Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    iwina nie przejmuj sie gadaniem simby ;D masz prawo porozczulac sie nad soba :)
    Sluchaaaam? Moze powiedz jej zeby w ogole mnie olala cieplutkimi siczkami? :-P
    Do kata marsz! Mam godzine wychowawcza

    moremi, ComeToMeBaby, Reni, Mega, nick nieaktualny, Natka_79, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Parka, malgos741, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona36 wrote:
    O rany, no nie wiedziałam...ech, ale moj los tutaj ciężki :) Pozdrawiam i milczę już.

    Ja tez o to podejrzewam mojego męża, tylko Twój się zbadał , a mój nigdzie nie pójdzie , bo mu to niepotrzebne. I co ja mam powiedzieć?

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona36 wrote:
    A ja dostalam tel z wynikiem badania męża i okazalo się, ze mamy winowajcę. Żyją za krótko te małe diabełki, no i teraz zaczniemy pewnie leczenie konkretniejsze. Ech....chyba do 40tki mi zejdzie....będę płakusiać.
    przynajmniej znacie przyczynę, najgorsza jest ta niepłodność idiotyczna jak u nas wszystko jest gites malina a cionży jak ni ma tak ni ma;)

    Mega lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam bym wolała, żeby to u mnie był problem, bo ja się będę leczyć a mój mąż nigdzie nie pójdzie .

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojtam ojtam simba :) jak swoboda wypowiedzi to swoboda :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra dobrze mowi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie siuśków i moczu.... Peppa daj znać co tam u Ciebie. Dostałaś się do lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 14:21

    moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    ojtam ojtam simba :) jak swoboda wypowiedzi to swoboda :P
    Swoboda? Tutaj?
    No way.
    Zeby sie druga kafeteria zrobila?
    U nas jest despotyzm, ostracyzm i orgazm

    ComeToMeBaby, Reni, moremi, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Parka, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    Ja tam bym wolała, żeby to u mnie był problem, bo ja się będę leczyć a mój mąż nigdzie nie pójdzie .

    Oporny jest lekarzom?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola szkoda ze to tak jest :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona36 wrote:
    O rany, no nie wiedziałam...ech, ale moj los tutaj ciężki :) Pozdrawiam i milczę już.
    normalnie kurwa gadaj , nie jak 15latka

    Simba, ComeToMeBaby, moremi, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, malgos741, BISCA lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nikogo porzadnie pomeczyc sie juz nie da...
    Ide stad

    Reni, Dorka.1979, moremi, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Parka, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    normalnie kurwa gadaj , nie jak 15latka
    Wrooooc!
    Aaaaandzej!!! :) :) :)

    moremi, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba bedziemy ubezpieczeni....kurcze, byłam głupia i niedouczona
    jade sie zameldowac z właścic ielka mieszkania, potem do arbeitsamt, potem załozyc konto i potem ubezpieczyciel

    nick nieaktualny, Simba, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Dorka.1979, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Parka, BISCA, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wrooooc!
    Aaaaandzej!!! :) :) :)
    bende wieczorem zrobić pożondki do stu diabłuw
    A.

    Simba, ComeToMeBaby, Reni, Dorka.1979, moremi, Mega, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    chyba bedziemy ubezpieczeni....kurcze, byłam głupia i niedouczona
    jade sie zameldowac z właścic ielka mieszkania, potem do arbeitsamt, potem załozyc konto i potem ubezpieczyciel


    Super, oby do przodu :-)

    ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    bende wieczorem zrobić pożondki do stu diabłuw
    A.
    Bende czekac.
    W

    ComeToMeBaby, Reni, Dorka.1979, moremi, Mega, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No pacz. Nie wyłapalam tego :-)

    Iwona, nie używamy zdrobnień. Nie czekamy na dzidzi, bobo, fasolke.
    Jako dorosłe kobiety płaczemy. I staramy się o dziecko, a chodzimy w ciąży.
    Rozumiesz? :-)

    ja wyłapałam, ale mam dzisiaj tą zupę... em... em.... no jakąś taką ;)

    Reni, moremi, Mega, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    może coś w stylu: wypierdalaj na badania?!

    :)
    Warto powiedziec to grzeczniej. Wypierdalaj na badania, prosze!

    ComeToMeBaby, Reni, Dorka.1979, moremi, Mega, Natka_79, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Parka, paszczakin, malgos741, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Swoboda? Tutaj?
    No way.
    Zeby sie druga kafeteria zrobila?
    U nas jest despotyzm, ostracyzm i orgazm
    i wszystko wielokrotnie

    moremi, Mega, Aasiula lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 8095 8096 8097 8098 8099 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ