Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz, no, ten 13... Padł mi net. Omal nie rozwaliłam tego pudełka, co mnie łączy ze światem - ostatnio wyłącza się dwa razy w tygodniu. Wyjęłam pranie, wsadziłam suszenie w nadziei, że przez ten czas się magicznie naprawi. Nic. Zastosowałam metodę na "ruski telewizor. Nic. Zadzwoniłam z płaczem do M. Na pociechę obiecał, że odbierze Małgosię ze żłobka, żebym "biadactwo" nie zmokła :) Potem znów demolowałam czarną skrzynkę piekielną. A potem zrozpaczona przegrzebałam dwie szafki papierów w poszukiwaniu umowy, na której mam zapisane loginy i hasła, które pozwolą mi z BOKiem rozmawiać. A potem sięgnęłam po komórkę, którą porzuciłam w szaleństwie koło rutera i... Wszystkie lampki się świeciły!

    A ja mam wywaloną tonę papierów na środku pokoju :)

    moremi, BISCA, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z Biedry hahaa2.gif

    na muszę mieć płaski, bo nie mam śliskiej podłogi
    mam drewnianą olejowaną i włókna mi się zaczepiały :-9
    mamatrojki80 wrote:
    A jakiej firmy miałaś?

    moremi, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się na przyszły tydzień na tipsy. Wybrałam laskę, co robi paznokcie u siebie w domu - pierwszy raz tak. Taniej jest, to pewne, ale mają te dziewczyny też strony ze swoimi wykonaniami, a ta robi cienkie i takie bardziej naturalne. Ja musze mieć krótkie, do klawiatury. W sumie może i bym nie robiła, ale ostatnio tak zaczęłam obgryzać z nerwów, że aż mnie bolą palce i nie mogę precyzyjnych działań wykonywać :(
    Ale będę mogła wreszcie pomalować :) Małgosia za każdym razem po kąpieli każe sobie pazura malować na czerwono, to ja też chcę :)
    Robiłyście kiedyś paznokcie u Paznokciary niesalonowej? U nas nawet dojeżdżają do domu, ale to może sobie zamówię, jak w cionży będę :)

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    z Biedry hahaa2.gif

    na muszę mieć płaski, bo nie mam śliskiej podłogi
    mam drewnianą olejowaną i włókna mi się zaczepiały :-9


    Ja czasem nie wiem czy Ty poważnie, czy się ze mnie nabijasz ;-)

    Ja mam Jan Niezbędny, mam podłogę z drewna z Barlinka i u mnie działa ;-)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 13:47

    Reni, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze coś mi literki skaczą
    chodziło mi o to, że muszę mieć płaski mop wrrrrrr

    mam dzisiaj imieniny szefowej i mam urwanie głowy
    Reni wrote:
    z Biedry hahaa2.gif

    na muszę mieć płaski, bo nie mam śliskiej podłogi
    mam drewnianą olejowaną i włókna mi się zaczepiały :-9

    moremi lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kurcze coś mi literki skaczą
    chodziło mi o to, że muszę mieć płaski mop wrrrrrr

    mam dzisiaj imieniny szefowej i mam urwanie głowy


    Zrozumiałam :-)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poważnie mówię

    pokusiłam się na wynalazek z biedry
    ale te coś, co było do mycia, było ze sznurków i to mi się czepiało

    p.s. my to chyba jednak stare torby jesteśmy! kuźwa siedzą i gadają o mopach
    nie wierzę http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/elder-smiley.gif
    mamatrojki80 wrote:
    Ja czasem nie wiem czy Ty poważnie, czy się ze mnie nabijasz ;-)

    Ja mam Jan Niezbędny, mam podłogę z drewna z Barlinka i u mnie działa ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 14:07

    gosia7122, kapturnica, BISCA, Mega, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to dobrze, bo jak człowiek się spieszy to takie dziwadła wychodzą, że jak później to czytam, to za głowę się łapie :-)
    mamatrojki80 wrote:
    Zrozumiałam :-)

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam sobie na listopadówki i szczęka mi opadła. Laski w 5-7 tygodniu gadają o tym jaki poród wybierają. No jaja jakieś.

    nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    poważnie mówię

    pokusiłam się na wynalazek z biedry
    ale te coś, co było do mycia, było ze sznurków i to mi się czepiało

    p.s. my to chyba jednak stare torby jesteśmy! kuźwa siedzą i gadają o mopach
    nie wierzę http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/elder-smiley.gif


    No mnie non stop proza życia dogania... kończąc temat mopów, jest wersja rotacyjna płaska Viledy, ale w chorej i absurdalnej cenie.

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Weszlam sobie na listopadówki i szczęka mi opadła. Laski w 5-7 tygodniu gadają o tym jaki poród wybierają. No jaja jakieś.

    Preferencje to się chyba nie zmieniają. Ewentualnie okoliczności i wtedy to już raczej nie jest wybór rodzacej tylko lekarza.
    Ja jeszcze nie jestem w ciąży, a wybieram cc :)

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po tym jak w M jak miłośc zmarła laska po cesarce wybieram naturalny
    Krakonka wrote:
    Preferencje to się chyba nie zmieniają. Ewentualnie okoliczności i wtedy to już raczej nie jest wybór rodzacej tylko lekarza.
    Ja jeszcze nie jestem w ciąży, a wybieram cc :)

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Weszlam sobie na listopadówki i szczęka mi opadła. Laski w 5-7 tygodniu gadają o tym jaki poród wybierają. No jaja jakieś.



    Mogą sobie wybierać... a życie i tak sobie scenariusz napisze ;-)

    Reni, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kara za zglądanie po forach hahahaha

    pamiętasz ile dziwności ja wynalazłam
    lepiej tam nie zaglądać ;-)
    moremi wrote:
    Weszlam sobie na listopadówki i szczęka mi opadła. Laski w 5-7 tygodniu gadają o tym jaki poród wybierają. No jaja jakieś.

    nick nieaktualny, gosia7122, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Mega, megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Weszlam sobie na listopadówki i szczęka mi opadła. Laski w 5-7 tygodniu gadają o tym jaki poród wybierają. No jaja jakieś.

    dużo sobie mogą nawybierać

    gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w temacie mopa to właśnie umylam podłogi ;) mam płaski z viledy
    Dla mnie rodzaj porudu właściwie nie ma znaczenia :) choc przez ta igle w kręgosłupie to wole naturalny :)

    gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... a ja bym chciała na łonie przyrody rodzić... najlepiej podczas pełni księżyca i koniecznie w maju... hehehehe ;-)

    moremi, Mega, ComeToMeBaby, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    w temacie mopa to właśnie umylam podłogi ;) mam płaski z viledy
    Dla mnie rodzaj porudu właściwie nie ma znaczenia :) choc przez ta igle w kręgosłupie to wole naturalny :)
    igła w kregosłupie odpada w przedbiegach

    nigdy w życiu nie dam sobie nic wbić w kręgosłup

    gosia7122 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Ech... a ja bym chciała na łonie przyrody rodzić... najlepiej podczas pełni księżyca i koniecznie w maju... hehehehe ;-)

    jakby nie patrzeć łono będzie i tak ;-)

    nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu mi ciśnie nie fiksuje, a było tak pięknie

‹‹ 8011 8012 8013 8014 8015 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ