Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Elfik, jak sie czujesz ?

    Zabieg był na luzie, w trakcie żartowaliśmy z doktorkiem, nawet go ofukałam, że ma mnie nie rozśmieszać, bo chyba nie powinnam się trząść z igłą w brzuchu. ;)

    Potem zapakowałam się do łózka. Niby nie ma konieczności, ale jakoś tak czułam, że coś jestem dziedzicowi winna..
    Jak mam sobie w brodę pluć, to wolę jeden dzień się porozpieszczać :)poczytałam książkę, pospałam..
    Nie było plamień, nic nie boli...
    Dzień emeryta zaliczony :)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, anna maria, kapturnica, Simba, Zofia8, nick nieaktualny, ania.g, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, BISCA, nick nieaktualny, moremi, Parka, Dziobak, nick nieaktualny, gosia7122, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia - możesz spokojnie pić gazowane. Tylko szkodliwe mocno składniki przenikające do mleka trzeba odstawić (alko, dragi, fajki itp...) - gaz z napoju nie szkodzi dziecku - jedynie Ty mozesz mieć gazy...;)
    pepsi polecała mi nawet ginka...na moje niskie ciśnienie...

    iwcia77, kapturnica, Elfik, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anki - wszystkiego, co dla Was dobre :)

    anna maria, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:

    Natka, nie sądzę, że zmiana pogody Ci pomoże :-P
    Hehe, no wiem, łudzę sie ;) dzis, odpukać, jest jak na razie w miarę. W kazdym razie z tych wszystkich ciąż w tej mdłości mam najsilniejsze, choc jeszcze akcji z porcelana nie było.

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Magdo, jak wrocisz z usg to prosimy o relacje.
    wlasnie mialam o tym napisac

    magda kciukam <3

    anna maria, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    iwcia - możesz spokojnie pić gazowane. Tylko szkodliwe mocno składniki przenikające do mleka trzeba odstawić (alko, dragi, fajki itp...) - gaz z napoju nie szkodzi dziecku - jedynie Ty mozesz mieć gazy...;)
    pepsi polecała mi nawet ginka...na moje niskie ciśnienie...
    kurcze bo cos mnie napadlo, ja ogolnie wogole nie pijam napojow gazowanych ale czasami mam jazde na pepsi :)

    kapturnica, nick nieaktualny, Elfik, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu szystkiego naj,naj, naj ;D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a0d4e2adcf52.jpg

    anna maria, nick nieaktualny, ania.g, Elfik, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Na koncie :-)
    bardzo praktyczny ten twoj "helmut" ;D

    Aasiula, anna maria, Elfik, nick nieaktualny, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla drugiej Ani nastepnych dziesiatek :D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/be183fa223a9.jpg

    iwcia77, anna maria, Zofia8, nick nieaktualny, ania.g, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, megan8 lubią tę wiadomość


  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik to super , ze nic nie czulas- mi bylo slabo a w godzine po badaniu czulam bol w podbrzuszu, potem minelo i bylo bez plamien :) teraz czekmy na wyniki - ile ? 20 dni?

    anna maria, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj ivo mnie zaczepia :) jak sie od niego odwroce plecami to marudzi a jak na niego spojrze to jokera na buzi ma :D

    anna maria, Aasiula, kapturnica, Zofia8, nick nieaktualny, ania.g, Elfik, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, BISCA, ComeToMeBaby, moremi, Dziobak, nick nieaktualny, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dzięki dziewczyny :) te 10 lat zleciało nie wiem kiedy.
    100lat Aniu :)

    anna maria, ania.g, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam te praktycznosc :-)
    iwcia77 wrote:
    bardzo praktyczny ten twoj "helmut" ;D

    iwcia77, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Maria dla Ciebie tez 100lat!!
    :)

    anna maria, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i wszystkiego najlepszego świętującym dzisiaj :)
    Elfik, fajnie ze wszystko gra :)

    anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie oto mialam zapytac ,tu w DE robia szybki test (jezeli chcesz) wynik za 2 dni i test prawidlawy wynik za 14 dni ,ja wzielam szybki tez,ta genetyk mi powiedziala ze dla nich ten po 14 dniach jest potwierdzeniem tego szybkiego :-)
    iwcia77 wrote:
    Elfik to super , ze nic nie czulas- mi bylo slabo a w godzine po badaniu czulam bol w podbrzuszu, potem minelo i bylo bez plamien :) teraz czekmy na wyniki - ile ? 20 dni?

    iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszy prezent byl od Helki spanie do 9:30 :-)

    kapturnica, iwcia77, Simba, Zofia8, Aasiula, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, BISCA, nick nieaktualny, moremi, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide sie szyknac bo pogoda do spaceru zaprasza

    anna maria, Zofia8, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    No wlasnie oto mialam zapytac ,tu w DE robia szybki test (jezeli chcesz) wynik za 2 dni i test prawidlawy wynik za 14 dni ,ja wzielam szybki tez,ta genetyk mi powiedziala ze dla nich ten po 14 dniach jest potwierdzeniem tego szybkiego :-)
    u nas szybki jest po 15 dniach a ostateczny po 20

    anna maria, Elfik, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    kurcze bo cos mnie napadlo, ja ogolnie wogole nie pijam napojow gazowanych ale czasami mam jazde na pepsi :)

    Ta chec wynika z braku powera.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Zofia8
‹‹ 8409 8410 8411 8412 8413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ