Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim świętującym wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i realizacji wszystkich planów.

    nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, Aasiula, Aasiula, Elfik, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek niby trochę stracił apetyt przez to ząbkowanie i zapalenia krtani, ale kupy dalej wali jak słoń. Nie nadążam z przebieraniem go.

    P.S. Nadrabiając Was przypaliłam skórke pomarańczową, a miała być do wielkancnych bab.

    Simba, nick nieaktualny, anna maria, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, moremi, Elfik, nick nieaktualny, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ciesz się, że on Tobie takiego nie przysłał ;-) normalnie taki by był ubaw, że hej XD
    Sabina :) Na to bym nie wpadla :D

    nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, Aasiula, Aasiula, moremi, Elfik, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Sabina :) Na to bym nie wpadla :D
    Ju łelkam ;-)

    Simba, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i życze wszystkiego dobrego świetujacym dziewczynom ;)
    U mnie piździ i łeb mnie boli!
    Córka pisała test,sie wiecej denerwowałam niż ona of kors
    Aa i zamowiłam pierwsze ciążowe koszulki i getry :O nie moge wciągnąć brzucha :D
    Pisze z komóry! Tragedia,no i zabieram sie za nadrabianie :)

    nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, Zofia8, moremi, nick nieaktualny, BISCA, Elfik, ania.g, nick nieaktualny, gosia7122, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz pizga grad wielkosci grochu ,nagle zrobilo sie bialo

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anio ty naszo pogodynko :) <3

    anna maria lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, he he... Znam ja te panie z poradni z ich testami kupionymi za króla Ćwieczka.

    Mojemu zawsze wychodzą gorsze testy bo nie są przystosowane dla słabowidzacych. I stare kurcze jak świat.

    nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Elfik, anna maria, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu i Aniu - wszystkiego najlepszego z okazjii Waszych rocznic. :-)

    bratek-kwiatek.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 14:13

    nick nieaktualny, Elfik, anna maria, ania.g, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z telefonu zeby Aniom zyczyc wszystkiego dobrego z okazji urodzin i rocznicy
    Kisy

    moremi, Elfik, anna maria, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie ma to jak sfotografowac zeszloroczny zdany test ciazowy i wyslac mezowi :)
    Ehehehehe
    Ale reakcja byla prawidlowz: Hurra bedziemy mieli coreczke!
    Widze, ze pomysl na prima aprylis mialysmy identyczny! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 15:16

    Simba, BISCA, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solenizantkom, rocznicowkom 100 lat.A tym bez zadnych swiat - udanych sucharow dzis! Chociasz dzołki robi sie podobno tylko do godz 12?

    anna maria, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam buty na wiosnę :-) to znaczy kurier mi przywiózł :-)

    nick nieaktualny, Simba, Aasiula, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, gosia7122, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, dawaj fotę!

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Widze, ze pomysl na prima aprylis mialysmy identyczny! :-D
    O.o
    Tez wyslalas mojemu mezowi?

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik, BISCA, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Reni, nick nieaktualny, Dziobak, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Morka, dawaj fotę!
    Te http://www.eobuwie.com.pl/polbuty-axel-1500-czarny-nero-egzotico.html i te http://www.eobuwie.com.pl/baleriny-tommy-hilfiger-kacey-1b-en56817095-mykonos-blue-425.html :-)

    Aasiula, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    O.o
    Tez wyslalas mojemu mezowi?
    To ma niezłe prima aprilis :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglądają na wygodne cichobiegi z gatunku takich co się je nosi aż do zdarcia.

    moremi, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wyglądają na wygodne cichobiegi z gatunku takich co się je nosi aż do zdarcia.
    Wygodne :-) i te niebieskie mięciutkie :-)

    anna maria, nick nieaktualny, Elfik, Aasiula, nick nieaktualny, MartaDidi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie buty (niebieskie pasuja do torebki Duski :-) )lubie takie
    moremi wrote:
    Wygodne :-) i te niebieskie mięciutkie :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 8411 8412 8413 8414 8415 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ