Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    A weź tymi palcyma z klejącym lakierem na paznokciach wyciągnij kostki lodu z pojemnika ;-) a z folii to już wyższa szkola jazdy ;-)
    true :P

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    A weź tymi palcyma z klejącym lakierem na paznokciach wyciągnij kostki lodu z pojemnika ;-) a z folii to już wyższa szkola jazdy ;-)
    już mi się udało pranie wyjąć z pralki :-)
    może się uchowa
    a jak nie to go wiecZorem zmyję i walne zwykły bezbarwny i na tym się skończy próba uczynienia ze mnie kobiety eleganckiej ;-)

    moremi, kapturnica, BISCA, Mega, megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    A weź tymi palcyma z klejącym lakierem na paznokciach wyciągnij kostki lodu z pojemnika ;-) a z folii to już wyższa szkola jazdy ;-)

    Nie musisz wyciągać. Wic polega na zimnie, nie pływających kostkach. Wsadź do miski z wodą cały worek :)

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka - zabiedronkujesz się :-)

    ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę tych zdjęć, co wstawiłam.

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    http://zapodaj.net/8c9ff66142285.jpg.html
    http://zapodaj.net/7827d0333d5ed.jpg.html
    http://zapodaj.net/8971e385e57d8.jpg.html

    Wieloryb, bo Małgoś uwielbia się kąpać, ale nie znosi mycia głowy, bo jej się leje do oczu. Może to pomoże. Choć ja to niedowiarek jestem, jeśli chodzi o gadżety, to chyba warto.
    Bidon, bo jak dziadek ją zabrał na obiad do KFC, to się okazało, że mę dziecię umie i chce i lubi pić przez rurkę.
    No i plecak, bo ze smyczą, a mój żenski Belzebub jest nieustraszony i chodzi, gdzie jej się podoba, nie bacząc na rodziców. Teraz będzie diaboł na smyczy :)
    ten wieloryb mnie nie przekonał. wygląda na to że trzeba w odpowiednim miejscu główki przystawić- a co ze spłukaniem mydlin z czoła? no i że główka musi się nie ruszać i być w odpowiednim pionie. a czy dziecko tak ma, że się nie wierci? ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    Nie widzę tych zdjęć, co wstawiłam.
    jak skopiujesz linka w przeglądarkę to się otwiera.
    nie wkleiłaś bbc code tylko jakiś inny. bbc code wkleja miniaturki na forum.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ten wieloryb mnie nie przekonał. wygląda na to że trzeba w odpowiednim miejscu główki przystawić- a co ze spłukaniem mydlin z czoła? no i że główka musi się nie ruszać i być w odpowiednim pionie. a czy dziecko tak ma, że się nie wierci? ;)

    he he ...
    tak siedzi spokojnie ...

    moremi lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Krakonka - zabiedronkujesz się :-)
    własnie- a w smoki wawelskie nie było? ;)

    moremi, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wypróbuję i opiszę. Przynajmniej będziecie wiedziały, czy działa :)

    ComeToMeBaby, Mega lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka super, ja też moim młodszym różne fajne gadżety kupuje ;-)

    Krakonka lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    Nie musisz wyciągać. Wic polega na zimnie, nie pływających kostkach. Wsadź do miski z wodą cały worek :)
    oooooooooooooo właśnie :)
    dobry trik :)

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    jak skopiujesz linka w przeglądarkę to się otwiera.
    nie wkleiłaś bbc code tylko jakiś inny. bbc code wkleja miniaturki na forum.

    Już edytowałam i wkleiłam bbc. I nic.

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest faza na biedronki, więc wszystko jest w biedronki.
    Oprócz polarowego pajaca, który jest czerwony w białe serduszka i na kapturze ma łosie rogi. Małgośka oszalała na jego punkcie i ciągle się po tych rogach maca. A pajac genialny, bo ciepły, wygodny do samochodu i na szybkie spacer na teraz.
    Smoków nie widziałam :)

    ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Krakonka super, ja też moim młodszym różne fajne gadżety kupuje ;-)

    Ja to myślę, że raczej sobie kupuję, niż jej :) Syna urodziłam tak dawno, że jeszcze takiego bogactwa dóbr dla dzieci nie było :)

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    Już edytowałam i wkleiłam bbc. I nic.
    a kliknęłaś najpierw na tym zapodaj łącze "na forum"?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 12:24

    Krakonka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    Ja to myślę, że raczej sobie kupuję, niż jej :) Syna urodziłam tak dawno, że jeszcze takiego bogactwa dóbr dla dzieci nie było :)


    Masz prawo, to też jest jedna z form cieszenia się macierzyństwem :-) ja tylko przy 3 dziecku już jestem w stanie ziarno od plew oddzielić i nie kupuje wszystkiego co mi się podoba lub "wydaje mi się potrzebne" ;-)

    nick nieaktualny, Krakonka, moremi, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a kliknęłaś najpierw na tym zapodaj łącze "na forum"?

    No, wróciłam, przeczytałam ze zrozumieniem i wygrałam z technologią :)

    moremi, ComeToMeBaby, BISCA lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Dzien dobry. Prawie weekend :-) . W dodatku wzielam wolne po poludniu, ktore spedze z moim chuopem. Nie widzialam go od 3 dni bo pracowal na noc, wiec tylko sie mijalismy w luzku.

    Udanego dnia wszystkim.

    Nie ma jakies ciazy nowej ? Juz dawno nie bylo ;-)
    U mnie weekend się zacznie jak syn odrobi zadanie domowe po powrocie ze szkoły.
    Witam się, miłego piątunia życzę.
    Natalka kończy dziś miesiąc i waży 3720 gram, czyli od wyjścia ze szpitala przybrała kilo dwadzieścia i urosła 4 cm.

    nick nieaktualny, gretka, moremi, nick nieaktualny, Krakonka, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, gosia7122, kapturnica, BISCA, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Masz prawo, to też jest jedna z form cieszenia się macierzyństwem :-) ja tylko przy 3 dziecku już jestem w stanie ziarno od plew oddzielić i nie kupuje wszystkiego co mi się podoba lub "wydaje mi się potrzebne" ;-)

    Mam nadzieję, że szybko to sprawdzę z tymi plewami.
    A Ty dasz znać, jak jest przy czwartym :)

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
‹‹ 8009 8010 8011 8012 8013 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ