Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 - brzusio cudny! zero tłuszczyku, ale laska jesteś!

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Hmm, wyglada na to, ze Bog byl swoim ojcem ;) Ciekawie, kiedy pierwsza postac ma urodziny ;)

    dziekuje bardzo za wytlumaczenie i nastepne pytanie ;)

    Ma ktoras podwojne nazwisko

    jak mam zaadresowac kartke do malzenstwa: Jana Kowalskiego, Marii Nowak-Kowalskiej i ich dzieci Jasia i Krzysia Kowalskich?

    Wszystko mi sie w jednej linii nie zmiesci. Normalnie byma napisala J.M.J.K Kowalscy, ale czy pani Nowak nie bedzie w ten sposob urazona?
    Mysle ze nie bedzie - bo zrozumie ile musialas sie napisac :-)
    ja mam dwa i do tego dlugie imie i jak musze podpisac pare stron to klne
    a jak przychodza rachunki to jeszce jak w dokumentach 2 imie - normalnie cala litania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 09:15

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja bym napisala Sz.Rodzina Nowak- Kowalskich ...chyba
    Ja piszę normalnie, w końcu pisze do rodziny Kowalskich :-) gdy pisze tylko do bratowej to wtedy używam jej pełnego dwuczlonowego nazwiska :-)

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    Dzien dobry mnie tez czas goni....

    Iwcia no brzusio piekny
    Chlopaki chyba zbieraja druzyne- Paszczak gratuluje, no deklaruje dziewczynke Kapta to moze cos ruszy sie w tej kwestii i nastepn rok bedzie rokiem dziewczynek :-)
    No ja jestem za dziewczynka :D

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Hmm, wyglada na to, ze Bog byl swoim ojcem ;) Ciekawie, kiedy pierwsza postac ma urodziny ;)
    no i nie ma w tym boskim zestawie matki...:) - ona ma niższe miejsce...gdzieś tam na Ziemi i na dodatek dziewica...:)
    - ale to już dyskusja na inny temat....

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Simba lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No ja jestem za dziewczynka :D

    no wlasnie ja tez :-)

    iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

    gretka
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    no wlasnie ja tez :-)
    ten rok rzeczywiście był chłopięcy - więc oby w przyszłym poczęły się dziewuchy wymarzone....:)

    iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, gretka, ania.g, Simba lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ten rok rzeczywiście był chłopięcy - więc oby w przyszłym poczęły się dziewuchy wymarzone....:)
    no wlasnie ! przydalyby sie nam jakies fajne synowe dla naszych chlopakow ;D

    wizyta 11.20 :)

    nick nieaktualny, Bozia3, gretka, moremi, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretka- udanej podrozy :) uwazajcie na drodze ( no chyba ze lecicie- to uwazajcie na turbulencje ;D )

    nick nieaktualny, Bozia3, gretka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laski :)

    No no no Iwka brzuch pierwsza klasa
    Iwon mialas napisac cos wczoraj ?

    iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja robię ciasto na pierogi mąka plus ciepła woda .. są smaczne i nigdy nie są twarde :-)
    nie dodaję jajek aaa i jeszcze jedno łyżkę oleju dodaje do farszu, żeby się pierogi nie lepiły a jak zapomnę to do wody
    ciasta nie solę, bo farsz słony
    dodaję trochę soli do wody
    p.s. witałam się?
    anna maria wrote:
    Pierwszy i ostatni raz w zyciu robilam pierogi ,mam w dupie co to kurwa jest zachcialo mi sie jak kolezanki pierogi kleic.Ugotowalam jednego na porobe twardy jak chuj,nawet nic mi nie mowcie ,bo z nerwow winco otwarlam;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 09:32

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, anna maria, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni- twoj awatar mnie rozczula ..no ten szopek jest po prostu slitasny do zacalowania :)

    nick nieaktualny, Reni, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włąśnie,,,też czekałam na relację Iwone...może nie miała siły pisać..

    moremi lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ania ja robię ciasto na pierogi mąka plus ciepła woda .. są smaczne i nigdy nie są twarde :-)

    p.s. witałam się?
    ja może wydam się niewychowana - sorki z góry - ale ja się witać, ani żegnać na forum nie będę...To jest forum - wolna wymiana myśli - i niech tak dla mnie zostanie :). WIęc proszę mi z tego powodu karnego pudła czy jeża nie szykować..;)

    nick nieaktualny, gretka, iwcia77, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ania ja robię ciasto na pierogi mąka plus ciepła woda .. są smaczne i nigdy nie są twarde :-)
    nie dodaję jajek aaa i jeszcze jedno łyżkę oleju dodaje do farszu, żeby się pierogi nie lepiły a jak zapomnę to do wody
    ciasta nie solę, bo farsz słony
    dodaję trochę soli do wody
    p.s. witałam się?
    a niby taka chu..wa pani domu...że to mąż gotuje, że ona to tylko sushi...a tu proszę - zapierdziela się w kuchni z pierożkami...:)

    nick nieaktualny, gretka, iwcia77, moremi, Reni, caffe, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza - skoro kolezanka ma nazWisko meza to mozesz zaadresowac jako Kowalscy, gdyby miala tylko swoje nazwisko to wtedy musialabys uwzglednic jej i meza .

    nick nieaktualny, Bozia3, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, moremi, Viola, Bliska 77, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal tego nie rozumiem
    to się kupy nie trzyma
    poproszę o inne wyjaśnienie
    iwcia77 wrote:
    Bog Ojciec, Syn Bozy i Duch Swiety- jeden Bog pod trzema postaciami...tzw Trojca Swieta "przyjal cialo z Maryji Dziewicy i zstapil na ziemie :) "

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to są jacyć bliscy? znajomi?
    jak tak sieknęłabym rodzina Kowalskich ;-)
    paszczakin wrote:
    jak mam zaadresowac kartke do malzenstwa: Jana Kowalskiego, Marii Nowak-Kowalskiej i ich dzieci Jasia i Krzysia Kowalskich?

    Wszystko mi sie w jednej linii nie zmiesci. Normalnie byma napisala J.M.J.K Kowalscy, ale czy pani Nowak nie bedzie w ten sposob urazona?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja nadal tego nie rozumiem
    to się kupy nie trzyma
    poproszę o inne wyjaśnienie

    nie znam innego, trzeba wielebnego A. zapytac :)

    a co dokladnie sie kupy nie trzyma? myslalam, ze prosciej wytlumaczyc sie nie da :-O

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to są jacyć bliscy? znajomi?
    jak tak sieknęłabym rodzina Kowalskich ;-)


    rodzina moja.. Pierwszy raz w zyciu wysylam kartki do nich, bo zawsze swieta spedzalismy razem..

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 6172 6173 6174 6175 6176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ