Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, co to jest drapane?

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Marta, co to jest drapane?
    No zeby dali, a ja zebym wziela...:-)tak od niechcenia...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, Dorka.1979, nick nieaktualny, Mega, Simba, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, gosia7122 lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    No zeby dali, a ja zebym wziela...:-)tak od niechcenia...

    He he...:-)
    Jak to mówią? Umiesz liczyć? Licz na siebie! ;-)

    MartaDidi, Dorka.1979, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Może zmiana otoczenia zrobi co trzeba ;-) Asiula trzymam kciuki za wyjazdowe staranka <3
    Dzieki Sabcia ale raczej zmarnowany cykl
    Cos tam niby było i penie jeszcze bedzie ale stes koszmarny
    Pokój z dzieciem w nocy strach ze sie obudzi
    Chuj nie bzykanie :) obaczymy ale nie nastawiam sie :)

    MartaDidi, nick nieaktualny, Parka, Mega, kapturnica, Zofia8, malgos741, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Aasiulawidze ,że Ty tez juz raczej mozesz zacząć odliczanie..Idziecie z Sabbb podobnie 8)
    Hehe dzieki ;)
    Nie nastawiam sie ale bzyk był wiec zawsze szanse sOM ;)

    nick nieaktualny, Mega, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Ja już w łóżku. Powiem wam, że nie pamiętam równie udanych świąt. Wszystko na czas i ze spokojem przygotowane, posprzatane bez nerwówy, bez stresu. Miło spędzony czas z rodziną ( razem z nami 14 osób)
    Można? Można.

    zn sie przepisowo po bożemu ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    zn sie przepisowo po bożemu ;)

    ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ?
    tradycyjnie po katolicku
    to cie bozia w niebie pochwali ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    tradycyjnie po katolicku
    to cie bozia w niebie pochwali ;)

    Wiesz co Ewka?
    W tym, że spędziłam dzień z rodziną i przygotowałam dla nich obiad nie ma chyba nic wyjątkowego. Niekatolicy też jedzą obiady.

    nick nieaktualny, kapturnica, Zofia8, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor i dobranoc :)

    MartaDidi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wiesz co Ewka?
    W tym, że spędziłam dzień z rodziną i przygotowałam dla nich obiad nie ma chyba nic wyjątkowego. Niekatolicy też jedzą obiady.
    Moze dla niektorych to cos wyjatkowego bo tego nie maja... .Wiesz jak nie wiesz? 8)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wiesz co Ewka?
    W tym, że spędziłam dzień z rodziną i przygotowałam dla nich obiad nie ma chyba nic wyjątkowego. Niekatolicy też jedzą obiady.
    jaki obiad? sprzatanie, mazurki ....itd, 14 ludzi?
    po prostu przepisowo!konkursowo wręcz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Moze dla niektorych to cos wyjatkowego bo tego nie maja... .Wiesz jak nie wiesz? 8)
    dla niektórych napewno, na przykład dla tych których na obiad i 265454 mazurków nie stać i większość religijnych mend sie z nimi nie podzieli a nawet o nich nie pomysli
    przeciez nie ma czasu na takie głupoty w święta....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    jaki obiad? sprzatanie, mazurki ....itd, 14 ludzi?
    po prostu przepisowo!konkursowo wręcz!

    Sprzątam w domu zawsze- po prostu lubię mieć porzadek, ze stołu po obiedzie tez sprzatam. Ty nie???
    Mazurki piekę bo moi bliscy je lubią, robię im przyjemnośc bo ich kocham.

    Przykro mi, że wszystkich mierzysz jedna miarą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2015, 22:13

    kapturnica, nick nieaktualny, Zofia8, malgos741, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, gosia7122, Natka_79 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macdu Ty religijna mendo z 265454 mazurkami XD

    Mega, Simba, nick nieaktualny, Zofia8, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, Magdala, SolarPolar, gosia7122 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Macdu Ty religijna mendo z 265454 mazurkami XD

    Kurczę mam nową ksywkę!

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, SolarPolar, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Sprzątam w domu zawsze- po prostu lubię mieć porzadek, ze stołu po obiedzie tez sprzatam. Ty nie???
    Mazurki piekę bo moi bliscy je lubią, robię im przyjemnośc bo ich kocham.

    Przykro mi, że wszystkich mierzysz jedna miarą.
    niczego nie mierzę
    te świeta powinny zmienic nazwę

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Kurczę mam nową ksywkę!
    Nooopowiem Ci ,że taka oryginalna w swojej wymowie... XD

    Mega, iwcia77, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nooopowiem Ci ,że taka oryginalna w swojej wymowie... XD
    nie musisz podżegać
    Makdu ma swoje rozeznanie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macduśka najwazniejsze ,że Ty wiesz i ja wiem o co biega .. 8)

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 8457 8458 8459 8460 8461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ