaga (prawie cała kuchnię ogarną sam łącznie z odsuwaniem szafek i sprzątaniem również za nimi) i w wielu innych porządkach też,teraz jest w pracy a ja zaraz myję odmrażającą się lodówkę, piorę dziś firany i zasłony ,oj jeszcze mi trochę tego sprzątania zostało ,G chyba okna ogarnie jak przyjdzie z pracy


    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    som nowe magnesy? dzień dobry ;-)
    Bursztyn wrote:
    eee...wieje nuda...przydaloby sie cos nowego ;)

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    dobra no to może, która z nas się wczoraj bzykała i w jakich pozycjach :D
    no ale co tu kontrowersyjnego? przeciez to chleb powszedni... :)

    nick nieaktualny, Reni, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    som nowe magnesy? dzień dobry ;-)
    o magnesach tez już było ;)

    Prze Pani jak się czuje pani piesław ?

    Reni, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wy jestescie chyba opetane z tym sprzataniem :)
    tutaj egzorcyzmow potrzeba :)

    widze rze spszontania i gotowania ciong dalszy, zero czytania biblii
    nie zniese tego
    u mnie na swienta bedzie tylko mszalne i kolendy
    A.

    Bursztyn, Reni, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, SolarPolar, nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77, Parka lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    a propo

    ja między pracą a sprzątaniem, G mi bardzo dużo pomaga (prawie cała kuchnię ogarną sam łącznie z odsuwaniem szafek i sprzątaniem również za nimi) i w wielu innych porządkach też,teraz jest w pracy a ja zaraz myję odmrażającą się lodówkę, piorę dziś firany i zasłony ,oj jeszcze mi trochę tego sprzątania zostało ,G chyba okna ogarnie jak przyjdzie z pracy
    jestes nawiedzona 11icon_devil.gif

    nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, Simba, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba Twój
    Bursztyn wrote:
    no ale co tu kontrowersyjnego? przeciez to chleb powszedni... :)

    Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale o nowych nie ;-) hahaha

    żarcik taki

    Piesław pojechał dzisiaj na chemię i jej kurwa nie dostał, bo przez pogryzienie musi brać antybiotyk, bo jest osłabiony
    Arwena wrote:
    o magnesach tez już było ;)

    Prze Pani jak się czuje pani piesław ?

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no ale co tu kontrowersyjnego? przeciez to chleb powszedni... :)
    o Bosz ,kontrowersyjnego mówisz :)

    nie wiem ,aaa nie mam jeszcze @ a mam iść na badania ,miała być ostatnia była 2.października

    może być ??

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    chyba Twój
    nieco czerstwy, ale daje rade ;)

    Reni, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale o nowych nie ;-) hahaha

    żarcik taki

    Piesław pojechał dzisiaj na chemię i jej kurwa nie dostał, bo przez pogryzienie musi brać antybiotyk, bo jest osłabiony
    no to hujowoooo ,biedactwo

    ale to co jakiś pies go pogryzł czy co się stało :O

    Reni, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    o Bosz ,kontrowersyjnego mówisz :)

    nie wiem ,aaa nie mam jeszcze @ a mam iść na badania ,miała być ostatnia była 2.października

    może być ??
    no tez nie bardzo, bo tu kontrowersji nadal nie ma 25icon_smile3.gif

    nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale o nowych nie ;-) hahaha

    żarcik taki

    Piesław pojechał dzisiaj na chemię i jej kurwa nie dostał, bo przez pogryzienie musi brać antybiotyk, bo jest osłabiony
    jak dlugo bedzie bral antybiotyk?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jestes nawiedzona 11icon_devil.gif
    tak tak potrzebuje ksiendza Andzeja !!

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w sobotę byłam na takim wkurwie, że mieszkanie lśni (okna umyte mimo, że mam lęk wysokości, firany poprane poprasowane itd)
    tak to mam w dupie nie lubię sprzątać a że mam alergika w domu to regularnie jest odkurzane.. i to jest super sprawa, bo człowiek się nie narobi ;-)

    od razu widać kiedy jestem wkurwiona...śmigam na szmacie aż furczy ;-)
    Arwena wrote:
    a propo

    ja między pracą a sprzątaniem, G mi bardzo dużo pomaga (prawie cała kuchnię ogarną sam łącznie z odsuwaniem szafek i sprzątaniem również za nimi) i w wielu innych porządkach też,teraz jest w pracy a ja zaraz myję odmrażającą się lodówkę, piorę dziś firany i zasłony ,oj jeszcze mi trochę tego sprzątania zostało ,G chyba okna ogarnie jak przyjdzie z pracy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 12:09

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no tez nie bardzo, bo tu kontrowersji nadal nie ma 25icon_smile3.gif
    aaa jebał to pies ,nie mam czasu na myślenie dzisiaj, idę do lodówki ;)

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda gadać, nie będę zaśmeicać forum o staraniach się o fasolkę psimi opowieściami
    tak pogryzł go amstaf
    na szczęście jego pana też, więc są kwita!
    Arwena wrote:
    no to hujowoooo ,biedactwo

    ale to co jakiś pies go pogryzł czy co się stało :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 12:09

    nick nieaktualny, Mega, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja w sobotę byłam na takim wkurwie, że mieszkanie lśni (okna umyte mimo, że mam lęk wysokości, firany poprane poprasowane itd)
    tak to mam w dupie nie lubię sprzątać a że mam alergika w domu to regularnie jest odkurzane.. i to jest super sprawa, bo człowiek się nie na robi ;-)

    od razu widać kiedy jestem wkurwiona...śmigam na szmacie aż furczy ;-)

    no i to się nazywa motywacja do sprzątania,na wkurwie się sprząta wszystko i to dokładnie :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do piątku dwa razy dziennie i jak będzie ok w neidziele zestaw chemika
    Bursztyn wrote:
    jak dlugo bedzie bral antybiotyk?

    Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 6148 6149 6150 6151 6152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ