Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ciekawe jak sobie poradzi synek Gosi
    Martwila się o niego, oby mu poszło <3

    Synek nawet zadowolony ,sprawdzał sobie dziś wyniki i nawet nie żle mu poszło jako dyslektyk pisał dłużej a najbardziej się bał że nie zdązy.Za to ja wykończona poszłam spać po czwartej ,mała miała gorączkę i cała noc noszenie na rękach.Lekarka niczego nie stwierdziła albo ząbkowanie albo trzydniowka jak do piątku nie przejdzie to da na wyniki.Wydaje mi się że jest lepiej bo ma dzisiaj 37 i ma apetyt na jedzenie.

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja se umyśliłam ,że zrobie strucle z makiem albo jakies ciasto makowe..Ma któras dobry przepisik na makowe ???Macduska help!!!
    Zapytaj Reni :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 17:54

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwciaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
    Dostałam paczkę :-) teraz Toto się nie wykręci :-) musi rosnąć :-)
    I nawet różową koszulkę założę. Kto mi zabroni? ;-)
    Dziękuję :-*

    ania.g, nick nieaktualny, gosia7122, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik, Zofia8, Aasiula, ComeToMeBaby, malgos741, nick nieaktualny, paszczakin, Dziobak, nick nieaktualny, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anie dla Was najlepsze życzenia.

    ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Synek nawet zadowolony ,sprawdzał sobie dziś wyniki i nawet nie żle mu poszło jako dyslektyk pisał dłużej a najbardziej się bał że nie zdązy.Za to ja wykończona poszłam spać po czwartej ,mała miała gorączkę i cała noc noszenie na rękach.Lekarka niczego nie stwierdziła albo ząbkowanie albo trzydniowka jak do piątku nie przejdzie to da na wyniki.Wydaje mi się że jest lepiej bo ma dzisiaj 37 i ma apetyt na jedzenie.
    Cieszę się, że Twój syn jest zadowolony :) I że Marysi lepiej :) Jeszcze jakby Ci się udało odespać dzisiaj, to byłoby super :)

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Macdu, ile czasu i w jakiej temperaturze piec spody do mazurka?

    Tak około 15-20 minut w 160 stopniach, do zrumienienia.

    ania.g, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja se umyśliłam ,że zrobie strucle z makiem albo jakies ciasto makowe..Ma któras dobry przepisik na makowe ???Macduska help!!!

    A serowo- makowe? Moze być?
    Jest też wersja z trzecią warstwą- jabłkową. Robi się naprawdę prosto. Jedno z moich ulubienców.

    kapturnica, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusi mnie żeby do tej pomarańczowej masy dodać chili lub imbir

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniug cieszę się, że Twój syn jest zadowolony ze sprawdzianu.

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A serowo- makowe? Moze być?
    Jest też wersja z trzecią warstwą- jabłkową. Robi się naprawdę prosto. Jedno z moich ulubienców.
    seromak i taki trojniak z jablkami mam przepis Ale poka swoj moze bedzie lepszy ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Aniug cieszę się, że Twój syn jest zadowolony ze sprawdzianu.
    What?

    moremi lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    What?

    Eeeee...Gosiu, miało być Gosiu. ;-)

    ania.g, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, gosia7122, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Eeeee...Gosiu, miało być Gosiu. ;-)
    Hehe,przyznaj że myślisz o mnie ;)

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdo, odezwij sie w koncu, plsss

    Zofia8
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, to fajnie, że dobrze poszło.:-) !!
    A że młoda gorączkuje to normalne, co byś chciała, żeby dziec miał egzamin a drugi nie wywijał numerow?
    Nie ma tak dobrze;-)
    Juz po egzaminie, więc na pewno cora poczuje się lepiej...
    ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, gosia7122, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Marta numer dnia hahahaha ;D
    Gosiu ciesze sie ze dzieciowi dobrze poszło ;D
    Zobaczcie jaki ciekawy znalazłam przepis ,niam juz bym zjadla taki

    http://www.kwestiasmaku.com/desery/serniki/sernik_z_polewa_malinowa/przepis.html

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MartaDidi, gosia7122, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialyscie wiadomosci ?
    Leszczynski nie zyje ...


  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dostalam buty, kurier doniósł dla Idy..
    Za duże jednak...
    I dylemat, zostawić i kupić jeszcze inne czy wymieniać...
    Może przez lato jej noga sporo urosnie i na jesień będą za male?
    Eh, martwiłam się, że nie mam przejściowej a juz kwiecień, a tu pogoda taka, że grubsze kozaki wyjmę :-)

    Dziewczyny, tak mobilizujecie, ze może i ja cos zrobię?
    Tzn mazurka?
    Duska,a które ciasto najłatwiejsze?:-)

    nick nieaktualny, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Hehe,przyznaj że myślisz o mnie ;)

    Przyznaję się bez bicia! :-)

    ania.g lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Ja tez dostalam buty, kurier doniósł dla Idy..
    Za duże jednak...
    I dylemat, zostawić i kupić jeszcze inne czy wymieniać...
    Może przez lato jej noga sporo urosnie i na jesień będą za male?
    Eh, martwiłam się, że nie mam przejściowej a juz kwiecień, a tu pogoda taka, że grubsze kozaki wyjmę :-)

    Dziewczyny, tak mobilizujecie, ze może i ja cos zrobię?
    Tzn mazurka?
    Duska,a które ciasto najłatwiejsze?:-)

    Z mazurków? Kajmakowy albo czekoladawy albo chalwowy...w zasadzie wszystkie są proste. ;-)

    Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 8413 8414 8415 8416 8417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ