Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Dorka spróbuj licytować. Nowy cena od 100zł w opcji licytuj, albo 250zł w opcji kup teraz
    http://allegro.pl/snuza-hero-przenosny-monitor-oddechu-dla-niemowlat-i4920262939.html
    Niestety u mnie już nie widać opcji kup teraz za 250 zł :(

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Ruska?????

    zaraz bedę mieć nastepną ksywkę, a Ty przesrane u Simby....;-)
    Tablet srablet. Ruske z Ciebie zrobil...

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nie ma szans.
    Pierworodny ma 187 cm....
    omg- guliver!!!!!!!!:-O wow!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narzeczony caffe i jego beemwu
    https://www.youtube.com/watch?v=_Ov0diykkOQ

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    omg- guliver!!!!!!!!:-O wow!
    i dopiero 14 lat, więc pewnie nie powiedział ostatniego słowa w tym temacie...

    iwcia77, Iwone, moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no, no , no :) kontynuuj , opowiadaj bom ciekawa :)
    Jutro jak się ogarnę to napiszę :)

    W każdym bądź razie wsiadłam do tego auta ;) no i kończyło się ślubem ;)

    iwcia77, Iwone, Bozia3, Mega, moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    jakie Wy romantyczne historie opisujecie, fju fju :)

    mojego też poznałam w necie i po umówieniu się na spotkanie, odechciało mi się tego spotkania bo dzieliła nas odległość 230 km. No ale przyjechał BMW, więc... hehehehehe
    O, to ja tez cos w temacie aut kiedys opowiem. Mój chłop przyjechał do mnie zajebistym audi, a ja malo nie padlam ze smiechu, bo mi się skojarzył z drechami u mnie na dzielni. Miał potem focha, bo myslal, ze mnie na furke zlapie. ;-)

    nick nieaktualny, caffe, iwcia77, Bozia3, moremi, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    narzeczony caffe i jego beemwu
    https://www.youtube.com/watch?v=_Ov0diykkOQ
    tak zapierdzielał tym samochodem, ale dymu takiego nie było ;) a ja lubię szybką jazdę, więc się "przejechałam" ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    O, to ja tez cos w temacie aut kiedys opowiem. Mój chłop przyjechał do mnie zajebistym audi, a ja malo nie padlam ze smiechu, bo mi się skojarzył z drechami u mnie na dzielni. Miał potem focha, bo myslal, ze mnie na furke zlapie. ;-)
    Na samą furę by mnie nie złapał, ale trafił mi się cały pakiet ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, moremi, Simba lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    O, to ja tez cos w temacie aut kiedys opowiem. Mój chłop przyjechał do mnie zajebistym audi, a ja malo nie padlam ze smiechu, bo mi się skojarzył z drechami u mnie na dzielni. Miał potem focha, bo myslal, ze mnie na furke zlapie. ;-)
    a moj Alojz zardzewialym alfa romeo model 33 :-O

    caffe, nick nieaktualny, Bozia3, moremi, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    i dopiero 14 lat, więc pewnie nie powiedział ostatniego słowa w tym temacie...
    az sie boje co bedzie dalej ...bedzie trzeba kupic nowe drzwi...;D

    Iwone, nick nieaktualny, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Niestety u mnie już nie widać opcji kup teraz za 250 zł :(
    Na aukcji podany jest nr telefonu. Zadzwoń tam i dogadaj się poza allegro

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    az sie boje co bedzie dalej ...bedzie trzeba kupic nowe drzwi...;D
    Wypluj te słowa!!!!!

    iwcia77, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wypluj te słowa!!!!!
    tfu, tfu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę mordować karpie :D

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia - bardzo ładne reniferki ciasteczka...

    iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    idę mordować karpie :D
    omg- to ja uciekam :) zabojstwa przedswiateczne zawsze u mnie konczyly sie placzem :(

    Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    idę mordować karpie :D
    a ja mrożonych nie lubię....każdy widać ma swoje smaki

    Ja dziś ubrałam choinkę, skońćzyłam kupować prezenty, upiekłam sernik. Jutro z mamą i bratową lepię pierogi, uszka i pieczemy makowce. Wszystko u mnie - bo mam thermomix, więc ciasto w sekundę....:)

    iwcia77, caffe, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe - bardzo romantyczny początek ;) - pisz dalej bo jestem ciekawa..:)

    caffe, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    idę mordować karpie :D
    Tylko nie nagrywaj tego,żeby niechcący na YouTube nie trafiło ;)

    iwcia77, Iwone lubią tę wiadomość

‹‹ 6236 6237 6238 6239 6240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ