35 +
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Ano folik lepiej brac bo jak zaskoczy ciaza to czlowiek przynajmniej wie ,ze wsio robi by zapobiec rozszczepom u dzieci.
jessu jak mnie ta pogoda wkurwia.Leje i leje Ile mozna ???
Pijta baby pijta za mna od 2dni chodzi radler .No normalnie chore bo ja za piwem nie przepadam przeciezWiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 12:54
stara.krycha, chruszczow, Sabina, Mega, gretka lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyhttp://www.conceiveplus.pl/alkohol-a-plodnosc/
Ja tam nie wiem czy Wy tak chlejecie, czy tylko o tym gadacie, ale podczas starań lepiej nie pić.
Alkohol może wchodzić w interakcje z lekami, a nawet obniżać ich skuteczność też.
megan8, chruszczow, Zofia8, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość
-
Za Bisce tez trzymie. Toc ona juz chyba po
Chruszczow, mnie tez wkurza te apteki branie. A na bromka to wcale sie nie zgodzilam od poczatku. Ty mialas duza ta prolaktyne? Ja mialam 68 przy tej ostatniej biochemicznej (lekarz powiedzial albo bromek albo castangus). Biore castangusa (jak mi sie przypomni). Na stale mam tarczycowy teraz 1/4 tabletki 75mg i zelazo z foliowym.
Ide bigos robic.
Milego.chruszczow, BISCA lubią tę wiadomość
Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo. -
nick nieaktualnykapturnica wrote:Ano folik lepiej brac bo jak zaskoczy ciaza to czlowiek przynajmniej wie ,ze wsio robi by zapobiec rozszczepom u dzieci.
jessu jak mnie ta pogoda wkurwia.Leje i leje Ile mozna ???
Pijta baby pijta za mna od 2dni chodzi radler .No normalnie chore bo ja za piwem nie przepadam przeciezmegan8, chruszczow, ania.g, Margolcia88, Sabina, kkisia, BISCA lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnymamatrojki80 wrote:http://www.conceiveplus.pl/alkohol-a-plodnosc/
Ja tam nie wiem czy Wy tak chlejecie, czy tylko o tym gadacie, ale podczas starań lepiej nie pić.
Alkohol może wchodzić w interakcje z lekami, a nawet obniżać ich skuteczność też.chruszczow lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnychruszczow wrote:ja też się cieszyłam, jak Ci pomaga to bierz
mi raz castagnus pomógł, drugi raz bromek, udało sie od razu (na krótko)
ale teraz nie pomaga za to czytam że wpływa na wszystkie hormony przysadki (z tego co rozumiem bromek to jest jakaś pleśń i ta pleśń (boje się użyć tego słowa) morduje przysadkę), i sie zastanawiam że może co innego mi zwalił
Wystraszyłaś mmnie nie na żarty. Już się nei dopytuję i nie doczytam, co on może niszczyć, w poniedziałek zdownię do ginka, może jak taka niska ta prolaktyna, to odstawi mi. -
stara.krycha wrote:Patologia chleje i folika nie bierze, a zdrowe dzieci rodzi. Malolaty po jednym bzyku dyskotekowym tez rodza dzieci bez rozszczepu. Biczujta mnie, jak chceta, ale przychodzi moment w zyciu kobiety, gdy ma ochote po prostu ZYC, a nie tylko ciagle sie STARAC.
Ja wiem ,ze patole rodza zdrowe dzieci co nie oznacza ,ze nie warto dbac o siebie przed jak i w ciazy..Myslisz ,ze im zalezy na zdrowych dzieciach jak tak postepuja ???
Tu trza se samemu odpowiedziec co dla nas jest wazne, profilaktyka czy pozniej ewentualne leczenie.. Ja tam obstawiam profilaktyke , a jesli ona by nie pomogla to nie zarzuce sobie niczego w danym temaciemamatrojki80, Zofia8, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość
-
Margolcia88 wrote:Wystraszyłaś mmnie nie na żarty. Już się nei dopytuję i nie doczytam, co on może niszczyć, w poniedziałek zdownię do ginka, może jak taka niska ta prolaktyna, to odstawi mi.
Margolcia88, chruszczow lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnykapturnica wrote:Ja wiem ze czym nizsza prolaktyna tym lepiej do zajscia w ciaze..Czasem nawet przy clo specj obniza sie prolaktyne ktora jest w normie by pomoc w zajsciu w ciaze
Aha. No ja w lipcu miałam w normie. A w lutym (po stresachi nawale pracy aż 37, przy normie do 25).
A ten wynik 1,89 trochę mnie zaskoczył. -
nick nieaktualny
-
Margolcia88 wrote:Aha. No ja w lipcu miałam w normie. A w lutym (po stresachi nawale pracy aż 37, przy normie do 25).
A ten wynik 1,89 trochę mnie zaskoczył.Margolcia88, Sabina lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Ja Wam powiem ,ze jakbym nie zarla bromka2szt dziennie(przy prolaktynie norma , tylko ta po obciazeniu byla za wysoka), metforminy to na bank nie miala bym owulacji
Zauwazylam ze jak zaczelam brac bromka przy stosowaniu coraz mniejszej dawki clo to jajca zaczely pekac.Wczesniej ni chuja mimo kauteryzacji jajnikamamatrojki80, Margolcia88, chruszczow, Sabina lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnykapturnica wrote:Mozesz sobie dawke zmniejszyc ale jak odstawisz leki to prolaktyna pojdzie zaraz w gore i tak..
Pewnie tak, zwłaszcza że to jeszcze nie wakacje. W czasie wakacji przez 2 miesiące mam dobre wyniki hormonów.
No i niech mi ktoś powie,jaki stąd wniosek...chruszczow, BISCA lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnykapturnica wrote:Przeca jak se przytrafi rozszczep to wtedy sie samemu czlowiek bedzie biczowal, ze nie zrobil wszystkiego by zapobiec tej dosc powaznej wadzie...Po chuj cie biczowac ???
Ja wiem ,ze patole rodza zdrowe dzieci co nie oznacza ,ze nie warto dbac o siebie przed jak i w ciazy..Myslisz ,ze im zalezy na zdrowych dzieciach jak tak postepuja ???
Tu trza se samemu odpowiedziec co dla nas jest wazne, profilaktyka czy pozniej ewentualne leczenie.. Ja tam obstawiam profilaktyke , a jesli ona by nie pomogla to nie zarzuce sobie niczego w danym temacieMargolcia88, chruszczow, BISCA lubią tę wiadomość