Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia wczoraj mialas ta Rehabilitacje z mala czy dzisiaj ?,bo ja cos zakrecona jestem:-)

    gosia7122 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega zaciskam:-)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wrocilam z badan Kosc nosowa sie pokazala mala sie ulozyla dzis profilem. Ale wkurwil mnie trochu bo jak u gina na nfz trwalo badanie 30minut tak u tego ekspresem 5 heh.Najwazniejsze ,ze mlode zdrowe i zdrowo rosnie

    anna maria, moremi, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, paszczakin, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Parka, gosia7122, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cometa zaproszonko Ci wyslalam a Ty ani drgniesz;-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ze wszystko jest ok,a Ty bylas privat ?
    kapturnica wrote:
    A ja wrocilam z badan Kosc nosowa sie pokazala mala sie ulozyla dzis profilem. Ale wkurwil mnie trochu bo jak u gina na nfz trwalo badanie 30minut tak u tego ekspresem 5 heh.Najwazniejsze ,ze mlode zdrowe i zdrowo rosnie

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja wrocilam z badan Kosc nosowa sie pokazala mala sie ulozyla dzis profilem. Ale wkurwil mnie trochu bo jak u gina na nfz trwalo badanie 30minut tak u tego ekspresem 5 heh.Najwazniejsze ,ze mlode zdrowe i zdrowo rosnie

    Co się dziwisz, czas to pieniadz. ;-)

    anna maria, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    To super ze wszystko jest ok,a Ty bylas privat ?
    Tak dzis prywatnie..I dochodze do wniosku ,ze gin na nfz bardziej sie interesi pacjentkami niz ten za kasiore..Az dziwne nie ??

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    cometa zaproszonko Ci wyslalam a Ty ani drgniesz;-)
    Kometa wczoraj pisała, że jest aspoleczna i morze wódy czy wina musi wypic, żeby się z kimś zaprzyjaźnić ;-)

    Kapta, a ten nosek to ładny chociaż? ;-)

    iwcia77, kapturnica, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula i co robisz z tymi badaniami?

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Co się dziwisz, czas to pieniadz. ;-)
    Nosz kurwa ale nie az tak tasmowo.,Nawet mi chujas nie zmierzyl dzieciaka , nie ws[pomne o nie wydrukowaniu zdjecia..Jakby nie to ze wszelkie przeplywy zrobil mi gin na nfz pewnie bylabym w lekkiej kropce.Tekst w typie wszystko jest wrecz ksiáækowo jakos mnie slabo rpzekonuje..Co ma rentgena kurwa w oczach..No wscieklam sie na buca..Jkaby nie to ze ma wladze w szpitalu olaøa bym go..A tak.Bede ciagla ich obu

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tak dzis prywatnie..I dochodze do wniosku ,ze gin na nfz bardziej sie interesi pacjentkami niz ten za kasiore..Az dziwne nie ??

    Moze ten ma powolanie ;-) jak mój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 16:50

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kometa wczoraj pisała, że jest aspoleczna i morze wódy czy wina musi wypic, żeby się z kimś zaprzyjaźnić ;-)

    Kapta, a ten nosek to ładny chociaż? ;-)
    Jak po mamusi to ladny bedzie ale jak po tatusiu to bedzie skrzywdzona XD

    iwcia77, moremi, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Moze ten ma powolanie ;-) jak mój.
    Mysle ,ze cos w tym jest..Gosc podchodzi naprawde z secem..

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nosz kurwa ale nie az tak tasmowo.,Nawet mi chujas nie zmierzyl dzieciaka , nie ws[pomne o nie wydrukowaniu zdjecia..Jakby nie to ze wszelkie przeplywy zrobil mi gin na nfz pewnie bylabym w lekkiej kropce.Tekst w typie wszystko jest wrecz ksiáækowo jakos mnie slabo rpzekonuje..Co ma rentgena kurwa w oczach..No wscieklam sie na buca..Jkaby nie to ze ma wladze w szpitalu olaøa bym go..A tak.Bede ciagla ich obu

    Ty, no to na jakiej podstawie stwierdzil, ze wsio dobrze? Moze ma takie doświadczenie, że tylko spojrzy i już wie. ;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta <3 super :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jak po mamusi to ladny bedzie ale jak po tatusiu to bedzie skrzywdzona XD

    To odwrotnie niz u nas. Cale szczęscie z nosami się we mnie nie wdali.

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Iwcia wtaca do zywych. :-D
    Witamy.
    Ivo przecudowny. :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 16:58

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obgoniłam dzisiaj pół miasta, parę sklepów, przychodnię, ze dwa urzędy i....

    Nic mi nie jest!!!
    Na razie przynajmniej ale jak się cieszę,
    Nie macie pojęcia. :-D

    moremi, kapturnica, paszczakin, anna maria, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Parka, gosia7122, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Obgoniłam dzisiaj pół miasta, parę sklepów, przychodnię, ze dwa urzędy i....

    Nic mi nie jest!!!
    Na razie przynajmniej ale jak się cieszę,
    Nie macie pojęcia. :-D
    Super :-)

    nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wkurwilam zezujac przy obiedzie jednym okiem na fakty. Jednak nie moge wiadomosci ogladac..
    Pisiory z Duda na czele przedstawili akis tekt dotyczacy in vitro, gdzie "przewidziana" jest kara 2 lat wiezienia dla lekarzy stsosujacych ta metode.. Jak oni kurwa do wladzy dojda, to chyba nawet przestane nasz piekny kraj odwiedzac.. Co za kurwa ciemnogrod..

    gretka, nick nieaktualny, moremi, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, BISCA, iwcia77, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 7992 7993 7994 7995 7996 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ