Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, buty fajne.
    Jak ja mam się zabrać za pieczenie spodów do Waciowych mazurków jak mi prąd dyskotekę robi...

    anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie ,niedosc ze Hela podobna do taty ,to dzisiaj zaczela gadac tata :-)

    Zofia8, mysza1975, Elfik, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, moremi, nick nieaktualny, Parka, gosia7122, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Morka, buty fajne.
    Jak ja mam się zabrać za pieczenie spodów do Waciowych mazurków jak mi prąd dyskotekę robi...

    A zagniotłaś już ciasto?

    Bo ja mam w planach na dzisiejszy wieczór.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 15:51

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buraczki Wojtkowi nie smakowały. Miał chyba problem z konsystencją, bo były tarte a nie zmiksowane i troche sie krztusił. W efekcie cały jest w kolorze buraczkowym.

    anna maria, Elfik, Aasiula, Zofia8, Simba, nick nieaktualny, ania.g, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Wygodne :-) i te niebieskie mięciutkie :-)

    Mam identyczne Hilfigera tylko rozowe. Niestety dla mnie nie sa wygodne i po kilku razach nadal obcieraja kostke :-(

    anna maria, moremi lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, fajowe te buty a te niebieskie cudne :D takie lubie :)

    nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za zyczenia :-)

    Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajowe! Mialam kiedys takie TH tylko turkusowe. :) Chyba cie pomalpuje

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki... Ja 2 dni temu robilam zwrot do eobuwie i dzisiaj Pani do mnie zadzwonila, ze dostali moj zwrot i jeszcze w pudelku byla butelka z piciem Malego... Za diabla nie kojarze kiedy mi to wpadlo do pudla....Ale Pani byla bardzo mila i zaproponowala ze od razu butelke odesle! Super sklep :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 16:15

    Zofia8, nick nieaktualny, Simba, ania.g, moremi, nick nieaktualny, Dziobak, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Elfik, malgos741, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta numer roku :)

    MartaDidi lubi tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przyjechal maz z bukietem herbacianych roz .pieknie jest kocham go bardzo

    Simba, Zofia8, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Elfik, nick nieaktualny, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    Hej Kobietki... Ja 2 dni temu robilam zwrot do eobuwie i dzisiaj Pani do mnie zadzwonila, ze dostali moj zwrot i jeszcze w pudelku byla butelka z piciem Malego... Za diabla nie kojarze kiedy mi to wpadlo do pudla....Ale Pani byla bardzo mila i zaproponowala ze od razu butelke odesle! Super sklep :-)
    Nabierasz nas na prima aprilis, tak?
    Dobrze ze obok butelki malego nie bylo butelki whisky mamusi, bo bys musiala zwracac tez malego ;)

    MartaDidi, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Bozia3, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Elfik, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Teraz przyjechal maz z bukietem herbacianych roz .pieknie jest kocham go bardzo
    Juz go lubie :)
    Dalabys z tej okazji Wasze slubne zdjecie na chwile, bo ja sie wtedy nie zalapalam :(

    nick nieaktualny, moremi, gosia7122, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nabierasz nas na prima aprilis, tak?
    Dobrze ze obok butelki malego nie bylo butelki whisky mamusi, bo bys musiala zwracac tez malego ;)
    Kurcze, powaga! NIE kojarze faktow :-)

    moremi, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A zagniotłaś już ciasto?

    Bo ja mam w planach na dzisiejszy wieczór.
    Jeszcze nie ale też dziś zamierzam. Teraz robię masę pomarańczową. Marcel siedzi ze mną w kuchni i cały czas nawija " a blabla a dada"

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Dziobak, Aasiula, Elfik, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczki! Wszystkiego dobrego :-)

    ania.g, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Elfik, anna maria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Jeszcze nie ale też dziś zamierzam. Teraz robię masę pomarańczową. Marcel siedzi ze mną w kuchni i cały czas nawija " a blabla a dada"
    A ja jutro planuje ciasto na mazurki robić

    moremi, Aasiula, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macdu, ile czasu i w jakiej temperaturze piec spody do mazurka?

    Matka fantastycznej 4 :)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam zupę rybną, cały gar :-) wyszła REWELACYJNIE :-) taka nieskromna jestem :-)

    kapturnica, Aasiula, Dziobak, nick nieaktualny, gosia7122, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Zofia8, malgos741, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja se umyśliłam ,że zrobie strucle z makiem albo jakies ciasto makowe..Ma któras dobry przepisik na makowe ???Macduska help!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 8412 8413 8414 8415 8416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ