Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia wczoraj mialas ta Rehabilitacje z mala czy dzisiaj ?,bo ja cos zakrecona jestem:-)

    gosia7122 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega zaciskam:-)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wrocilam z badan Kosc nosowa sie pokazala mala sie ulozyla dzis profilem. Ale wkurwil mnie trochu bo jak u gina na nfz trwalo badanie 30minut tak u tego ekspresem 5 heh.Najwazniejsze ,ze mlode zdrowe i zdrowo rosnie

    anna maria, moremi, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, paszczakin, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Parka, gosia7122, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cometa zaproszonko Ci wyslalam a Ty ani drgniesz;-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ze wszystko jest ok,a Ty bylas privat ?
    kapturnica wrote:
    A ja wrocilam z badan Kosc nosowa sie pokazala mala sie ulozyla dzis profilem. Ale wkurwil mnie trochu bo jak u gina na nfz trwalo badanie 30minut tak u tego ekspresem 5 heh.Najwazniejsze ,ze mlode zdrowe i zdrowo rosnie

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja wrocilam z badan Kosc nosowa sie pokazala mala sie ulozyla dzis profilem. Ale wkurwil mnie trochu bo jak u gina na nfz trwalo badanie 30minut tak u tego ekspresem 5 heh.Najwazniejsze ,ze mlode zdrowe i zdrowo rosnie

    Co się dziwisz, czas to pieniadz. ;-)

    anna maria, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    To super ze wszystko jest ok,a Ty bylas privat ?
    Tak dzis prywatnie..I dochodze do wniosku ,ze gin na nfz bardziej sie interesi pacjentkami niz ten za kasiore..Az dziwne nie ??

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    cometa zaproszonko Ci wyslalam a Ty ani drgniesz;-)
    Kometa wczoraj pisała, że jest aspoleczna i morze wódy czy wina musi wypic, żeby się z kimś zaprzyjaźnić ;-)

    Kapta, a ten nosek to ładny chociaż? ;-)

    iwcia77, kapturnica, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula i co robisz z tymi badaniami?

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Co się dziwisz, czas to pieniadz. ;-)
    Nosz kurwa ale nie az tak tasmowo.,Nawet mi chujas nie zmierzyl dzieciaka , nie ws[pomne o nie wydrukowaniu zdjecia..Jakby nie to ze wszelkie przeplywy zrobil mi gin na nfz pewnie bylabym w lekkiej kropce.Tekst w typie wszystko jest wrecz ksiáækowo jakos mnie slabo rpzekonuje..Co ma rentgena kurwa w oczach..No wscieklam sie na buca..Jkaby nie to ze ma wladze w szpitalu olaøa bym go..A tak.Bede ciagla ich obu

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tak dzis prywatnie..I dochodze do wniosku ,ze gin na nfz bardziej sie interesi pacjentkami niz ten za kasiore..Az dziwne nie ??

    Moze ten ma powolanie ;-) jak mój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 16:50

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kometa wczoraj pisała, że jest aspoleczna i morze wódy czy wina musi wypic, żeby się z kimś zaprzyjaźnić ;-)

    Kapta, a ten nosek to ładny chociaż? ;-)
    Jak po mamusi to ladny bedzie ale jak po tatusiu to bedzie skrzywdzona XD

    iwcia77, moremi, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Moze ten ma powolanie ;-) jak mój.
    Mysle ,ze cos w tym jest..Gosc podchodzi naprawde z secem..

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nosz kurwa ale nie az tak tasmowo.,Nawet mi chujas nie zmierzyl dzieciaka , nie ws[pomne o nie wydrukowaniu zdjecia..Jakby nie to ze wszelkie przeplywy zrobil mi gin na nfz pewnie bylabym w lekkiej kropce.Tekst w typie wszystko jest wrecz ksiáækowo jakos mnie slabo rpzekonuje..Co ma rentgena kurwa w oczach..No wscieklam sie na buca..Jkaby nie to ze ma wladze w szpitalu olaøa bym go..A tak.Bede ciagla ich obu

    Ty, no to na jakiej podstawie stwierdzil, ze wsio dobrze? Moze ma takie doświadczenie, że tylko spojrzy i już wie. ;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta <3 super :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jak po mamusi to ladny bedzie ale jak po tatusiu to bedzie skrzywdzona XD

    To odwrotnie niz u nas. Cale szczęscie z nosami się we mnie nie wdali.

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Iwcia wtaca do zywych. :-D
    Witamy.
    Ivo przecudowny. :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 16:58

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obgoniłam dzisiaj pół miasta, parę sklepów, przychodnię, ze dwa urzędy i....

    Nic mi nie jest!!!
    Na razie przynajmniej ale jak się cieszę,
    Nie macie pojęcia. :-D

    moremi, kapturnica, paszczakin, anna maria, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Parka, gosia7122, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Obgoniłam dzisiaj pół miasta, parę sklepów, przychodnię, ze dwa urzędy i....

    Nic mi nie jest!!!
    Na razie przynajmniej ale jak się cieszę,
    Nie macie pojęcia. :-D
    Super :-)

    nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wkurwilam zezujac przy obiedzie jednym okiem na fakty. Jednak nie moge wiadomosci ogladac..
    Pisiory z Duda na czele przedstawili akis tekt dotyczacy in vitro, gdzie "przewidziana" jest kara 2 lat wiezienia dla lekarzy stsosujacych ta metode.. Jak oni kurwa do wladzy dojda, to chyba nawet przestane nasz piekny kraj odwiedzac.. Co za kurwa ciemnogrod..

    gretka, nick nieaktualny, moremi, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, BISCA, iwcia77, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 7992 7993 7994 7995 7996 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ