Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj spotkałam się z kumpelą 3 lata starszą
    też się stara i niestety 2 raz poroniła
    i problem ma jeszcze taki, że nie ma faceta pod ręką
    jak ma być owulacja, bierze zwolnienie lekarskie na 2 dni i pędzi za granicę do męża
    szybki prokreacyjny seks i wraca
    to się nazywa poświęcenie

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, malgos741, ania.g, moremi, Zofia8, gretka, Aasiula, ComeToMeBaby, Elfik, slash, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Renek jak dostaniesz ovulastan na wyciszenie , to bez cwiczen caly miesiac ;)
    Mam wrazenie ze znowu rozmiar wiecej

    Az strach sie bac gdzie ja w ciazy namioty kupie ;)
    Najwyzej beda dwa berety i gumka :)
    Przyznaj że o tym marzysz :-)


    Ps. Witam się :-)

    nick nieaktualny, moremi, gretka, Aasiula, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    w brzezinach jest firma co szyje namioty na zamówienie
    tam spróbujemy!
    :-D


    Zapisz adres :)

    Mega lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzalam sobie kilka meczacych treningow do bardzo obfitego sniadania.
    Chyba sie poloze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 08:49

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, moremi, Dziobak, nick nieaktualny, Aasiula, SolarPolar, ComeToMeBaby, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Obejrzalam sobie kilka meczacych treningow do bardzo obfitego sniadania.
    Chyba sie poloze.
    To przegryź coś jeszcze w nagrodę ;) żeby uzupełnić kalorie po treningu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 08:51

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, SolarPolar, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Przyznaj że o tym marzysz :-)


    Ps. Witam się :-)

    Marze o zniejszeniu serio :)

    Jak urodze i wykarmie
    to to zrobie :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wczoraj spotkałam się z kumpelą 3 lata starszą
    też się stara i niestety 2 raz poroniła
    i problem ma jeszcze taki, że nie ma faceta pod ręką
    jak ma być owulacja, bierze zwolnienie lekarskie na 2 dni i pędzi za granicę do męża
    szybki prokreacyjny seks i wraca
    to się nazywa poświęcenie

    To tak jak u Bursztyna! Tylko tam mąż jechał o ile sobie przypominam.

    Delektuję się ostatnimi dniami wolnego.
    Leżę na kanapie z kawą, oglądam telezakupy, nie lubię ale pilot za daleko leży. Nie chce mi się wstawać.
    Jeszcze trochę i coś zamówię jak mi zrobią wodę z mózgu. :-)

    Witam i miłego dnia!

    Bisca!
    Slash!

    caffe, nick nieaktualny, Simba, ania.g, moremi, Zofia8, gretka, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Dziewczyny czy wiecie jak nazywa się badanie, które wykaże, że mój organizm zwalcza nasienie męża, a tym samym nie dochodzi do zapłodnienia i zagnieżdżenia?

    przeciwciala przeciw plemnikom

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Obejrzalam sobie kilka meczacych treningow do bardzo obfitego sniadania.
    Chyba sie poloze.

    Myslisz ze będą zakwasy? ;-)

    caffe, Simba, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, Maliniak to w Czterdziestolatku byl a nie w Alternatywach4. Ale masz racje co do podobienstwa, dzis rano w tvn24 byl to sie utwierdzilam ze to ten typ :)

    ania.g, moremi, nick nieaktualny, Simba, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretka jak reszta badań?
    Juz wróciłaś do siebie?

    nick nieaktualny, gretka lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    przeciwciala przeciw plemnikom
    Brzmi jak tytul kolejnej czesci Gwiezdnych Wojen.

    Reni, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik, Magdala lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Myslisz ze będą zakwasy? ;-)
    No a jak!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    To tak jak u Bursztyna! Tylko tam mąż jechał o ile sobie przypominam.

    Delektuję się ostatnimi dniami wolnego.
    Leżę na kanapie z kawą, oglądam telezakupy, nie lubię ale pilot za daleko leży. Nie chce mi się wstawać.
    Jeszcze trochę i coś zamówię jak mi zrobią wodę z mózgu. :-)

    Witam i miłego dnia!

    Bisca!
    Slash!
    Jak ja Cie rozumiem...
    Zrozumialam co to znaczy ze rzygac sie chce na mysl o powrocie do pracy. To nie jest zadna przenosnia...
    Juz w poniedzialek :(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się cycki zmniejszyły przynajmniej o jeden rozmiar.
    Musiałam biustonosz wypychać, bo mi sukienka weselna odstawała.

    moremi, nick nieaktualny, gretka, ComeToMeBaby, Elfik lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jak ja Cie rozumiem...
    Zrozumialam co to znaczy ze rzygac sie chce na mysl o powrocie do pracy. To nie jest zadna przenosnia...
    Juz w poniedzialek :(
    A co z Twixami?
    Biedulka...

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chwilę Kuźniara posłucham to telewizor wypierdolę do ogrodu... a nie wystarczy kanał zmienić ;-)


    BISCA jesteś moja parą!!!!!



    Dzień dobry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 09:01

    nick nieaktualny, Parka, caffe, nick nieaktualny, Simba, moremi, ania.g, malgos741, Zofia8, ola_35, gretka, Aasiula, SolarPolar, Bozia3, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, anna maria, efcia, Elfik, nick nieaktualny, beates, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, gosia7122, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Mi się cycki zmniejszyły przynajmniej o jeden rozmiar.
    Musiałam biustonosz wypychać, bo mi sukienka weselna odstawała.


    Chcesz oddam Ci moje :)

    nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jak ja Cie rozumiem...
    Zrozumialam co to znaczy ze rzygac sie chce na mysl o powrocie do pracy. To nie jest zadna przenosnia...
    Juz w poniedzialek :(

    Dzisiaj mi się śniło, ze wróciłam a zamiast mojego pokoju w pracy jest gabinet lekarski...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 09:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Mi się cycki zmniejszyły przynajmniej o jeden rozmiar.
    Musiałam biustonosz wypychać, bo mi sukienka weselna odstawała.

    Bo tak schudlas ...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 9240 9241 9242 9243 9244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ