Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    Cometa,jakiś pochrzaniony bikiniland (przeglądarka) zainstalowałam i jak próbuję odinstalować to mi się wyświetla ''please close all bikiniland windows and try again''
    więc kóźwa zamykam wszystkie okna i próbuje ,ale to nic nie daje.
    to jest kuźwa wirus, a dokładniej raczej cos w rodzaju malware, a nie przeglądarka. potraktuj antywirem i usuń.

    edit: tu masz chyba dobre wyjaśnienie gdzie po kolei usuwać, wersja po angielsku
    http://malwareprotectioncenter.com/2015/02/20/binkiland/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 14:13

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tak to jest jak sie w miedzyczasie oglada pornole na redtiubie


    Simba, a co Ty na ten temat możesz wiedzieć.... 07icon_smile4.gif

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tak to jest jak sie w miedzyczasie oglada pornole na redtiubie
    weź simba i tak jestem już wk...ona dostatecznie ,to ustrojstwo sobie zainstalowalam przy okazji poszukiwań programu do slajdow no,kuma?
    a to bikiniland to tylko taka glupia nazwa bo przegladarka jak inne

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    weź simba i tak jestem już wk...ona dostatecznie ,to ustrojstwo sobie zainstalowalam przy okazji poszukiwań programu do slajdow no,kuma?
    a to bikiniland to tylko taka glupia nazwa bo przegladarka jak inne
    edytowałam swój poprzedni post, zerknij tam

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    weź simba i tak jestem już wk...ona dostatecznie ,to ustrojstwo sobie zainstalowalam przy okazji poszukiwań programu do slajdow no,kuma?
    a to bikiniland to tylko taka glupia nazwa bo przegladarka jak inne
    yhym. taka co szpieguje.

    moremi lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Czaje, ale tam jest bardzo podobnie.
    Poza tym polecam tutoriale na youtube. Np
    https://www.youtube.com/watch?v=2rC5aJ0_WX8
    a za to dziekuje i kłania się nisko :) :P ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    weź simba i tak jestem już wk...ona dostatecznie ,to ustrojstwo sobie zainstalowalam przy okazji poszukiwań programu do slajdow no,kuma?
    a to bikiniland to tylko taka glupia nazwa bo przegladarka jak inne
    To byl zart, ale wczesniej podalam Ci rozwiazanie.

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    yhym. taka co szpieguje.
    NOM,TYLKO KUŹWA JAK Z TEGO WYBRNĄC ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Simba, a co Ty na ten temat możesz wiedzieć.... 07icon_smile4.gif
    A co? Tylko ja ogladam? O.o

    Reni, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To byl zart, ale wczesniej podalam Ci rozwiazanie.
    OKI ,OKI :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    NOM,TYLKO KUŹWA JAK Z TEGO WYBRNĄC ;)
    podałam ci rozwiązanie- zerknij na poprz stronę, edytowałam post, pisałam

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hura kupilam trzewiki ,szczescie :-)

    nick nieaktualny, gosia7122, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A co? Tylko ja ogladam? O.o


    Nieeee, mnie to bikiniland zmyliło...tfu,tfu.

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    to jest kuźwa wirus, a dokładniej raczej cos w rodzaju malware, a nie przeglądarka. potraktuj antywirem i usuń.

    edit: tu masz chyba dobre wyjaśnienie gdzie po kolei usuwać, wersja po angielsku
    http://malwareprotectioncenter.com/2015/02/20/binkiland/
    dzięki :),biorę się do roboty

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, dobrnęłam :)
    Lekko nie było, pewnie polowe zapomniałam, ale wspieram kogo trzeba

    Kometa, trzymam kciuki, dziewczyny chyba dobrze radzą
    Moremi, ciesze sie ze jest lepiej :)
    Ania, oj Ania :) wyobrażam sobie ten szok :) żyjesz? <3 bedzie dobrze!

    Kiepska noc dzis za mną i samopoczucie gorsze :/

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, gosia7122, moremi, kapturnica, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Uff, dobrnęłam :)
    Lekko nie było, pewnie polowe zapomniałam, ale wspieram kogo trzeba

    Kometa, trzymam kciuki, dziewczyny chyba dobrze radzą
    Moremi, ciesze sie ze jest lepiej :)
    Ania, oj Ania :) wyobrażam sobie ten szok :) żyjesz? <3 bedzie dobrze!

    Kiepska noc dzis za mną i samopoczucie gorsze :/


    A co się stało? ja się dzisiaj jak czołgiem rozjechana czuje :-(



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochlonelam troche
    Jak przyjechalam to mnie leb tak napierdalal ze spalam 3 godziny
    Nastepny termin mam na 9 kwietnia , ale raczej nie pojde
    Jutro zapisalam sie na wizyte do mojego gina zeby z nim pogadac

    Najbardziej wkurwilo mnie to , ze majac moj numer telefonu nikt nie zadzwonil , ze maja duzo pacjentek onkologicznych i nie moga mnie przyjac

    nick nieaktualny, anna maria, ComeToMeBaby, Aasiula, gretka, Simba, nick nieaktualny, gosia7122, Zofia8, moremi, ania.g, nick nieaktualny, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje ,tak musialo widocznie byc,byl sex jest ciaza :-)

    Aasiula, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, ania.g, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłas wibrator z ekoskóry i boisz się, że jak się zatrze, to się powyciera 07icon_smile4.gif
    ComeToMeBaby wrote:
    ale mnie olśniło, taką refleksję złapałam....
    ja pierdole, ale ja jestem pochrzaniona. wiecie co robię? szukam norm dla ISO 105 X12:2001 dla tkanin, konkretnie ekoskóry, bo znalazłam karte techniczną takiej skórki i tam jest określone odporność koloru na tarcie (wg tej normy) 4-5. i szukam czy to dużo czy mało, bo jak norma jest od 1 do 150 to chyba chujowa odporność, nie? a te normy to znalazłam do pobrania w cenie 38 CHF. no chyba ochujeli.

    ComeToMeBaby, Simba, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama, natka- co wam jest, słońce świeci, ciśnienie chyba też w porządku.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 8123 8124 8125 8126 8127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ