Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    już sie zaczyna....dziubdziusie, ciastka i inne srajki
    kurrrrwa no żesz
    bede rzygać
    a dzie te dziubdziusie i srajki? :-O cos musialam przeoczyc :)

    SolarPolar, kapturnica, moremi, Aasiula, BISCA lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5704d8ad79c6.jpg

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala zmien tego konowala na normalnego lekarza
    palant do kwadratu

    iwcia77, Magdala, nick nieaktualny, Zofia8, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    już sie zaczyna....dziubdziusie, ciastka i inne srajki
    kurrrrwa no żesz
    bede rzygać

    Cale szczescie, ze snieg popaduje to i owdzie to humorki beda podpsute ;-)

    iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azjatycki kroliczek wielkanocny ;D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/20f1ca45f3df.jpg

    nick nieaktualny, SolarPolar, kapturnica, moremi, ania.g, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Magdala zmien tego konowala na normalnego lekarza
    palant do kwadratu

    Tak zrobie.

    Ale jaka kolejka do niego byla. Jak do spowiedzi na Wielkanoc.

    Profesor kurna jego mac. Sam nawet nie kala sie wypisywaniem recept. Baba obok siedzi i pisze co pan dyktuje.

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Ja jestem. Ale pogoda. Śnieg sypał taki, jakiego nawet w środku zimy nie było.
    No, a na święta ulepimy króliczka

    Magdala, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Wielkopiatkowo witam :-)

    Trzy dni trawilam spotkanie z profesorem w Artemidzie.

    Wczesniej byla krotka dyskusja o lekarzach pragmatykach..no to mialam spotkanie z mistrzem.

    Cala diagnoza pan prof oparl na moim peselu. Zadnych badan nie chcial widziec ani takowych nie zlecil. Ivf nie poleca bo "nic tu nie zmieni". Slowo pesel uslyszalam z piec razy, a bylam w gabinecie z 10 min. Macice mam ponoc "dorodne" i "no sa jajeczka w jajnikach" no i "niech pani probuje" Ja pierdole!
    Czekalam godzine na wizyte.

    Na odchodne rzucil mi recepte z festimonem do stymulacji na 10 dni i 11 dnia przyjsc.

    Dziewczyny co robic?
    wedlug zabobonow owulkowych zajdziesz w ciaze rychlo..- zapoczatkowalas str 8600 ;D juz ci lekarz nie bedzie potrzebny do badan tylko do prowadzenia ciazy :)

    nick nieaktualny, moremi, ania.g, Bozia3, Aasiula, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    azjatycki kroliczek wielkanocny ;D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/20f1ca45f3df.jpg
    co za oblech

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    już sie zaczyna....dziubdziusie, ciastka i inne srajki
    kurrrrwa no żesz
    bede rzygać
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2effb1d76a1f.png

    Magdala, nick nieaktualny, Dziobak, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wedlug zabobonow owulkowych zajdziesz w ciaze rychlo..- zapoczatkowalas str 8600 ;D juz ci lekarz nie bedzie potrzebny do badan tylko do prowadzenia ciazy :)

    O. I to jest to co chce uslyszec.

    Dzieki Iwcia.

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A co to? Bo nazwa bardzo mi sie podoba!!
    To ciasto same zlo tylko dla lasuchow, a fleja to nigela - brytyjska dziennikarka co gotujac dotyka wlosow i Smiba jej nie lubi. A ciasto- to sernik czekoladowy na ciastkach maslanych - heaven w gebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 17:28

    Magdala, kapturnica, Dziobak, nick nieaktualny, moremi, Bozia3, Aasiula, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Wielkopiatkowo witam :-)

    Trzy dni trawilam spotkanie z profesorem w Artemidzie.

    Wczesniej byla krotka dyskusja o lekarzach pragmatykach..no to mialam spotkanie z mistrzem.

    Cala diagnoza pan prof oparl na moim peselu. Zadnych badan nie chcial widziec ani takowych nie zlecil. Ivf nie poleca bo "nic tu nie zmieni". Slowo pesel uslyszalam z piec razy, a bylam w gabinecie z 10 min. Macice mam ponoc "dorodne" i "no sa jajeczka w jajnikach" no i "niech pani probuje" Ja pierdole!
    Czekalam godzine na wizyte.

    Na odchodne rzucil mi recepte z festimonem do stymulacji na 10 dni i 11 dnia przyjsc.

    Dziewczyny co robic?[/QUOT


    Pierdol mistrza. Wrozyc z pesla kazdy umie.

    nick nieaktualny, Magdala, Dziobak, nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Magdala wrote:
    Wielkopiatkowo witam :-)

    Trzy dni trawilam spotkanie z profesorem w Artemidzie.

    Wczesniej byla krotka dyskusja o lekarzach pragmatykach..no to mialam spotkanie z mistrzem.

    Cala diagnoza pan prof oparl na moim peselu. Zadnych badan nie chcial widziec ani takowych nie zlecil. Ivf nie poleca bo "nic tu nie zmieni". Slowo pesel uslyszalam z piec razy, a bylam w gabinecie z 10 min. Macice mam ponoc "dorodne" i "no sa jajeczka w jajnikach" no i "niech pani probuje" Ja pierdole!
    Czekalam godzine na wizyte.

    Na odchodne rzucil mi recepte z festimonem do stymulacji na 10 dni i 11 dnia przyjsc.

    Dziewczyny co robic?[/QUOT


    Pierdol mistrza. Wrozyc z pesla kazdy umie.
    Przyznaj się, za mało mu zaplacilas ;-)
    Miej go w dupie i rób swoje. Kutas złamany :-O

    Magdala, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera witaj :-)
    Co dziś gotujesz w dojczlandzie? ;-)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    bo to złosliwa kurwa jest ta owulka
    A tam kurwa - zwykla dziwka, bicz i chuj - bo ja mam lh wzorcowe - jest i sluz tez, tempka tez i okres o czasie. W chuj z tym. WcZoraj bylam u endo i dostalam opierdol za zaprzestanie brania lekow a ja chcialam zrobic sobie miesieczna przerwe o tych tebletek a to nie mozna!

    . Dziasiam pije. Dziec skonczyl 10 lat! Ma swoje urodziny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 17:27

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, Dziobak, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Bozia3, Aasiula, paszczakin, Parka, Parka, Elfik, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarku wszystkiego najlepszego dla Fryderyka :-) <3 :-)

    iwcia77, SolarPolar, Magdala, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Hera witaj :-)
    Co dziś gotujesz w dojczlandzie? ;-)
    pomidorke

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Polarku wszystkiego najlepszego dla Fryderyka :-) <3 :-)
    Dziekuje. Polazl do kumpla zrec kebaba.


    W ogole to sory za literowki ale:

    - pisze z chuj malego telefonika
    - nie mam na nosie okularow i ledwo kurwa widze co pisz
    - palce mam tluste i ledwie celuja w ta jeb... Klawiaturke
    - i jestem chuj pijana.


    No to zdrowko.

    kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Aasiula, Parka, Elfik, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Dziekuje. Polazl do kumpla zrec kebaba.


    W ogole to sory za literowki ale:

    - pisze z chuj malego telefonika
    - nie mam na nosie okularow i ledwo kurwa widze co pisz
    - palce mam tluste i ledwie celuja w ta jeb... Klawiaturke
    - i jestem chuj pijana.


    No to zdrowko.
    o tej porze już pijana? a co chleje?

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 8442 8443 8444 8445 8446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ