Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta jest brzucho- incognito

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    To jak zajdziesz w ciONze to sie bedziesz w lustrze rozpływac uwazajac na to by sie całkiem nie rozpłynąc bo byłoby szkoda ;)


    eeee tam ja wolę na obce paczeć ;-) takie zboczenie mam ;-) hehehehe

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Sciagnij sobie openoffice jest za free
    http://www.openoffice.org/pl/
    dzieki simba <3
    w miedzy czasi pobrałam jakis active presenter ale nie jest on dla mnie jasny
    próbuje z openoffice teraz

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Kapta jest brzucho- incognito



    No i dlatego ją podpuszczam ;-) ja wiem, że ona nie jest typ ekshibicjonistki ;-) kometa, ale na Twój będę mogła się pogapić? ;-)

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    eeee tam ja wolę na obce paczeć ;-) takie zboczenie mam ;-) hehehehe
    To proszzz Jaki tu ciążowy
    http://kobieta.onet.pl/dziecko/plotki/gwiazdy-i-ich-pociechy/one-odslonily-ciazowe-brzuszki/0dvn0
    Masz juz mokro ? ;)

    moremi lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    To proszzz Jaki tu ciążowy
    http://kobieta.onet.pl/dziecko/plotki/gwiazdy-i-ich-pociechy/one-odslonily-ciazowe-brzuszki/0dvn0
    Masz juz mokro ? ;)


    nie, mało mi ;-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    nie, mało mi ;-)
    Co za duzo to nie zdrowov - nawet koń nie wytrzyma ;)

    Aasiula lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    No i dlatego ją podpuszczam ;-) ja wiem, że ona nie jest typ ekshibicjonistki ;-) kometa, ale na Twój będę mogła się pogapić? ;-)
    :P
    ja to wogóle już jestem incognito

    Aasiula lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    jak na już i pilnie i za free to może trial 2007?
    http://microsoft-powerpoint.e-programy.pl/

    tu są nowsze triale, 2013:
    http://www.softonic.pl/s/darmowy-powerpoint
    ach Cometa,ja juz sie wsciekam
    własnie z tego softonica pobierałam ten najnowszy a i tak wyskoczyło mi ze pierwszy msią gratis s potem muszę płacic -i nie ma sprawy ja mogę zapłacić-tylko ze nie potrafie,ozesz noo :/
    a ten stary z 2007 to mi wyskakuje komunikat nie ma takiej strony

    a jeszcze jak próbowałam z innych stron to komunikat ze chrom nie akceptuje czy coś

    no normalnie masakra
    a nie ukrywam ze powerpoint bylby najlepszy

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak możesz płacić to kup normalnie ze sklepu microsoftu i już- tu masz dwa, jeden domowy, drugi komercyjny
    http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/list/Wszystkie-aplikacje-Office/categoryID.66276000

    ale ja bym popatrzyła w sklepach typu xnet albo x-kom czy podobnych, mają duzo tańsze oprogramowanie
    na allegro od 285 zł jest wersja 2013

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 12:34

    moremi lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    :P
    ja to wogóle już jestem incognito
    A kto dawal swoja fotke heeee?? ;D
    Ja tam wiem jak Ty wygladasz hyhyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 12:34

    ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość


  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test z rozcieńczonego moczu przed chwilą, jest druga kreska. Bladzioch ale jest. Siedzę i ryczę a zaraz przyjedzie moja siostra. Wrzucam fotę
    904389327ae43c9fm.jpg

    Aasiula, gretka, Reni, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, ola_35, nick nieaktualny, Simba, kapturnica, nick nieaktualny, SolarPolar, nick nieaktualny, anna maria, gosia7122, moremi, iwcia77, Niuta, Iwone, nick nieaktualny, Dziobak, Parka, Mega, Dorka.1979, Bozia3, mysza1975, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal mnie plecy pobolewają, zastanawiam się czy to nie od nerek, zrobiłabym badanie moczu, ale mam jeszcze resztkę okresu.

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test z rozcieńczonego moczu przed chwilą, jest druga kreska. Bladzioch ale jest. Siedzę i ryczę a zaraz przyjedzie moja siostra. Wrzucam fotę
    904389327ae43c9fm.jpg
    O rany Ania ;)
    No co to sie ciesz ;)
    Kurde fajnie ;)

    gretka, kapturnica, moremi, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ryczysz, bo nie chcesz czy bo chcesz?
    ania.g wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test z rozcieńczonego moczu przed chwilą, jest druga kreska. Bladzioch ale jest. Siedzę i ryczę a zaraz przyjedzie moja siostra. Wrzucam fotę
    904389327ae43c9fm.jpg

    ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test z rozcieńczonego moczu przed chwilą, jest druga kreska. Bladzioch ale jest. Siedzę i ryczę a zaraz przyjedzie moja siostra. Wrzucam fotę
    904389327ae43c9fm.jpg


    Kochana tak to jest jak cię chce to nie można, a jak się nie chce... to takie sa efekty ;-) wspieram pozytywnie.

    moremi, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania G. wepchnela sie bez kolejki:-)

    Reni, Simba, nick nieaktualny, moremi, Niuta, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :-) - nadrobilam, aczkolwiek kumulacja wiadomosci mnie przreasa, dotarlam do konca- i co trzesienie ziemi :-)

    i ja za Asiula- cieszyc sie trzeba :-)

    kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    A kto dawal swoja fotke heeee?? ;D
    Ja tam wiem jak Ty wygladasz hyhyhy


    I to w bikini ;-) na wydmach... bardzo ładnych zresztą ;-) modelka też niczego sobie.

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zacna uwaga ;-)

    Zofia8 wrote:
    Ania G. wepchnela sie bez kolejki:-)

    Simba, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 8119 8120 8121 8122 8123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ