Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Dziewczyny wlasnie miałam telefon ze od poniedziałku ruszam do pracy! Normalnie kamień z serca, a w czwartek idę jeszcze na jeden etap rozmów (juz trzeci) do innej firmy i zobaczymy.

    powodzenia :D

    Mega lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega, super :)
    No to dzis dzien dobrych wiadomości :) niech jeszcze u Aasiuli bedzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 17:20

    Mega, nick nieaktualny, ania.g, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, Dorka.1979 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega :-D super ekstra :-) ale się cieszę :-)

    Mega, Aasiula, nick nieaktualny, Dorka.1979 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega,gratuluję i powodzenia <3

    Mega, Aasiula, nick nieaktualny, Dorka.1979 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie było mnie tu dzisiaj siadam do nadrabiania ;)
    Trochę mnie dobiła morfologia..i badanie moczu..
    Napiszcie mi kobiety czy to zapalenie nerek?..:( dodam,że nic mnie nie boli ani plecy ani jak sikam.
    LYM% 21,4 (25-50)
    NEUT% 70,6% (40-65)
    PLT 146 (150-386)
    PDW 12 (6,1-11)
    P-LCR 24,6 (6,0-24)
    MOCZ...CIĘŻAR 1,020
    PH 6
    Leukocyty 500/ul
    W osadzie liczne leukocyty,
    Erytrocyty świeże i wylugowane 3-5wpw
    Liczne bakterie...

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka masz małe cudo!

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Dorka.1979 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppa,nie pomogę bo się nie znam ale zanim wpadniesz w panikę to takie badanie warto powtórzyć.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://parenting.pl/portal/leukocyty-w-moczu-w-ciazy


    Peppa poczytaj sobie, może coś Ci to pomoze :-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 18:03

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera to powtórka..zeszłym razem było przy chorobie z gorączką..powtórzyła po 3 tyg tak na wszelki wypadek i jest minimalna poprawa... Do gina na piątek bo mogłabym jutro ale jadę do krakowa i mi zejdzie od 10 do 18 cała wyprawa...
    ania.g wrote:
    Peppa,nie pomogę bo się nie znam ale zanim wpadniesz w panikę to takie badanie warto powtórzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama3 kurde dobrze to tu nie piszą :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Gdzie jest Andżej

    muszę się wyspowiadać
    czekam
    A.

    Mega, Simba, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, Reni, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    mama3 kurde dobrze to tu nie piszą :(



    Ja miałam w 30 tygodniu od miedniczkowe zapalenie nerek, więc rozumiem Twój niepokój, tych leukocytów jest dużo za dużo moim zdaniem, ale lekarz powinien te wyniki zobaczyć, a ja nie chcę nikomu stracha napędzać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mam stracha..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Już mam stracha..


    A nie możesz do rodzinnego skoczyć? albo nawet na pomoc doraźną w Twojej przychodni, kobiecie w ciąży na pewno pomogą.

    Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Chciałam do swojej ginki,jest jutro to będę od drzwiami czekać z samego rana. Żebym to ja wiedziała co się mi tu wyprawia..nic nie bolało a wyniki beznadziejne. QUOTE=mamatrojki80]A nie możesz do rodzinnego skoczyć? albo nawet na pomoc doraźną w Twojej przychodni, kobiecie w ciąży na pewno pomogą.[/QUOTE]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    [Chciałam do swojej ginki,jest jutro to będę od drzwiami czekać z samego rana. Żebym to ja wiedziała co się mi tu wyprawia..nic nie bolało a wyniki beznadziejne. QUOTE=mamatrojki80]A nie możesz do rodzinnego skoczyć? albo nawet na pomoc doraźną w Twojej przychodni, kobiecie w ciąży na pewno pomogą.
    [/QUOTE]


    No to do jutra musisz wytrzymać :-) będzie ok.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Dorka, Natalka po odczynianiu urokow MIOD MALINA ;)
    Mega - byliby ostatnimi ciulami gdyby nie zatrudnili takiej super babki :)
    A Asiula? Asiula? Halo - do meldunku.

    Andzej. Tesknilem. Wojtek.

    moremi, Mega, Aasiula, nick nieaktualny, Reni, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Dorka.1979, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula, widzę Cię 07icon_smile4.gif

    Aasiula, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jestem

    a wiec :)
    Endomertium 14mm
    w prawym jajniku cialko zóte o sr. 11mm
    pieknie :)
    lekarz bardzo zadowolony ,jak w morde ovu była ;D

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, gretka, nick nieaktualny, Natka_79, gosia7122, Parka, nick nieaktualny, paszczakin, ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ola_35, nick nieaktualny, moremi, Zofia8, malgos741, Mango, Simba, BISCA, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co z Kaptą? milczy cały dzień to aż do niej niepodobne...

    Mega lubi tę wiadomość

‹‹ 8081 8082 8083 8084 8085 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ