Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    U nas stukanie jajkiem wygrał mój mąż ;-) pancerne jajo ;-)
    Moje przetrwalo 5 stukań hehee .Kurde szkoda zjeść go bedzie 8)
    U mnie w 1szy dzien swiat nie gotujemy nigdy obiadów bo w koncu naszykowane jest i tak dosc.Wiec je sie salatki , zimne miesa, wedliny i ciasta of kurs do dobrej kawki i herbatki.No i oczywiscie najlepszy na swiecie zur na swieconce (kiszony wlasnorecznie ) 8)
    A ja dzis tak ostrozniez jedzonkiem i na spokojnie Bez przeżarcia , bo jutro znow w gosci idziemy i tam beda namawiac ,że dla dzieciora trza jesc ehhh to wole dzis odpuscic XD

    nick nieaktualny, Mega, Dorka.1979, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    U nas stukanie jajkiem wygrał mój mąż ;-) pancerne jajo ;-)
    Sabbcia a Ty jak juz po ovulejszyn żeś jest ???

    nick nieaktualny, promoszka, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór dobry
    Nie byłam w stanie zajrzeć do Was przez dwa dni i nie cofnę się brak czasu. Pochłonęły mnie spokój, gotowanie i serial Wikingowie ;)
    Mam nadzieję że miło spędzacie świąteczny czas.
    Marcel dziś odkrył że z plecków można przekręcić się na brzuszek i odwrotnie. Straszną ma z tego radochę ( i ja też )
    Ściskam Was wirtualnie i wracam do lenistwa i wikingów :)

    Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, Dorka.1979, gosia7122, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77, Bozia3, BISCA lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Sabbcia a Ty jak juz po ovulejszyn żeś jest ???
    Tak sądzę ;)
    Test owu dziś ledwo widoczny, jajniki już nie bolą i śluz się skończył ;) Więęęęęc, chyba po zawodach ;)
    Co będzie okaże się za 2 tygodnie ;)

    kapturnica, Mega, Zofia8, Dorka.1979, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Moje przetrwalo 5 stukań hehee .Kurde szkoda zjeść go bedzie 8)
    U mnie w 1szy dzien swiat nie gotujemy nigdy obiadów bo w koncu naszykowane jest i tak dosc.Wiec je sie salatki , zimne miesa, wedliny i ciasta of kurs do dobrej kawki i herbatki.No i oczywiscie najlepszy na swiecie zur na swieconce (kiszony wlasnorecznie ) 8)
    A ja dzis tak ostrozniez jedzonkiem i na spokojnie Bez przeżarcia , bo jutro znow w gosci idziemy i tam beda namawiac ,że dla dzieciora trza jesc ehhh to wole dzis odpuscic XD
    My też nigdy w I dzień nie gotujemy :)
    Za to ja dziś pojadłam, trochę z ciastami zaszalałam ;), święconke na żuru zjadłam dopiero w domu - pokaźna dawka chrzanu pomogła strawić wszystko :)

    Jak ja się cieszę, że dziś będę spać we własnym łóżku :) To jest minus świetnego materaca- wszędzie nam teraz źle i niewygodnie, tylko we własnej sypialni się wysypiamy :)

    kapturnica, Mega, Dorka.1979, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Tak sądzę ;)
    Test owu dziś ledwo widoczny, jajniki już nie bolą i śluz się skończył ;) Więęęęęc, chyba po zawodach ;)
    Co będzie okaże się za 2 tygodnie ;)
    No to kciuki w ruch 8)

    Mega, nick nieaktualny, Dorka.1979, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiulawidze ,że Ty tez juz raczej mozesz zacząć odliczanie..Idziecie z Sabbb podobnie 8)

    nick nieaktualny, Dorka.1979, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Tak sądzę ;)
    Test owu dziś ledwo widoczny, jajniki już nie bolą i śluz się skończył ;) Więęęęęc, chyba po zawodach ;)
    Co będzie okaże się za 2 tygodnie ;)
    Tez czekam na efekty ;) wprawdzie teraz sie nie staram (nie mierze temperatury ;) ), umysł wyczyszczony, wywietrzony.... Zobaczymy ;) ale moze jeszcze dzisiaj powtórzymy....

    kapturnica, nick nieaktualny, Parka, Zofia8, Dorka.1979, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Aasiulawidze ,że Ty tez juz raczej mozesz zacząć odliczanie..Idziecie z Sabbb podobnie 8)
    Może zmiana otoczenia zrobi co trzeba ;-) Asiula trzymam kciuki za wyjazdowe staranka <3

    kapturnica, Dorka.1979, Mega, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Wieczór dobry
    Nie byłam w stanie zajrzeć do Was przez dwa dni i nie cofnę się brak czasu. Pochłonęły mnie spokój, gotowanie i serial Wikingowie ;)
    Mam nadzieję że miło spędzacie świąteczny czas.
    Marcel dziś odkrył że z plecków można przekręcić się na brzuszek i odwrotnie. Straszną ma z tego radochę ( i ja też )
    Ściskam Was wirtualnie i wracam do lenistwa i wikingów :)
    Ania super się Wam Marcel rozwija :-)
    Ja też chcę poleniuchowac, ale dzieć jeszcze nie śpi ;-) oglądamy Misia Uszatka ;-)

    Dorka.1979, Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumpela z klasy przysłała zdjęcie córeczki ... 3 - dniowej. Nawet nie wiedziałam że była w ciąży. To jej piąte dziecko.
    Ale mnie zabolało, ja pierdolę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Kumpela z klasy przysłała zdjęcie córeczki ... 3 - dniowej. Nawet nie wiedziałam że była w ciąży. To jej piąte dziecko.
    Ale mnie zabolało, ja pierdolę.
    Parka i Ty się doczekasz <3

    Dorka.1979, Mega, Parka, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Parka i Ty się doczekasz <3
    W ciągu tego roku to trzecia dziewczyna z mojego bliskiego otoczenia w moim wieku co urodziła. Wpadają czy planują?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Dorka.1979 Autorytet
    Postów: 349 1140

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dawno nie udało mi się tak szybko Was nadrobić. Za wiele dziś nie zjadłam tylko 2 jajka, żurek, sernik i dwa mielone kotlety

    Parka, MartaDidi, nick nieaktualny, gosia7122, Aasiula, Mega, Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, Bozia3 lubią tę wiadomość

    kjmnkrhmrqvl3kew.pnghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dc010d52285.jpg
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabciu, życzę Ci aby właśnie następowało połączenie Twojej komórki z plemniorem :)

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, Dorka.1979, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Sabciu, życzę Ci aby właśnie następowało połączenie Twojej komórki z plemniorem :)
    Byłoby fajnie :) I dziękuje Ci za te słowa :)
    Ale jestem realistką, nie mam już 19 lat. Są szanse, ale czy się uda, to się okaże :) Zwłaszcza, że nie mam żadnego wspomagania, ani lutki ani dupka.

    MartaDidi, Mega, Parka, Aasiula, Dorka.1979, nick nieaktualny, Simba, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej Nocy Dziewczyny... Ja głodna jak diabli, liczyłam na drapane a rodzice wyjechali w ostatniej chwili... Bilismy sie o chleb z twarogiem...wygral najwiekszy czyli moj R.jest ciężko....ale znalazlam troche mleka w proszku- poudaje ze to biala kielbasa...

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, Dziobak, Parka, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Dorka.1979, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, malgos741, moremi, iwcia77, Bozia3, SolarPolar lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    Dobrej Nocy Dziewczyny... Ja głodna jak diabli, liczyłam na drapane a rodzice wyjechali w ostatniej chwili... Bilismy sie o chleb z twarogiem...wygral najwiekszy czyli moj R.jest ciężko....ale znalazlam troche mleka w proszku- poudaje ze to biala kielbasa...
    Jutro już jakieś sklepy będą otwarte ;-) a Ty przynajmniej nie musisz się bać, że przytyjesz w święta :-)

    MartaDidi, Aasiula, Parka, ComeToMeBaby, Dorka.1979, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta :-*

    MartaDidi, Aasiula, Dorka.1979, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w łóżku. Powiem wam, że nie pamiętam równie udanych świąt. Wszystko na czas i ze spokojem przygotowane, posprzatane bez nerwówy, bez stresu. Miło spędzony czas z rodziną ( razem z nami 14 osób)
    Można? Można.


    Aasiula, MartaDidi, Dorka.1979, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Parka, Mega, Simba, malgos741, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

‹‹ 8456 8457 8458 8459 8460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ