Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Myślisz ze maz by Ci nie otworzył?
    On przeciez w pracy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja tak mialam jak mieszkalam za granica..Bo klamki od zewnatrz tylko na klucz byly.Totalne chujostwo..
    Znamy to! Przerabialismy to! :-D I tak 20 razy...

    moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    On przeciez w pracy.
    Oj ciiichoooo...to miał byc taki śmieszny zart

    nick nieaktualny, Reni, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    On przeciez w pracy.
    A skad wiesz? Jestes z nim? Podejrzane... ;-)

    moremi, Zofia8 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Wiem nawet, nie tylko mysle. Bo meza w chalupie ni ma, wiec jak mialby otworzyc, he? :-P
    Nie napisałaś o ktorej miałabyś tego klucza zapomnieć.

    nick nieaktualny, Reni, moremi, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    no właśnie różnie czytam, podobno nawet niektórzy lekarze uważaja że ciaze biochemiczne nie liczą się jako poronienia
    chodzę do różnych lekarzy, byłam u Jerzak, u najlepszej lekarki w moim mieście, wcześniej też starałam się chodzić po nieprzypadkowych ginach, do klinik nie chodzę, boję się że zaczną mi sugerować in vitro a ja nie jestem pewna czy in vitro w moim przypadku to nie wyrzucanie kasy w błoto póki nie jestem pewna przyczyny
    Chruszczow no weź no. Wywal ta dziunie. Wstaw jakies porządne zdjęcie z porządnymi brwiami.

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, chruszczow, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, Elfik, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie do tarczynek

    czy po tym leku Euthuroxie czujecie się dobrze?

    zawroty głowy, mdłości te sprawy?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    no właśnie różnie czytam, podobno nawet niektórzy lekarze uważaja że ciaze biochemiczne nie liczą się jako poronienia
    chodzę do różnych lekarzy, byłam u Jerzak, u najlepszej lekarki w moim mieście, wcześniej też starałam się chodzić po nieprzypadkowych ginach, do klinik nie chodzę, boję się że zaczną mi sugerować in vitro a ja nie jestem pewna czy in vitro w moim przypadku to nie wyrzucanie kasy w błoto póki nie jestem pewna przyczyny
    Wiesz, jestem po nieudanym invitro, czyli wyrzucilam w ch... kasy za okno, ale nie zaluje i zrobie to jeszcze raz i jeszcze i tak do skutku. Tez nie znam przyczyny niepowodzen, mozna zbadac przeciwciala jakiestam (zespol antyfosfolipidowy) , bo to czesta przyczyna poronien i / lub biochemicznych.

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie napisałaś o ktorej miałabyś tego klucza zapomnieć.
    Myslalam, ze mowimy o tu i teraz...

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja lubię zatrzasnąć kluczyki od skutera, klucze do domu w schowku pod siedzeniem
    już parę razy jechałam z kaskiem pod pachą do pracy :-(
    kapturnica wrote:
    Ja tak mialam jak mieszkalam za granica..Bo klamki od zewnatrz tylko na klucz byly.Totalne chujostwo..

    nick nieaktualny, Simba, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a ja lubię zatrzasnąć kluczyki od skutera, klucze do domu w schowku pod siedzeniem
    już parę razy jechałam z kaskiem pod pachą do pracy :-(
    I tez smiesznie! :-)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jerzak czyli Warszawa?
    ja wiem czy taka najlepsza
    chruszczow wrote:
    no właśnie różnie czytam, podobo przy PCO ciąże biochemiczne są bardzo częste i w naszym wieku również, niektórzy lekarze uważaja że ciaze biochemiczne nie liczą się jako poronienia, ja już sama nie wiem co myśleć, zaglądam do Was od jakiegoś czasu i widzę ze dziewczyny które wtedy sie starały są już matkami a ja mimo że z samym zachodzeniem nie mam dużych kłopotów to jednak moje ciąże kończa się do 6tc:(
    chodzę do różnych lekarzy, byłam u Jerzak, u najlepszej lekarki w moim mieście, wcześniej też starałam się chodzić po nieprzypadkowych ginach, do klinik nie chodzę, boję się że zaczną mi sugerować in vitro a ja nie jestem pewna czy in vitro w moim przypadku to nie wyrzucanie kasy w błoto póki nie jestem pewna przyczyny

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no śmiesznie śmiesznie
    jak się mnie pytali po co mi kask w tramwaju, to odpowiadam, że zakładam dla bezpieczeństwa jak tramwaj zakręty bierze ;-)
    stara.krycha wrote:
    I tez smiesznie! :-)

    nick nieaktualny, Simba, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Zofia8, Elfik, Aasiula, iwcia77, Mega, Magdala lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    a miałaś poronienia?
    Nic mi o tym nie wiadomo, zarodki sie nie zagniezdzily.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no śmiesznie śmiesznie
    jak się mnie pytali po co mi kask w tramwaju, to odpowiadam, że zakładam dla bezpieczeństwa jak tramwaj zakręty bierze ;-)
    Wlasnie to sobie wyobrazilam i sie posikalam! :-D Ze smiecha

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wychodzi na to, że tylko palec Bozi ;-)
    a byłaś w klinice ale na nfz?
    chruszczow wrote:
    nie twierdze że jest najlepsza
    to kto jest dobry?

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    no właśnie różnie czytam, podobo przy PCO ciąże biochemiczne są bardzo częste i w naszym wieku również, niektórzy lekarze uważaja że ciaze biochemiczne nie liczą się jako poronienia, ja już sama nie wiem co myśleć, zaglądam do Was od jakiegoś czasu i widzę ze dziewczyny które wtedy sie starały są już matkami a ja mimo że z samym zachodzeniem nie mam dużych kłopotów to jednak moje ciąże kończa się do 6tc:
    Nie wiem czy przy pco lub pcos zdarzaja sie bardzo czesto biochemiczne bo mi a mam pcos od zawsze nie zdarzyla sie biochemiczna nigdy(o takiej ktorej bym wiedziala)

    moremi, Krakonka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    no to jestem w trochę innej sytuacji
    Oczywiscie, jak kazda z nas. Odnioslam sie tylko do Twojej wypowiedzi o in vitro i wyrzucaniu kasy w bloto, jesli wolno tu wyrazic swoje zdanie na dowolny temat.

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    pytanie do tarczynek

    czy po tym leku Euthuroxie czujecie się dobrze?

    zawroty głowy, mdłości te sprawy?
    Na poczatku mozesz tak sie czuc..Org musi sie rpzystosowac do zwiekszonej dawki hormonu..Jaka masz dawke ???
    Poza tym czasem dana doza leku moze okazac sie za wysoka co bedzie objawialo sie rowneiz przyspieszonym biciem serca(palpitacja)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 10:43

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, Magdala lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    no właśnie różnie czytam, podobo przy PCO ciąże biochemiczne są bardzo częste i w naszym wieku również, niektórzy lekarze uważaja że ciaze biochemiczne nie liczą się jako poronienia, ja już sama nie wiem co myśleć, zaglądam do Was od jakiegoś czasu i widzę ze dziewczyny które wtedy sie starały są już matkami a ja mimo że z samym zachodzeniem nie mam dużych kłopotów to jednak moje ciąże kończa się do 6tc:(
    chodzę do różnych lekarzy, byłam u Jerzak, u najlepszej lekarki w moim mieście, wcześniej też starałam się chodzić po nieprzypadkowych ginach, do klinik nie chodzę, boję się że zaczną mi sugerować in vitro a ja nie jestem pewna czy in vitro w moim przypadku to nie wyrzucanie kasy w błoto póki nie jestem pewna przyczyny
    Nie sugerują iv jeżeli masz poronienia nawykowe. Za to diagnozują zazwyczaj kompleksowo. Jezeli masz taką mozliwośc, to lepiej iść do kliniki. Poszukaj w klinice specjalisty z zakresu endokrynologii i ginekologii. Upraszcza to sprawę.

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, chruszczow, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 8526 8527 8528 8529 8530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ