Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Chcesz oddam Ci moje :)

    Eeee nie dziękuję, to co zostało jeszcze spokojnie wystarczy. :-D

    Muszę tylko kupić nowe biustonosze.

    nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama4 WOW!,

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Jeszcze chwilę Kuźniara posłucham to telewizor wypierdolę do ogrodu... a nie wystarczy kanał zmienić ;-)


    BISCA jesteś moja parą!!!!!



    Dzień dobry.


    No matka to sie dzieje :)
    Super gratki

    nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Marze o zniejszeniu serio :)

    Jak urodze i wykarmie
    to to zrobie :)
    Moja kuzynka miała medyczne wskazania do zmniejszenia biustu. Narzekała na kręgosłup i brak odpowiednich stanikow. Jak jej przedstawiono jak bedzie wyglądała cała procedura, to zrezygnowała.To jest poważna operacja i niestety zostaje mmnóstwo blizn. A powiększyć to łatwo - naciąć, wsadzić implant i zaszyć.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka, to super wiadomość :)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    A co z Twixami?
    Biedulka...
    Na szczescie M z nimi zostaje w domu. On mnie zastepowal w pracy, ale niestety nie da sie tego ciagnac w nieskonczonosc.

    caffe, nick nieaktualny, moremi, Dziobak, gretka, SolarPolar, Bozia3, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy kawa z podłogi smakuje równie dobrze jak z filiżanki...? o.O

    Dziecko mi pomogło wypić...

    nick nieaktualny, Simba, Reni, moremi, malgos741, Aasiula, gretka, Bozia3, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Moja kuzynka miała medyczne wskazania do zmniejszenia biustu. Narzekała na kręgosłup i brak odpowiednich stanikow. Jak jej przedstawiono jak bedzie wyglądała cała procedura, to zrezygnowała.To jest poważna operacja i niestety zostaje mmnóstwo blizn. A powiększyć to łatwo - naciąć, wsadzić implant i zaszyć.


    musze o tym poczytac
    najwyzej bede na plecy zarzucac ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Simba, Maliniak to w Czterdziestolatku byl a nie w Alternatywach4. Ale masz racje co do podobienstwa, dzis rano w tvn24 byl to sie utwierdzilam ze to ten typ :)
    Faktoza

    Parka lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Matka, to super wiadomość :)


    A to wszystko za wstawiennictwem Dudy ;-)

    Parka, Aasiula, SolarPolar, Bozia3, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama4 a od kiedy wiedzialas bo niebieskiego stwora w awatarze juz jakis czas nie bylo :)

    Gratuluję :)

    Czy to Tobie @ sie spozniala o 4 dni? Bo wykresu nie mialas....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o maj gasz

    Matka Tyś jest brzemiennnnnnna! O.o a myślałam, że żarty podśmiechujki sobie robią

    no pięknie

    nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, ania.g, Aasiula, gretka, Bozia3, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Na szczescie M z nimi zostaje w domu. On mnie zastepowal w pracy, ale niestety nie da sie tego ciagnac w nieskonczonosc.
    Współczuję, najgorsze będą pierwsze dni zeby się przyzwyczaić do sytuacji. Po robocie będziesz na skrzydłach zaiwaniała do domu ;)

    nick nieaktualny, Simba, Parka, nick nieaktualny, Bozia3, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Bo tak schudlas ...

    Sama do siebie nie mogę się przyzwyczaić.

    Parka, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A to wszystko za wstawiennictwem Dudy ;-)


    Wariatka :)
    Teraz wiemy dlaczego taka drazliwa
    hormony buzuja :)

    Parka, nick nieaktualny, malgos741, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A to wszystko za wstawiennictwem Dudy ;-)
    Chyba Dódy :P

    Parka, moremi, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka 4.
    Jeszcze powiedz ze to z in vitro ;)
    Gratulejszyn

    Natka_79, caffe, moremi, nick nieaktualny, ania.g, malgos741, Aasiula, gretka, Bozia3, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) zaś rzuca ciążami
    Mama4 gratulacje!

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    W Pl z tego co wiem to jest nakaz do 2giego roku zycia wożenia dzieciora tyłem do kierunku jazdy(przynajmniej cos tak mi sie o ucho obilo... ) Jeśli sprzedawała bys z isofixem 9bo u mnie inna opcja nie wchodzi w gre ) to bym napewno była bym bardzo chetna :)
    Szczerze mowiac pierwsze slysze o takim zakazie... PISiory sie juz dorwaly do wladzy?? ;)
    Kapta, nie ma takiego zakazu. Chyba, ze mowisz o nie przewozeniu dziecka tylem do kierunku jazdy na fotelu pasazera z przodu, jesli masz tam poduszke powietrzna. Masz nawet nalepke w aucie ( jesli masz tam poduszke )
    Wozenie dzieci tylem jest najbezpieczniejszym sposobem przewozenia.
    http://www.fotelik24.pl/art/fotelik-samochodowy-dla-dziecka-przepisy.html
    I ostatnie zdanie z tego artykul: Zalecamy aby dzieci do lat 4 były przewożone tyłem do kierunku jazdy.

    caffe, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, tyle nowych ciaz, nie bede mogla sie w pracy skupić....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 9241 9242 9243 9244 9245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ