Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 17 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa i musze wam cos pokazajc jebłam jak to zobaczyłam ;D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/558bcf6574b7.png

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość


  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula, fajnie ze owu była :) niech sie teraz ładnie zapłodni i zagnieździ :)

    No właśnie, co z ta Kaptą, może jak raz namówiła męża na sexy to teraz nadrabiają ;)

    Aasiula, ComeToMeBaby, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po malej przerwie


    U mnie totalny brak czasu na neta

    Co slychac Kobietki u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 19:18

    moremi, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula, super :)

    U mnie dzisiaj na tescie ovu druga krecha jasniejsza niz wczoraj. No w dupę jeża!

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka to dzis koniecznie bzykanko. Owu jest ok 24-36h po piku lh. nie piłaś sporo przed testem ?

    ComeToMeBaby, Parka, moremi lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem! jestem! nadrobiłam!

    o matko, co tu pisać- Mega super, gratulacje, Asiula- niech się tam zapładnia, Dorka- cudna córka.
    Uroki, odczyniania, czary mary ;) uśmiałam się z Was. Mała- za bardzo wzięłaś to do siebie. Tu wszystko z dystansem i humorem. Spłakałam się normalnie. :)
    Idę po chusteczkę...

    p.s. u mnie wszystko dobrze.

    nick nieaktualny, Dorka.1979, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, iwcia77, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    a co z Kaptą? milczy cały dzień to aż do niej niepodobne...
    Tylko mi nie pisz ,ze teskniłas bo i tak Ci nie uwierze XD


    Asiek piekna owulacja teraz odliczac do ciONzy 8)

    Dorka córcia śliczna i pucus z niej sie widze robi 8)

    Mega zajebiście ,że masz prace 8)
    Dzis zaszalałam i zamówiłam sobie poduche motherhooda w brązowe listki oraz kiecke ciONżową

    nick nieaktualny, Dorka.1979, nick nieaktualny, moremi, Parka, Aasiula, iwcia77, gosia7122, Simba, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurdę, jakie obszerne pytanie do experta:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/endometrium,6740.html

    nadaje się na bekę? :P

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula, wspaniale. Niech kiełkuje :)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tylko mi nie pisz ,ze teskniłas bo i tak Ci nie uwierze XD


    Asiek piekna owulacja teraz odliczac do ciONzy 8)

    Dorka córcia śliczna i pucus z niej sie widze robi 8)

    Mega zajebiście ,że masz prace 8)
    Dzis zaszalałam i zamówiłam sobie poduche motherhooda w brązowe listki oraz kiecke ciONżową


    Po prostu sobie o Tobie przypomniałam 0bully.gif

    Mega lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Po prostu sobie o Tobie przypomniałam 0bully.gif
    Taaaaa mów mi tak jeszcze 8) 0blush2.gif

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tylko mi nie pisz ,ze teskniłas bo i tak Ci nie uwierze XD


    Asiek piekna owulacja teraz odliczac do ciONzy 8)

    Dorka córcia śliczna i pucus z niej sie widze robi 8)

    Mega zajebiście ,że masz prace 8)
    Dzis zaszalałam i zamówiłam sobie poduche motherhooda w brązowe listki oraz kiecke ciONżową
    Jak pójdzie po braciszku to skóry jej braknie taka będzie pucułowata zanim zacznie chodzić

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka.1979 wrote:
    Jak pójdzie po braciszku to skóry jej braknie taka będzie pucułowata zanim zacznie chodzić
    Mój tez sie szybko zrobił klusek 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 20:12

    nick nieaktualny, Dorka.1979, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś wyszedł test ovu! Poczułam się kobietą znowu :-) Może nie jestem jeszcze za stara :-) Bzyki w tym cyklu zakazane, ale chciałam sprawdzić :-)

    ola_35, nick nieaktualny, Dorka.1979, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, Parka, moremi, malgos741, Aasiula, iwcia77, Zofia8, gosia7122, Mango, Simba, Mega, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, brakuje Wojtka i Adzeja ;-) to były szalone czasy ;-)

    Aasiula, iwcia77, Reni, Simba, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    U mnie dziś wyszedł test ovu! Poczułam się kobietą znowu :-) Może nie jestem jeszcze za stara :-) Bzyki w tym cyklu zakazane, ale chciałam sprawdzić :-)
    oooooo, mamy nowy sposób na poprawę humoru :)
    zamiast kupienia nowych butów- test ovu.
    o ile jest to wariant ograniczony tylko do konkretnych dni w cyklu to nie wiem czy nie przewyższający zakupy pod względem satysfakcji :)
    jesteś kobietą, aktywną :)

    moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Mango, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia mam nadzieję że się pięknie zaplodnilas :-)

    moremi, Aasiula, Mango, Mega lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Parka to dzis koniecznie bzykanko. Owu jest ok 24-36h po piku lh. nie piłaś sporo przed testem ?

    Nie, nie pilam przed testem. Bzykanko bylo wczoraj, dzis powtorzymy :)
    Moze ten pik byl juz po wczorajszym tescie i owu jest t-e-r-a-z? A maz jeszcze z pracy nie wrocil

    moremi, ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tylko mi nie pisz ,ze teskniłas bo i tak Ci nie uwierze XD


    Asiek piekna owulacja teraz odliczac do ciONzy 8)

    Dorka córcia śliczna i pucus z niej sie widze robi 8)

    Mega zajebiście ,że masz prace 8)
    Dzis zaszalałam i zamówiłam sobie poduche motherhooda w brązowe listki oraz kiecke ciONżową
    poka kiecke i poduche :)

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    U mnie dziś wyszedł test ovu! Poczułam się kobietą znowu :-) Może nie jestem jeszcze za stara :-) Bzyki w tym cyklu zakazane, ale chciałam sprawdzić :-)
    Doskonale Cię rozumiem <3

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 8082 8083 8084 8085 8086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ