Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś ostatnio coś powiedział co uderza w sedno....katolicy traktuja biblie bardzo dosłownie i poważnie ale nie az na tyle dosłownie zeby sie dzielić z biednymi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa- próbowałaś lepić z gliny?

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa fajne te twoje baranki ;)

    ComeToMeBaby, Mega lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa- zajebiste baranki :) masz ty talent w lapkach :)

    no a my tradycyjnie u tesciowej- menu nie powalilo

    - lasagne z warzywami
    - krolik i mielone z indyka z grilowana cukinia i baklazanem ,pieczone ziemniaki
    - czekoladowe jajka + babka wielkanicna z marketu
    - kawa

    a wieczorkiem poszlismy do pizzerii -Alojz na pizze a ja na salatke ( salata, oliwki, sr mozarella, tunczyk, marchewka)

    jutro wlosi wpieprzac beda na obiad jagniecinke...taka tradycja a ja se zrobie makaron z ragu :)

    Alojz zachwalal moj ulomny mazurek...od wczoraj go nie ma :)- no jakas gratyfikacja musi byc :D













    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, Dziobak, Bozia3, Parka, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien bryy kobitki :) Śnieg sypie jak szalony trza sanki wyciągnąć XD

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek!
    Ja już witam Was z pracy :-)
    U nas po nocy snieżek

    nick nieaktualny, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-)
    Masz rację Kapta, zimno i pizdzi. Marze, żeby wlezc pod koldre z powrotem :-)

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, śliczne baranki, wyglądają jak z ciasta piernikowego

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Nie próbowałam bo mnie technologia wypalania w specjalnym piecu odstrasza. Czemu?

    Jest taka/specjalna, która wysycha sama. Nie trzeba nawet piekarnika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 09:53

    moremi, Magdala, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawiozlam do teściów pół mazurka. Pierwszy raz jedli takie ciasto, ale szło jak gorące bułeczki :-) mile to było ;-)
    Jak będę jechać na kolejne święta, to wzorem nasze Duski bardziej się rozwine mazurkowo :-)

    anna maria, nick nieaktualny, kapturnica, Parka, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, Mega, Simba, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się pozalic, że moje dziecię uspilo nas wczoraj ;-) i tyle nam wyszło z planów romantycznego spędzenia wieczoru ;-)

    anna maria, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, Parka, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry zimno :-(5 stp.

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, MartaDidi, gosia7122 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duska dzieki Twojemu sernikowi zdobylam tytul cukiernik roku :-) szwagier zrzarl pol na posiedzeniu :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Dziobak, moremi, paszczakin, Parka, ComeToMeBaby, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, Mega, Simba, iwcia77, MartaDidi, gosia7122, Bozia3 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byly nici z malowania jajek ;-)
    Sabina wrote:
    Chciałam się pozalic, że moje dziecię uspilo nas wczoraj ;-) i tyle nam wyszło z planów romantycznego spędzenia wieczoru ;-)

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, Magdala, nick nieaktualny, BISCA, Mega, iwcia77, MartaDidi lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Duska dzieki Twojemu sernikowi zdobylam tytul cukiernik roku :-) szwagier zrzarl pol na posiedzeniu :-)

    :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 10:45

    anna maria, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło mi, że mogłam być dla Was ckierniczą inspiracją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 10:50

    kapturnica, nick nieaktualny, anna maria, paszczakin, ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, MartaDidi lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    dla niektórych napewno, na przykład dla tych których na obiad i 265454 mazurków nie stać i większość religijnych mend sie z nimi nie podzieli a nawet o nich nie pomysli
    przeciez nie ma czasu na takie głupoty w święta....
    a dlaczego mieliby pomyśleć? czy CI biedni ludzie nie mogli sobie upiec swoich własnych mazurków, zadbać o klimat, przyozdobić swój dom i zaprosić bliskich? TO kosztuje jakieś straszne pieniądze? Hetera....nie pitol jak potłuczona - w naszych czasach każdego biedaka stać na w miarę normalne święta....tylko to trzeba się wziąć do roboty i zarobić troszkę, a potem zorganizować święta...a nie siedzieć i pierdzieć w stołek cały rok, a potem czekać, że się mendy katolickie z nimi podzielą - a w imię czego????????

    paszczakin, Parka, anna maria, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, Mega, iwcia77, MartaDidi, gosia7122, Natka_79 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedliśmy różne rzeczy i ... za dużo :)
    Sałatka jarzynowa, sałatka z porów, jajka nadziewane pieczarkami i cebulką, chrzan na 3 sposoby, ćwikła, własny pasztet, wędlina zrobiona własna, barszcz czerwony na wędzonce, młode ziemniaki zapiekane z koperkiem, pierś z indyka nadziewana morelami i mielonymi polędwiczkami w sosie słodko-kwaśnym, mizeria, pascha z prażonymi migdałami i żurawiną, babka w lukrze pomarańczowym, tort orzechowy z marmoladą z róży, rolada makowa z bitą śmietaną, wafle z masą czekoladową, babeczki z kremem i polewą czekoladową.
    To wczoraj.
    Dzisiaj jedziemy do rodziców A. - aż się boję...:)

    MartaDidi, nick nieaktualny, paszczakin, Parka, malgos741, ComeToMeBaby, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, Mega, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    My jedliśmy różne rzeczy i ... za dużo :)
    Sałatka jarzynowa, sałatka z porów, jajka nadziewane pieczarkami i cebulką, chrzan na 3 sposoby, ćwikła, własny pasztet, wędlina zrobiona własna, barszcz czerwony na wędzonce, młode ziemniaki zapiekane z koperkiem, pierś z indyka nadziewana morelami i mielonymi polędwiczkami w sosie słodko-kwaśnym, mizeria, pascha z prażonymi migdałami i żurawiną, babka w lukrze pomarańczowym, tort orzechowy z marmoladą z róży, rolada makowa z bitą śmietaną, wafle z masą czekoladową, babeczki z kremem i polewą czekoladową.
    To wczoraj.
    Dzisiaj jedziemy do rodziców A. - aż się boję...:)
    Jezuuu...

    nick nieaktualny, Bozia3, Parka, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, Mega, Simba, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    My jedliśmy różne rzeczy i ... za dużo :)
    Sałatka jarzynowa, sałatka z porów, jajka nadziewane pieczarkami i cebulką, chrzan na 3 sposoby, ćwikła, własny pasztet, wędlina zrobiona własna, barszcz czerwony na wędzonce, młode ziemniaki zapiekane z koperkiem, pierś z indyka nadziewana morelami i mielonymi polędwiczkami w sosie słodko-kwaśnym, mizeria, pascha z prażonymi migdałami i żurawiną, babka w lukrze pomarańczowym, tort orzechowy z marmoladą z róży, rolada makowa z bitą śmietaną, wafle z masą czekoladową, babeczki z kremem i polewą czekoladową.
    To wczoraj.
    Dzisiaj jedziemy do rodziców A. - aż się boję...:)
    Tyś to sama zrobiła? Bozia otwórz restaurację, Ci mówię :-)

    MartaDidi, Bozia3, Parka, malgos741, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

‹‹ 8458 8459 8460 8461 8462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ