Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    zenka z akcent
    Na koncert poszedł?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Na koncert poszedł?
    tak

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    A ja mialam 3 i wszystkie zmarnowalam:-(
    ja mam talent do marnowania kwiatów, ale ten storczyk (pierwszy, a chyba nie ostatni w mojej karierze) sam pokazuje kiedy chce pić, bo widać po korzonkach.
    Musisz mieć spory talent ;)

    anna maria, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajcie przyszedł...chyba idzie po piwo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 20:22

    anna maria, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dom pucowałam :-) mąż mi pomógł jak zwykle i posprzątał łazienki i pokój Helenki ;-) kochany jest.

    anna maria, ania.g, moremi, ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Ja z wami ,dzis mam winko czerwone polwytrawne:-)
    Ja zaraz otworze browara ;-) cykl do dupy, to chociaż się napije ;-)
    Tylko muszę męża obudzic. Zasnął przed corka ;-)

    malgos741, moremi, anna maria, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    czekajcie przyszedł...chyba idzie po piwo...
    Może go suszi ;)

    malgos741, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja zaraz otworze browara ;-) cykl do dupy, to chociaż się napije ;-)
    Tylko muszę męża obudzic. Zasnął przed corka ;-)
    dawaj..;)

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie sie trzyma drzewko szczescia i grudzien czy jak on tam ma ,daje duzo kwiatow,a reszte zawsze chuj strzeli;-)
    ComeToMeBaby wrote:
    ja mam talent do marnowania kwiatów, ale ten storczyk (pierwszy, a chyba nie ostatni w mojej karierze) sam pokazuje kiedy chce pić, bo widać po korzonkach.
    Musisz mieć spory talent ;)

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ja mam talent do marnowania kwiatów, ale ten storczyk (pierwszy, a chyba nie ostatni w mojej karierze) sam pokazuje kiedy chce pić, bo widać po korzonkach.
    Musisz mieć spory talent ;)


    W podlewaniu tkwi tajemnica, woda powinna być przefiltrowana i odstana, w temp. pokojowej oczywiście, podlewać regularnie czeba ;-)

    anna maria, ComeToMeBaby, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    czekajcie przyszedł...chyba idzie po piwo...
    nie daj mu!
    :P
    hehehe niech negocjuje

    nick nieaktualny, moremi, anna maria, malgos741, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    nie daj mu!
    :P
    hehehe niech negocjuje


    Nie tylko piwo ;-) heheheh

    ComeToMeBaby, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    W podlewaniu tkwi tajemnica, woda powinna być przefiltrowana i odstana, w temp. pokojowej oczywiście, podlewać regularnie czeba ;-)
    Nic nie trzeba :-) w środowisku naturalnym to chwasty, pasożyty i ja się z nimi nie patyczkuje :-) dostają kranowę ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie pojadę z Młodym do lekarza. Gorączka mu rośnie. Gardło boli, uszy bolą, węzły powiększone. Wygląda mi to na początki anginy.

    nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nic nie trzeba :-) w środowisku naturalnym to chwasty, pasożyty i ja się z nimi nie patyczkuje :-) dostają kranowę ;-)


    Ze swoimi rób co chcesz ;-) kłamiom te książki o storczykach jednym słowem ;-)

    moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Ale ciekawe czy jest szczęsliwa jak TY? Na pewno nie :-)
    Patrząc na urodę jej męża to nie sądzę żeby to było małżeństwo z miłości ;)

    nick nieaktualny, anna maria, Mega lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Dorka granie w pilke zawodowo to tez praca:-)
    Wiem, też nie lekka.

    anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nic nie trzeba :-) w środowisku naturalnym to chwasty, pasożyty i ja się z nimi nie patyczkuje :-) dostają kranowę ;-)

    Ja tez daję kranówę i jeszcze podlewam fanaberyjnie. Kwitną jak gupie. :-)

    A juz u mojej tesciowej rósł storczyk w zwyklej doniczce posadzony w zwykłej ziemi z drewutni. Podlewany kranówą do doniczki.
    Miał 11 pędów a kwiatów 79 tak siedemdziesiąt dziewięć. Specjalnie liczłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 20:37

    nick nieaktualny, moremi, kapturnica, ania.g, Aasiula, nick nieaktualny, anna maria, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    u mnie sie trzyma drzewko szczescia i grudzien czy jak on tam ma ,daje duzo kwiatow,a reszte zawsze chuj strzeli;-)
    grudnik masz na myśli pewnie.
    u mnie grudniki od zeszłego roku klapły na kondycji. ledwie utrzymują miąższość, teraz są jako tako ok. ale dłuższy czas już nie kwitną. podejrzewam małe białe robaczki w ziemi, takie co to wypływają jak się ziemię podleje i tak szybko się ruszają. prześledziłam kiedyś internety i nie wiem czy obstawiać skoczogonki. te robaczki są maluśkie, na 1mm, ruchliwe, ale nie skaczą. albo ja nie widzę ;) ale latem mnie zastanawiało skąd tyle muszek padniętych na parapecie. myślałam, ze to z zewnątrz nadlatują, a potem skojarzyłam fakty i to mogą być te robaczki tyle że w nowej fazie cyklu wzrostu. zakupiłam pałeczki takie antyrobakowe w kwiaciarni i nawsadzałam w doniczki, jakiś czas był spokój, ale jakiś tydzień temu zauważyłam znów robaczki... będę musiała chyba jakąś chemię kupić. od tych pałeczek antyrobaczkowych ziemia się zmineralizowała tak, że aż ma wykwity. czekam aż się trochę ociepli i będe robiła akcję z przesadzaniem kwiatów do nowej, wyprażonej w piekarniku ziemi, oczyszczę korzenie do cna z ziemi, wyparze doniczki. cholerstwo jedne.

    anna maria lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nic nie trzeba :-) w środowisku naturalnym to chwasty, pasożyty i ja się z nimi nie patyczkuje :-) dostają kranowę ;-)
    Ja też podlewam kranowa. A kwitną jak szalone miesiącami i te, które mam od lat są już takie duże, że z trudem mieszczą się na parapecie. Mój najstarszy storczyk w grudniu skończył 7 lat!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 20:35

    moremi, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

‹‹ 8026 8027 8028 8029 8030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ