Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kiełbasiane mięso ze słoika ;) mrrr
    nie jadłam .Co to takiego ?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Raczej nie, ale po raz pierwszy są teoretyczne szanse ;-)

    Zaciskam co się da. :-)

    Aasiula, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Sabcia - mocno trzymam kciuki. AniuG - czuje smutek .... Pozdrawiam z rana. Dzisiaj mam gina i fryzjera . Maz wyjezdza na 3 miesiace. Szukam instruktora- terapeuty - musze dosiasc samochodu. Na sama mysl oblana zimnym porem jestem.
    Uwielbiam te literowki :-)
    Mi "zdobią usg", a Ty się " zimnym porem" oblewasz :-D

    Natka_79, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, Reni, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    nie jadłam .Co to takiego ?
    Mięsko z przyprawami co się robi kiełbaske wkłada sie do słoików i pasteryzuje.A potem z taka galaretka na chlebejk kładzie.Pychota
    !!

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No przecież mówię, że Ty w ciąży :-)
    To dopiero 10 dpo.

    Pokaże Wam, ale tylko na trochę ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 08:11

    Aasiula, moremi, Natka_79, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    nie jadłam .Co to takiego ?

    Dawno, dawno temu jak lodówki były rzadkoscią a o zamrazarkach nie słyszano wcale podczas wyrobu wędlin na wsi część farszu kiełbasianego wkładano dosłoików typu weck i zapiekano w piecu. Słoik się zamknął i takie mięso stało dłuugo- a jakie to pyszne było...

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    To dopiero 10 dpo.
    Ale 10dpo po zaplodnieniu to juz ciaza ;)

    Aasiula, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Uwielbiam te literowki :-)
    Mi "zdobią usg", a Ty się " zimnym porem" oblewasz :-D

    Morka czym zdobią? Kwiatami czy wieńcem laurowym. ;-)

    moremi, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Dawno, dawno temu jak lodówki były rzadkoscią a o zamrazarkach nie słyszano wcale podczas wyrobu wędlin na wsi część farszu kiełbasianego wkładano dosłoików typu weck i zapiekano w piecu. Słoik się zamknął i takie mięso stało dłuugo- a jakie to pyszne było...
    Haaa dobre to nie??Mi ze swiniobicia zawsze kielbaska i kiełbasianka ze słoika pachniała A jaki smak wiejskich wyrobow o mamo!!

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Morka czym zdobią? Kwiatami czy wieńcem laurowym. ;-)
    Mam nadzieję, że mnie zaskoczą tym zdobieniem ;-)

    kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Haaa dobre to nie??Mi ze swiniobicia zawsze kielbaska i kiełbasianka ze słoika pachniała A jaki smak wiejskich wyrobow o mamo!!

    Mi najbardziej smakowały kawałki wędzonej kiełbasy zapieczone w smalcu w słoikach.

    Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Mięsko z przyprawami co się robi kiełbaske wkłada sie do słoików i pasteryzuje.A potem z taka galaretka na chlebejk kładzie.Pychota
    !!
    no brzmi ciekawie :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mam nadzieję, że mnie zaskoczą tym zdobieniem ;-)

    Niech będzie serducho jak dzwon i beta wyj....

    moremi, Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    To dopiero 10 dpo.

    Pokaże Wam, ale tylko na trochę ;-)
    no no..wykres piękny, kciuki żeby był jeszcze piękniejszy :) testujesz w niedziele?? ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, gretka, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    no brzmi ciekawie :)
    A jak smakuje. :-)
    Niestety juz nie dla mnie te smaki.

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Dawno, dawno temu jak lodówki były rzadkoscią a o zamrazarkach nie słyszano wcale podczas wyrobu wędlin na wsi część farszu kiełbasianego wkładano dosłoików typu weck i zapiekano w piecu. Słoik się zamknął i takie mięso stało dłuugo- a jakie to pyszne było...
    hehe mniam to cos podobnego do tych w puszkach? Za mlodych lat jak sie jezdzilo na biwaki to takie podobne na chlebek sie kladło ,pycha to bylo :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Dawno, dawno temu jak lodówki były rzadkoscią a o zamrazarkach nie słyszano wcale podczas wyrobu wędlin na wsi część farszu kiełbasianego wkładano dosłoików typu weck i zapiekano w piecu. Słoik się zamknął i takie mięso stało dłuugo- a jakie to pyszne było...
    My robimy tak nadal. Mięso kiełbasiane do sloika i wekujemy. Bo my nadal mamy swoją swinke i ja zjadamy ;-)

    kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, a Ty jak się czujesz?

    I gdzie jest Agp?

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    no no..wykres piękny, kciuki żeby był jeszcze piękniejszy :) testujesz w niedziele?? ;)
    O ile będą jakieś dodatkowe objawy. Jął nie to nie ma po co

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    hehe mniam to cos podobnego do tych w puszkach? Za mlodych lat jak sie jezdzilo na biwaki to takie podobne na chlebek sie kladło ,pycha to bylo :)

    W puszkach ???
    Te puszki się do tego nie umywają ...

    Aasiula, gretka, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 8143 8144 8145 8146 8147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ