Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi, co wyscie dzis w tej kuchni robily? u mnie wszystko dostalo kategorie "za wczesnie"! chocbym chciala, dwu-trzydniowe zarcie na wigilii jakos mi sie nie widzi, a juz w ogole w kolejne dni swiat? gotowych ryb czy salatek przeciez nie zamroze..

    Iwone, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:29

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezent mężowi kupiłam i jeszcze podstępem go do sklepu z butami zaciągnęłam i powiedziałam, że ma 5 minut do zamknięcia sklepu. Wybrał :-) ufff

    iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Mega, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:29

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    powiedzcie mi, co wyscie dzis w tej kuchni robily? u mnie wszystko dostalo kategorie "za wczesnie"! chocbym chciala, dwu-trzydniowe zarcie na wigilii jakos mi sie nie widzi, a juz w ogole w kolejne dni swiat? gotowych ryb czy salatek przeciez nie zamroze..
    Ja jeszcze nie nie robiłam, bo dla mnie to też za wczesnie. Dopiero jutro zaczynam piec, ale tylko to co się nie zepsuje i podsmażę część karpia który wyląduje w zalewie octowej.

    Za chwilę idę z mężem ukatrupić karpie, bo lubię przemrożone

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczaku ja tylko zrobilam farsz na pierogi i krokiety
    Sernik zjebany
    Rybe po grecku
    Karpia oblozylam cebula
    Namoczylam groch i grzyby na jutro
    Pokrolam sobie kapuche
    A i nalesniki na krokiety
    I wsio
    Reszta jutro

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, paszczakin, Bozia3, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:29

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    niestety mam podobne zdanie
    przykro mi ale znałam paru myśliwych (znajomość została ukrucona z oczywistych względów) i słyszałam co się dzieje w tym środowisku

    ah i to tylko utwierdza mnie, że mam rację
    http://wyborcza.pl/1,75478,17168064,Mysliwi_znecaja_sie_nad_postrzelonym_jeleniem__Internauci.html
    I przez takich debili, normalni ludzie są tak samo postrzegani. Tacy ludzie nie powinni mieć w ogóle pozwolenia na broń i zakaz wstępu do lasu.

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Dorka spróbuj licytować. Nowy cena od 100zł w opcji licytuj, albo 250zł w opcji kup teraz
    http://allegro.pl/snuza-hero-przenosny-monitor-oddechu-dla-niemowlat-i4920262939.html
    Dzięki, dałam do obserwacji.

    Iwone lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no więc.... nic :)
    ja też mam za wczesnie.
    jutro zakupy aby zaopatrzyć się w prowiant, potem ważna sprawa urzędowa, może jakieś świętowanie sprawy, a potem do kuchni :) wieczorem gotuję warzywa na sałatkę na święta, piekę ciasto czekoladowe z buraków (i ono chyba jedyne z moich wypocin stanie na wigilijnym stole, reszta na świątecznym, a w samą wigilie robię klopsiki już na dalsze dni.
    ciasto czekoladowe z burakow???:-O co to za ciasto?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    eeee..... miał być lektor przystjny. uuuuuuuu...
    ale jak komentarze nie będą, za przeproszenie, w sensie dosłownym i przenośnym, z dupy, to opcja dopłaty za bilet aktualna ;)


    dobra, fotki przystojnych facetow moge Wam wklejac.. Ale wtedy komentarze moga byc 'z dupy', ok? Bo ja jeszczce przed pierwszym porodem, wiec za sensownosc odpowiadac nie moge ;)

    Hmm.. tak sobie mysle, ze moze ja bede komentowac na zywo, a Pusur niech interpretacje podaje.. Bo una doswiadczona i to do tego niedawno..

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    potem ważna sprawa urzędowa


    ZA MĄŻ WYCHODZISZ???

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja z wami nie wytrzymam..az ivo kula sie ze smiechu i zaczynam miec te skorcze...toni braxton :D :D

    paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    dziewczyny ja z wami nie wytrzymam..az ivo kula sie ze smiechu i zaczynam miec te skorcze...toni braxton :D :D
    tak cobyś nie urodziła jeszcze w tym roku :D

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    tak cobyś nie urodziła jeszcze w tym roku :D
    o mamunciu bron boze !!!! :-O ...juz pisalam ze po 22 stycznia ;D

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:29

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 20:19

    iwcia77, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Bozia3, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    na przykład takie: http://asiawkuchni.blog.onet.pl/2014/09/30/wysmienite-ciasto-czekoladowe-z-burakie/
    wychodzi pyszne czekoladowe, mokre, takie brownie.
    wogóle nie czuć buraczków, a jak ktoś nie wie z czego to jest to na bank nie wyczuje. jednego się nauczyłam: żeby nie wyszedł zakalec dodajemy surowe buraki, nie gotowane. fajne, lekkie, dietetyczne, zdrowe. coś jak ciasto marchewkowe tylko w innej odsłonie.
    ale latwe ciasto! szok! wez to wklej na nasza forumowa kuchnie :) " cudne przepisy"- dzieki :)

    ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:29

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    heh, nie teraz. planuję w sierpniu :)
    biznesowa sprawa. dostałam dotację na działalność, że się tak pochwalę.
    no i nic sie nie chwalisz! gratulejszyn! nawet se nie moge golnac za pomyslnosc interesu :(

    ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 6233 6234 6235 6236 6237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ